Скачать презентацию Презумпція відповідності presumption of conformity припущення що Скачать презентацию Презумпція відповідності presumption of conformity припущення що

9b554d5caa2d40277b12c9a0e4c65c34.ppt

  • Количество слайдов: 52

Презумпція відповідності (presumption of conformity) – припущення, що продукція, виготовлена відповідно до європейських гармонізованих Презумпція відповідності (presumption of conformity) – припущення, що продукція, виготовлена відповідно до європейських гармонізованих стандартів, відповідає вимогам директив та регламентів ЄС, якщо не буде доведене зворотне Застосування європейських гармонізованих стандартів не є обов'язковим, однак у разі їх незастосування слід довести відповідність безпосередньо істотним вимогам директив/регламентів, а презумпція відповідності не надається Де знайти переліки європейських гармонізованих стандартів: http: //www. newapproach. org/Directives/Directive. List. asp Розділ «Гармонізовані стандарти, наведені в Офіційному віснику»

СЕ-маркуванню підлягають: СЕ-маркуванню підлягають:

Оцінка відповідності продукції Оцінка відповідності продукції

Сторони в оцінці відповідності Сторони в оцінці відповідності

Підтвердження відповідності Підтвердження відповідності

Підтвердження відповідності Підтвердження відповідності

Підтвердження відповідності Підтвердження відповідності

Нотифікований орган Нотифікований орган

- всі істотні технічні вимоги до проектування, виготовлення, обігу, експлуатації та утилізації продукції; - - всі істотні технічні вимоги до проектування, виготовлення, обігу, експлуатації та утилізації продукції; - загальний опис продукту; - ескізи, робочі креслення, діаграми, включаючи схему монтажу і розташування деталей і т. д. - описи і пояснення до креслень, що додаються; - посилання на список директив ЄС та гармонізованих стандартів та інших нормативних документів, що враховані при виробництві даного виду продукції. - інструкція з експлуатації продукту (настанова із застосування продукції, каталогів, паспортів тощо), плюс інструкції з техніки безпеки. - копія декларації про відповідність CE; - сертифікат або технічний звіт уповноваженого (нотифікованого) органу ЄС; - назву та адресу виробника (представника) та уповноважений орган.

(абревіатура фр. Conformité Européenne - європейська відповідність) - означає, що продукція відповідає вимогам чинних (абревіатура фр. Conformité Européenne - європейська відповідність) - означає, що продукція відповідає вимогам чинних Директив Європейського Союзу і вказує на те, що виробник провів всі процедури перевірки, які стосуються даного товару (виробу), встановлені Європейським Союзом. Більшість товарів, охоплених директивами нового підходу, передбачають нанесення знаку СЕ (на виробі, якщо це неможливо, те на впакуванні або на супровідних документах).