Скачать презентацию Проект Інтернет і наше навчання 8 клас Скачать презентацию Проект Інтернет і наше навчання 8 клас

3ad98e88e3e949b85406e459ba4268a5.ppt

  • Количество слайдов: 11

Проект “Інтернет і наше навчання” 8 клас Проект “Інтернет і наше навчання” 8 клас

Що це за проект ® Ви користуєтесь Інтернетом ® Часом виникають конфлікти з батьками, Що це за проект ® Ви користуєтесь Інтернетом ® Часом виникають конфлікти з батьками, оскільки вони вважають, що ви надто багато часу та грошей витрачаєте на “непотрібні” речі – Інтернет. ® Доведімо, що вони помиляються, і що сучасне навчання не може обійтися без сучасних технологій!

Початок роботи ® Перед тим, як розпочати роботу над проектом, вам буде потрібно пройти Початок роботи ® Перед тим, як розпочати роботу над проектом, вам буде потрібно пройти тест – про правила безпечної роботи в Інтернеті. ® Лише якщо ви дасте правильну відповідь на усі 10 питань, вас буде допущено до самостійної роботи в Інтернеті.

Що потрібно зробити для проекту? ® Спочатку ви зберете інформацію про те, де і Що потрібно зробити для проекту? ® Спочатку ви зберете інформацію про те, де і для чого ви і учні інших класів використовують Інтернет. ® Також ви створите web-сайт проекту, на якому теж буде розміщена ця анкета. До нашого проекту можуть долучитися учні інших шкіл, міст, і навіть країн!

Наступний крок ® Далі ви проаналізуєте результати опитування, побудуєте діаграми у Excel. ® Ви Наступний крок ® Далі ви проаналізуєте результати опитування, побудуєте діаграми у Excel. ® Ви проведете пошук в Інтернеті освітніх ресурсів за допомогою пошукових серверів www. meta. ua , www. google. com та інших, відомих вам. ® Ви також проаналізуєте сайти, наведені в анкетах учасників опитування, класифікуєте їх за навчальними предметами.

А ще. . . ® Крім того, в анкетах будуть наведені причини – чому А ще. . . ® Крім того, в анкетах будуть наведені причини – чому школярі хочуть використовувати Інтернет – ви проаналізуєте і узагальните їх. ® На сайті ліцею № 38 міста Києва edu. kiev. ua/schools/sl 38/index. html поміщені твори-роздуми учнів ліцею про переваги та недоліки Інтернету. Можете ознайомитися з ними.

Можна скористатися ® Можете пошукати в Інтернеті відомості про те, як учні інших країн Можна скористатися ® Можете пошукати в Інтернеті відомості про те, як учні інших країн використовують Інтернет. Одним з цікавих є сайт із статистичними даними www. factmonster. com - але він написаний англійською (заодно маєте шанс попрактикувати мову)

І що з цим всім робити? ® Після того, як ви опрацюєте, проаналізуєте та І що з цим всім робити? ® Після того, як ви опрацюєте, проаналізуєте та узагальните дані з анкет та Інтернету, вам потрібно створити презентацію результатів своєї роботи, а також публікацію (інформаційний листок-пам’ятку) для батьків.

Підсумки ® Після того, як ви завершите роботу над презентацією та публікацією, ми запросимо Підсумки ® Після того, як ви завершите роботу над презентацією та публікацією, ми запросимо батьків на збори. ® Ви проведете презентацію для них, де й поясните та обгрунтуєте необхідність використання Інтернету. Від того, наскільки добре ви підготуєтесь залежить ваш доступ до Інтернету! ® Є сенс постаратися!!!

Використані ресурси ® Всі малюнки у цій презентації взяті з колекції Microsoft Clip Art Використані ресурси ® Всі малюнки у цій презентації взяті з колекції Microsoft Clip Art