
be3c82a673d43b3c95d6d025cb90cd94.ppt
- Количество слайдов: 14
Проект 11 -Б класу “Божі хваленички”
Знайомтеся! Ми – автори проекту: Знайомтеся
Група № 1 Вальчик Надя Займається упорядкуванням збірників, корекцією та відповідальна за випуск збірника рецептів та словника українських традиційних страв. Допомагає у розробці сценарію Сорочинської ярмарки. Проводить опитування серед учнів школи. Мазур Олена Допомагає у пошуку рецептів вареників, , розробляє словник українських традиційних страв, систематизує електронні матеріали та підбирає малюнки та фото до збірників. Глушко Іра Староста нашого класу, допомагає у пошуку рецептів та створенні електронного збірника рецептів, а також відповідальна за створення СD-дисків з рецептами вареників. Готує вареники для ярмарки. Коваль Марина Співпрацює з редакцією газети “Божі хваленички” та надає інформацію для розробки вебсайту. Допомагає у пошуку рецептів вареників та ілюстрацій до збірників. Проводить опитування серед вчителів
Група № 2 Оніщук Інна Займається пошуком інформації про обряди, в яких використовують вареники, народних традицій. Допомагає у розробці сценарію Сорочинської ярмарки. Є ідейним лідером групи. Рябушева Алла Відповідальна за випуск збірника “Українські традиції та обряди”. Займається пошуком приказок та прислів'їв про вареники та про їжу, допомагає у розробці сценарію Сорочинської ярмарки. Менько Люда Відповідальна за зв'язки з громадськістю. Подає статті до газети “Божі хваленички”, допомагає у пошуку інформації про народні традиції та обряди. Логвиненко Оксана Допомагає у пошуку прислів'їв та приказок про вареники, відповідальна за корекцію та систематизацію інформації, що ввійде до збірника “Українські традиції та обряди”.
Група № 3 Алєксеєнко Юля Відповідальна за зв'язки з громадськістю, підготовку до редакції газети “Божі хваленики” та розповсюдження її серед учнів та вчителів. Співпрацює з іншими групами та пише статті до газети. Скрипник Надя Відповідальна за розробку веб-сайту, є головним адміністратором сайту. Підбирає інформацію для сайту, систематизує її та редагує. Назаренко Віка Ступак Олена Відповідальна за розробку Приймає участь у розробці сайту, веб-дизайн. Є сценарію Сорочинської адміністратором сайту. ярмарки. Пише статті до Відповідальна за розміщення газети, співпрацює з іншими веб-сторінки на сайті СЗШ групами та збирає матеріал № 13. Співпрацює з вчителями для розміщення на сайті. інформатики для створення сайту
Наш проект тривав цілих 6 тижнів! За цей час ми дуже гарно попрацювали та виконали багато цікавих завдань з трудового навчання, українознавства, математики та інформатики, а також української літератури. До вашої уваги хочемо представити всі свої роботи!
Що ми зробили під час проекту: 1. Зібрали та систематизували всі можливі рецепти вареників та представили їх у вигляді збірника “Рецепти вареників”. 2. Проаналізували місце вареників в українській кухні та класифікували страви, створивши словник української традиційної кухні. 3. Систематизували фольклорні твори у яких згадуються вареники та створили “Збірник народної творчості”.
4. Провели опитування у школі на різні теми та на основі отриманих відповідей створили наочні діаграми. 5. Порівняли вартість куплених вареників та вареників, приготованих в домашніх умовах та створили порівняльну діаграму; 6. Визначили яких рецептів вареників є найбільше. 7. Ознайомлювали учнів та вчителів школи з нашими успіхами видаючи газету “Божі хваленички”.
8. Вивчили технологію приготування вареників. 9. Знайшли різні рецепти тіста для вареників, залежно від начинки. 10. Знайшли найцікавіше відео про вареники та створили підбірку відео (1, 2, 3, 4, 5). 11. Проаналізували, систематизували та класифікували всю інформацію, яку знайшли, та на її основі створили цікавий веб-сайт про варенички.
12. Підготували та провели “Сорочинську ярмарку” присвячену презентації проекту “Божі хваленички”. 13. Дізнались багато цікавого, нового та корисного!!!
Що нам дав цей проект? • Ми навчились самостійно шукати потрібну інформацію з різних джерел; • Ми розвинули своє вміння працювати з комп'ютером та програмним забезпеченням під час створення газет, презентацій, діаграм, схем та веб-сайту; • Оволоділи технологією приготування вареників з картоплею;
• Розвинули свої організаторські, лідерські та комунікативні здібності під час опитувань, презентацій та виступів на виховних годинах у різних класах; • Поглибили свої знання з українських звичаїв, традицій та обрядів; • Порівняли ціну на вареники домашні та куплені, та вияснили що домашні дешевші та смачніші!
• Поглибили свої знання з кулінарії; • Ознайомились із звичаями приготування вареників наших бабусь та мам; • Ми змогли самостійно знайти та створити щось нове, цікаве та незвичайне!
Дякуємо що були з нами! До нових зустрічей!
be3c82a673d43b3c95d6d025cb90cd94.ppt