ПРОЕКТ «ФОТОМАГІЯ» Подорож Полтавою Проект заснований на

Скачать презентацию ПРОЕКТ  «ФОТОМАГІЯ» Подорож Полтавою Проект заснований на Скачать презентацию ПРОЕКТ «ФОТОМАГІЯ» Подорож Полтавою Проект заснований на

poltava.pptx

  • Размер: 105.6 Мб
  • Автор: Елена Нехаева
  • Количество слайдов: 35

Описание презентации ПРОЕКТ «ФОТОМАГІЯ» Подорож Полтавою Проект заснований на по слайдам

ПРОЕКТ  «ФОТОМАГІЯ» Подорож Полтавою Проект заснований на базі студії “Фотомагія” Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу “Юність”, ідеяПРОЕКТ «ФОТОМАГІЯ» Подорож Полтавою Проект заснований на базі студії “Фотомагія” Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу “Юність”, ідея самого проекта належить Нєхаєвій Олені Михайлівні. Здійснення цього проекту створено у вигляді фото-туру з фотоапаратом по всіх обласних центрах України у пошуках цікавих знімків та придбання навичок фотографувати, проїхати чи не всю Україну, щоб у рідному місті показати її через об’єктив.

Перший день юних фотоаматорів із Сєвєродонецька у Полтаві!  29 вересня,  ми приїхали до Полтави!Перший день юних фотоаматорів із Сєвєродонецька у Полтаві! 29 вересня, ми приїхали до Полтави! О 13 годині нас зустрів міський голова Олександр Федорович Мамай і представники міської адміністрації. Зустріч відбулася у конференц-залі. Юні фотографи відразу відчули щиру полтавську гостинність. Зустріч була теплою і тривала цілу годину! О. Ф. Мамай розповів дітям про своє місто і запитав, чи був хтось раніше у Полтаві. Виявилося, що ніхто з дітей ще не був на чудовій Полтавщині. Мер пообіцяв, що програма перебування у Полтаві буде цікавою і насиченою. Юні сєвєродончани побачать усю красу цього дивного краю – Полтавщини, дізнаються про її історію, скуштують смачні полтавські страви. Міський голова підкреслив, що підтримує проект фотоаматорів «Фотопрактика по всій Україні» . Він назвав його доброю справою і підкреслив, що дітям під силу дуже багато: вони єднатимуть міста країни, нестимуть через світлини любов до своєї держави.

 Начальник відділу освіти м. Полтава розповіла дітям про освіту. Діти і ми,  дорослі, були Начальник відділу освіти м. Полтава розповіла дітям про освіту. Діти і ми, дорослі, були приємно вражені, скільки заходів заплановано і виконується для дошкільної, шкільної і позашкільної освіти за ініціативою самого міського голови. Було зрозуміло, що О. Ф. Мамай зацікавлений у розвитку освіти у Полтаві, адже діти – це майбутнє кожного міста і держави в цілому! Під час цієї зустрічі для нас на бандурі, старовинному етнічному інструменті Полтавщини, виконав композиції учень полтавської школи. Це було так щиро і сердечно, що ніхто не залишився байдужим. На зустрічі були представники ЗМІ і полтавського телебачення. Відеоматеріали передані на ЛОТ. Сподіваємося, що завтра у вечірніх новинах сєвєродончани побачать відеоролик про наше перебування на гостинній землі Полтавщини!

Діти із Сєвєродонецька будуть фотографувати Полтаву… (видеорепортаж)  Діти із Сєвєродонецька будуть фотографувати Полтаву… (видеорепортаж)

 Далі ми відвідали Полтавську художню галерею мистецтв імені Миколи Ярошенка.  Гостинно зустріла сєвєродонецьких фотоаматорів Далі ми відвідали Полтавську художню галерею мистецтв імені Миколи Ярошенка. Гостинно зустріла сєвєродонецьких фотоаматорів Алла Тимошенко, художник, відомий мистецтвознавець. Вона провела цікаву пізнавальну екскурсію залами галереї. Діти мали можливість доторкнутися до світу мистецтва, вперше побачили твори всесвітньо відомих митців живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва. Вразила нас і історія самої галереї: вона веде свій початок ще з 1919 року. Основу музейного зібрання склала колекція відомого художника-передвижника, полтавчанина, Миколи Ярошенка. Сьогодні у галереї експонується більше 9 тисяч експонатів. Серед них картини західноєвропейських і українських художників. Щиру подяку висловлюємо ми Аллі Тимошенко за тепле, душевне спілкування і цікаву розповідь. Чекаємо на продовження казки завтра! Полтаво! Ми тебе любимо

