Скачать презентацию Презентація топ-3 інноваційних технологій ст гр МО-10 -2 Скачать презентацию Презентація топ-3 інноваційних технологій ст гр МО-10 -2

Жирков А.В МО 10-2.ppt

  • Количество слайдов: 4

Презентація топ-3 інноваційних технологій ст. гр. МО-10 -2 Жирков Артем Презентація топ-3 інноваційних технологій ст. гр. МО-10 -2 Жирков Артем

Смарт-песик Смарт-додаток, розроблений каліфорнійським стартапом, називається “Свисток”. Цей невеличкий металевий диск, який можна прикріпити Смарт-песик Смарт-додаток, розроблений каліфорнійським стартапом, називається “Свисток”. Цей невеличкий металевий диск, який можна прикріпити до звичайного собачого нашийника, здатний чимало розповісти про життя вашого песика. Пристрій містить асклерометр: коли ваш улюбленець бавиться, пррогулюється чи спить, він записує всю інформацію про його “діяльність” і надсилає її у реальному часі на ваш айфон. Ви навіть можете “завантажити” до пристрою коментарі і фотографії, які будуть доступними також для чотирьох інших людей, у яких є песики і які теж придбали цей смарт-додаток. Натискаєте кнопку, і перед вами на екрані виникає ціла веселка діаграм, які порівнюють діяльність вашого улюбленця з діяльністю інших собак приблизно такого ж розміру. Ця інформація міститься у базі даних смарт-додатку. “Звісно, лише дуже незначна частина власників собак мають такий пристрій, проте число тих, що трактують своїх песиків як членів родини, не таке вже й мале. Або ж як малих дітей. Тож ми надаємо цим “батькам” можливість спілкуватись одне з одним, обмінюватись досвідом, а також зберігати душевний спокій, коли їхніх “діток” немає поруч із ними”, – розповідає один із винахідників пристрою Стівен Ейделман. Наразі цей смарт-додаток працює тільки для айфона: його вартість 100 євро. Версія для операційної системи “Андроїд” з‘явиться навесні.

Ле Бурже: новинки авіаперевезень. На Паризькому авіасалоні французька компанія Safran представила контрольно-пропускний пункт з Ле Бурже: новинки авіаперевезень. На Паризькому авіасалоні французька компанія Safran представила контрольно-пропускний пункт з високим рівнем автоматизації, як каже Крістін Ріво, заступник віце-президента компанії: “Йдеться не лише про спрощення подорожі, а й посилення демократизації авіаперевезень. Сьогодні ми не можемо уявити собі, щоб в метро в Парижі квитки перевіряли вручну. Тому важливо підвищувати автоматизацію і в той же час давати пасажирам можливість контролю за цим процесом. ” Посадковий талон пов‘язаний з відбитками пальців пасажира, який швидко проходить через портал, здатний виявляти присутність небезпечних об‘єктів, навіть слідів вибухових речовин. Немає необхідності видаляти рідину з багажу – система здатна розпізнавати її і пропускати ту, що нешкідлива. У будь-який момент за всім цим можна стежити на спеціальних екранах. Нарешті, біометричний паспортний контроль – повністю автоматизований, з розпізнанням за очима чи обличчям. Лише якщо пасажир несе щось підозріле, потрібне втручання оператора для проведення ретельного обстеження. Згодом особисті дані пасажира будуть видалені з системи.

Моя кардіограма – завжди зі мною. Невеликий пристрій, імплантований під шкіру, дає змогу протягом Моя кардіограма – завжди зі мною. Невеликий пристрій, імплантований під шкіру, дає змогу протягом трьох років проводити безперервний моніторинг серцевої діяльності пацієнта. Її рекомендовано пацієнтам, схильним до непритомності і сильного серцебиття – для більш точного діагнозу та визначення методів лікування. Тож недивно, що до неї вдаються щораз то більше лікарень, наприклад, у лікарні Альто до Аве на півночі Португалії. “Пацієнти не мусять приходити до лікарні, адже інформація зберігається у системі. Деякі пацієнти мешкають на віддалі двох-трьох годин їзди від лікарні, тож ця система – дуже корисна”, – розповідає кардіолог Вітор Санфінс. Процедура триває 15 хвилин. Пристрій імплантуєтьс під шкіру крізь маленький отвір (менший одного сантиметра), часто непомітний неозброєним оком. Даний пристрій є першим кроком у галузі фізіологічних пристроїв довготермінової дії. “Ця система дозволяє по суті проводити постійну електрокардіограму, протягом трьох років. Вона дає змогу лікарям, за допомогою інтернету, записувати кардіограми, зроблені у той момент, коли пацієнт зле почувався, незалежно від того, де він у той момент перебував”, – каже далі лікар. Розвиток нових сенсорів дає могу визначати кров‘яний тиск та іншу інформацію щодо стану здоров‘я пацієнта під час непритомності. В міру того, як населення старішає, охорона здоров‘я вимагає дедалі більших коштів і дедалі більшої ефективності.