Скачать презентацию Презентація Проходження Переддипломної практики Виконав студент групи Ел-41 Скачать презентацию Презентація Проходження Переддипломної практики Виконав студент групи Ел-41

дипломка.pptx

  • Количество слайдов: 15

Презентація Проходження Переддипломної практики Виконав студент групи Ел-41: Дубінський Володимир Презентація Проходження Переддипломної практики Виконав студент групи Ел-41: Дубінський Володимир

План: Підприємство; 1) 2) 3) 4) ТОВ «Терикон Сервіс» Діяльність ТОВ «Терикон Сервіс» Об’єкт, План: Підприємство; 1) 2) 3) 4) ТОВ «Терикон Сервіс» Діяльність ТОВ «Терикон Сервіс» Об’єкт, проходження практики; Як саме проходила практика; Висновок;

1) ТОВ «Терикон Сервіс» - Компанія «Терикон-СЕРВІС» була створена в 2001 році, і займає 1) ТОВ «Терикон Сервіс» - Компанія «Терикон-СЕРВІС» була створена в 2001 році, і займає одне з найважливіших місць у галузі ліфтового господарства. Це підприємство, що зареєстровано вишгородською районною державною адміністрацією київської області, здійснює майже всі види діяльності ліфтової галузі (відповідно даними, зазначеними при реєстрації), крім монтажу підіймально-транспортного устаткування.

2) Об’єкт проходження практики. В головному офісі ТОВ «Терикон Сервіс» , який знаходиться в 2) Об’єкт проходження практики. В головному офісі ТОВ «Терикон Сервіс» , який знаходиться в місті Києві за адресою вул. Полярна 2 А, нас прийняли на практику та відправили на опорний об’єкт, де ми ознайомлювалися з бригадою майстрів, з якими проходили технологічно-виробничу практику за адресою вул. Л. Гавро 11 Г.

ТОВ “Терикон Сервіс” обслуговує види ліфтів відповідно до правил ПББЕЛ: • Пасажирський ліфт • ТОВ “Терикон Сервіс” обслуговує види ліфтів відповідно до правил ПББЕЛ: • Пасажирський ліфт • Швидкісний ліфт • Панорамний ліфт • Лікарняний ліфт • Індивідуальний ліфт • Котеджний ліфт • Сервісний ліфт • Малий вантажний ліфт • Вантажний ліфт

За даними дипломного проекту за мною був закріплений житловий будинок на 22 поверхи, що За даними дипломного проекту за мною був закріплений житловий будинок на 22 поверхи, що знаходиться за адресою: вул. Лаврухіна 10.

3) Як саме проходила практикa На практиці нас навчали всім тим навичкам, якими повинен 3) Як саме проходила практикa На практиці нас навчали всім тим навичкам, якими повинен володіти електромеханік: - вміти користуватися робочими інструментами. - завжди слідкувати правилам пожежної безпеки та правил охорони праці. - правильно змотувати та розмотувати канати, та їх заміна у будинку. - заміна різних компонентів ліфтової установки (вкладиші, замки дверей шахти, заміна канату обмежувача швидкості) та інше.

Фото набуті з практики: Ознайомлення з принципом роботи, структурою, схемою керування і призначенням. Лебідки Фото набуті з практики: Ознайомлення з принципом роботи, структурою, схемою керування і призначенням. Лебідки з КТШ пасажирського ліфту в Шахти ліфту в одному з житлових будинків

Шафа управління вантажним ліфтом за адресою: вул. Борщагівська 12 б. Шафа управління пасажирським ліфтом Шафа управління вантажним ліфтом за адресою: вул. Борщагівська 12 б. Шафа управління пасажирським ліфтом за адресою: вул. Борщагівська 12 б.

Заміна Старих зношених канатів Причиною заміни канатів є їх зношення, що може призвести до Заміна Старих зношених канатів Причиною заміни канатів є їх зношення, що може призвести до небезпечної роботи ліфту.

Приямок шахти ліфту на вул. Героїв Сталінграду 15 Приямок шахти ліфту на вул. Героїв Сталінграду 15

Ми прибрали приямок Ми прибрали приямок

ПРИНЦИПОВА СХЕМА КЕРУВАННЯ ПАСАЖИРСЬКОГО ЛІФТУ НА Q = 350 кг, Ркаб = 500 кг, ПРИНЦИПОВА СХЕМА КЕРУВАННЯ ПАСАЖИРСЬКОГО ЛІФТУ НА Q = 350 кг, Ркаб = 500 кг, V = 1, 0 м/с, п=16 пов.

Вивчали принцип роботи схеми пасажирського ліфту для житлових будівель на Q = 400 кг, Вивчали принцип роботи схеми пасажирського ліфту для житлових будівель на Q = 400 кг, Ркаб. = 550 кг, V = 1, 0 м/с. n = 16.

4) Висновок: Ми набули безцінних знань під час проходження виробничо-технологічної практики для нашої професії, 4) Висновок: Ми набули безцінних знань під час проходження виробничо-технологічної практики для нашої професії, якою я сильно пишаюсь! Дякую за увагу!