Полтава. День другий! День був таким насиченим, таким чудовим,  стільки всього красивого побачили на власніПолтава. День другий! День був таким насиченим, таким чудовим, стільки всього красивого побачили на власні очі, а цікавого почули. Побували юні фотоаматори із Сєвєродонецька у Полтавській школі-гімназії № 6. Далі на нас чекала подорож до Св то-Хрестовоздв женського жін чого яя ия оя монастиря, заснованого у XVII ст. Він стоїть на горі над р. Полтавка, домінуючи над містом і околицями. Це пам’ятник архітектури національного значення. Світлини, які зробили юні фотографи, вийшли чудовими, та головне, що діти наче перенеслися в ті далекі часи і відчули подих історії.

 Потім ми поїхали до краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Справжня гордість музею – козацькі старожитності, Потім ми поїхали до краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Справжня гордість музею – козацькі старожитності, в яких зберігся високий дух свободи й незалежності. Побували також біля пам’ятника українському гетьману Івану Мазепі. Діти дізналися багато нового про гетьмана, а також про історію створення самого пам’ятника. Вразив нас своєю красою Свято-Успенський собор, його Дзвіниця. В цілому Іванова гора й Соборний майдан створили незабутнє враження. Оглянули ми й Подільську Вежу – це реконструйована частина фортечних укріплень часів Полтавської битви. Бачили пам’ятник Полтавським галушкам. Дивувалися й захоплювалися архітектурою міста під час оглядової екскурсії.

 Дива цього дня тривали. Юні фотоаматори були запрошені до Центру позашкільної освіти міста Полтави. У Дива цього дня тривали. Юні фотоаматори були запрошені до Центру позашкільної освіти міста Полтави. У закладі відкриті творчі лабораторії і майстерні, танцювальні та тренажерні зали, дитяча студія кіно та телебачення, музей етнографії та виставкова зала. Нас вразила майстерність дітей гуртка «Кераміка» , вироби, зроблені вихованцями власноруч, просто дивовижні! Вразила і майстерність вихованців циркової студії. А яке це захоплення – взяти участь у майстер-класі, де нас навчили робити фотографії без фотоапарату! Зустрічі цього дня були чудовими і особливо вражали нас нові знайомства: всі – дорослі і діти – з ким нам довелося сьогодні спілкуватися, були відвертими, щирими і справжніми професіоналами своєї справи.

Полтава! День третій.  Тоді юні фотографи прокинулися дуже рано: це був останній день перебування уПолтава! День третій. Тоді юні фотографи прокинулися дуже рано: це був останній день перебування у гостинній Полтаві — і на нас чекала дорога додому. Але спочатку наш шлях до містечка Опішного — столиці українського гончарства. По дорозі ми зупинилися біля Диканьки — чи не найвідомішого селища України, безумовно, завдяки творам М. В. Гоголя. Із задоволенням фотографували, раділи чудовому осінньому дню.

 І ось – Опішня. Ми в Національному музеї-заповіднику українського гончарства. Виявляється, це не один музей, І ось – Опішня. Ми в Національному музеї-заповіднику українського гончарства. Виявляється, це не один музей, а цілий комплекс, до складу якого входять: Меморіальний музей-садиба гончарки Олександри Селюченко. Основою музею став будинок, в якому проживала майстриня глиняної іграшки, член Національної спілки художників України Олександра Федорівна Селюченко. Меморіальний музей-садиба філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа, Меморіальний музей-садиба славетної гончарської родини Пошивайлів, Музей мистецької родини Кричевських, Національна галерея української монументальної скульптури.

