Скачать презентацию Привіт Мене звати Майя Якщо хочете Скачать презентацию Привіт Мене звати Майя Якщо хочете

20792_казка про Майю.pptx

  • Количество слайдов: 21

 Привіт ! Мене звати Майя. Якщо хочете, я розкажу вам про пригоду, яка Привіт ! Мене звати Майя. Якщо хочете, я розкажу вам про пригоду, яка трапилася зі мною минулого року. Мені було лише 10 років, я була ще маленькою і дуже не любила мити руки, чистити зуби і вмиватися.

 Прийшовши у вівторок із школи додому, втомлена, знесилена Майя, плюхнулася у своє ліжечко Прийшовши у вівторок із школи додому, втомлена, знесилена Майя, плюхнулася у своє ліжечко та заснула. І їй приснився дивний сон. “ Я опинилася в незнайомому місці, і якась істота, схожа на кульку, сказала, що її звуть Макрофаг, і що від імені громадян його країни він просить прийняти у подарунок книгу з картинками “.

 Майя довго крутила книгу в руках, повертала її вліво, вправо, догори ногами, і Майя довго крутила книгу в руках, повертала її вліво, вправо, догори ногами, і все ж таки відкрила першу сторінку та побачила картинку з написами. Це була карта.

- Я встромила пальця у карту і опинилася в довгому вигнутому тунелі, а повз - Я встромила пальця у карту і опинилася в довгому вигнутому тунелі, а повз мене проносилися істоти, схожі на Макрофаг, але вони поспішали і не звертали на мене уваги. - Де я ? Хто ви ? - Ми всі дуже тобою незадоволені, через тебе у нас великі неприємності, - почула я позаду себе. Це був Макрофаг.

 Аби не загрузнути в слизових виділеннях Макрофаг підхопив Майю, і поніс слизистим тунелем. Аби не загрузнути в слизових виділеннях Макрофаг підхопив Майю, і поніс слизистим тунелем.

- Де ти була? З ким ти спілкувалася? - Подивись скільки навколо нас чудовиськ - Де ти була? З ким ти спілкувалася? - Подивись скільки навколо нас чудовиськ – вірусних частинок, і всі вони прямують всередину твого організму. НОСОВА ПОРОЖНИНА

 Попереду виднілася злегка почервоніла арка із язичком, а ворота ( мигдалики) здавалися рихлими. Попереду виднілася злегка почервоніла арка із язичком, а ворота ( мигдалики) здавалися рихлими. - У мене болить горло, а ще починає боліти голова, і мабуть температура – почала лементувати Майя. - Не панікуй , мої друзі тобі допоможуть. Клітини - захисники одразу ж впізнають чужинців та їх убивають.

- Я прокинулась, поруч біля мене сиділа мама. Вона приготувала мені тепленький відвар шипшини, - Я прокинулась, поруч біля мене сиділа мама. Вона приготувала мені тепленький відвар шипшини, липового цвіту та звіробою та попросила поміряти температуру.

ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ Допоможіть Майї поміряти температуру Виберіть для Майї прилад, що вимірює температуру ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ Допоможіть Майї поміряти температуру Виберіть для Майї прилад, що вимірює температуру Розкажіть, які види термометрів існують, які з них безпечніші? Якою є температура тіла у нормі ?

-Нічого небезпечного не відбувається, це ГРВІ , – сказала мама. - Що таке ГРВІ -Нічого небезпечного не відбувається, це ГРВІ , – сказала мама. - Що таке ГРВІ ? Майя вирішила провести невеличке дослідження.

ГРВІ – це ціла група захворювань, причиною яких стають віруси, що уражають дихальну систему ГРВІ – це ціла група захворювань, причиною яких стають віруси, що уражають дихальну систему людини. З настанням холодів віруси гострих респіраторних інфекцій оживають і все частіше вражають людей.

ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ ? ? ? Хто найчас тіше хворіє? ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ ? ? ? Хто найчас тіше хворіє?

 ВІРУС ГРИПУ ОДНИМ З ПЕРШИХ БУВ ДОСЛІДЖЕНИЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕЛЕКТРОННОЇ МІКРОСКОПІЇ У 1943 ВІРУС ГРИПУ ОДНИМ З ПЕРШИХ БУВ ДОСЛІДЖЕНИЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ЕЛЕКТРОННОЇ МІКРОСКОПІЇ У 1943 РОЦІ РОЗМІРИ ВІРУСІВ ( 80 – 120 НМ 1 НАНОМЕТР - МІЛЬЙОННА ЧАСТКА МІЛІМЕТРА )

ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ Пригадайте, чому Макрофаг, розпитував у Майї, де вона була і з ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ Пригадайте, чому Макрофаг, розпитував у Майї, де вона була і з ким спілкувалася ? Як почувалася Майя, коли прийшла із школи? Можливо, це були перші ознаки інфекції в організмі дівчинки?

ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ 1 група Які ознаки хвороби могли б з’явитися у дівчинки, якщо ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ 1 група Які ознаки хвороби могли б з’явитися у дівчинки, якщо б на допомогу не прийшов Макрофаг ?

ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ 2 група Моделювання ситуації У сім’ї Оленки захворіла бабуся. Батьки викликали ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ 2 група Моделювання ситуації У сім’ї Оленки захворіла бабуся. Батьки викликали лікаря. Як виявилося у бабусі вірусне інфекційне захворювання – грип. Лікар прописав ліки та дав певні поради. Назвіть ці поради.

ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ 3 група Які продукти слід включити в раціон харчування сім’ї, особливо ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ 3 група Які продукти слід включити в раціон харчування сім’ї, особливо дітей, аби запобігти вірусному захворюванню?

ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ нежить кашель температура біль у горлі ЗАВДАННЯ ДЛЯ УЧНІВ нежить кашель температура біль у горлі

Частіше бувайте на вулиці Їжа Напої Відпочинок Особиста гігієна Більше світла Сон Частіше бувайте на вулиці Їжа Напої Відпочинок Особиста гігієна Більше світла Сон

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