 Сказати, що ми були вражені – замало:  зачаровані, здивовані, збентежені! Побачили таку красу, виготовлену Сказати, що ми були вражені – замало: зачаровані, здивовані, збентежені! Побачили таку красу, виготовлену людськими руками з глини, неперевершені якості якої вподобали ще наші давні предки-трипільці. До речі, глина в Опішному така, що коли їси з опішненських мисок та тарілок, то й здоров`я тобі додається! Побачили ми і гойдалки з кераміки, на яких легко стане шестеро людей, і скульптуру, що відтворює зародження життя на Землі. Працювали у майстер-класах: виготовляли власноруч глечики, малювали глиною, використовуючи спеціальний прилад, схожий на кулькову ручку, натискаючи на який, отримуєш порцію м’якої податливої глини. Коли подорож добігала кінця, діти сказали: «Олено Михайлівно! Ми вражені, бо навіть не знали, що таке диво є у нас в Україні, на Полтавщині!»

 Все, що було заплановано і запропоновано юним фотоаматорам у програмі перебування в Полтаві – зроблено! Все, що було заплановано і запропоновано юним фотоаматорам у програмі перебування в Полтаві – зроблено! Ще раз хочу висловити подяку міському голові О. Ф. Мамаю. Він представ перед нами як прекрасна людина, справжній господар міста, як людина слова. Ми відчули, що у Полтаві Олександра Федоровича люблять, полюбили його і ми! Тож будемо чекати на нову зустріч, але тепер уже в нашому місті Сєвєродонецьку. Дякуємо тобі, Полтаво, за гостинність і ті чудові враження, які залишаться в наших серцях!

Юні фотоаматори повернулися з Полтави(видеорепортаж)  Юні фотоаматори повернулися з Полтави(видеорепортаж)

 Готова к открытию фотовыставка «Полтава – перлина України» . С 19 ноября 2016 все желающие Готова к открытию фотовыставка «Полтава – перлина України» . С 19 ноября 2016 все желающие северодончане и гости города смогут увидеть работы участников «Фотомагии» в Галерее искусств. . В нашем городе нередко проходят всевозможные выставки, но эта, поверьте, — особенная. По сути, впервые в городе создана и работает на базе ДЮК «Юность» детская фотостудия и фотопрактика в городах Украины тоже проходит впервые. Тот энтузиазм, с которым работали юные фотографы, то желание совершенствовать свое мастерство – заслуживают внимания! Фотоработы так красноречивы, что если Вы еще не были в Полтаве, посмотрев выставку полюбите этот город, откроете его для себя. Приходите на фотовыставку, поддержите наши юные дарования – положительные эмоции и хорошее настроение обязательно будут! Первая фотовыставка

В северодонецкой галерее искусств открылась фотовыставка В Северодонецкой галерее искусств открылась фотовыставка детских работ.  АвторамиВ северодонецкой галерее искусств открылась фотовыставка В Северодонецкой галерее искусств открылась фотовыставка детских работ. Авторами стали воспитанники местного фотокружка. Их снимки – итог трехдневной практики в Полтаве. Это первая поездка ребят; проект предполагает обучение искусству фотографии во время путешествий по разным городам Украины. Авторы этих работ учатся воспринимать мир сквозь призму объектива в северодонецкой студии «Фотомагия» . Месяц назад они побывали на трехдневной экскурсии в Полтаве. Помогли в этом чиновники принимающей стороны. Они предоставили жилье и питание, организовали досуг. На стенах северодонецкой галереи искусств – их впечатления от увиденного. Работы детей напечатаны на холстах. Это передает большую гамму красок, уверены посетители выставки. На открытии фотовыставки присутствовала и гостья из Полтавы, которая помогала северодонецким школьникам изучить достопримечательности ее родного города. Через месяц эту выставку фоторабот увидят в Полтаве. ОТ ЮЛИЯ ЕРШОВА · 22. 11.

Открытие фотовыставки в Северодонецке(видеорепортаж)  Открытие фотовыставки в Северодонецке(видеорепортаж)

Роботы учеников  «Фотомагии»  Роботы учеников «Фотомагии»

Следующий город - Днепр Следующий город — Днепр