Презентация present-samovr

Скачать презентацию present-samovr Скачать презентацию present-samovr

present-samovr.ppt

 • Размер: 20.7 Mегабайта
 • Количество слайдов: 24

Описание презентации Презентация present-samovr по слайдам

Оленівка-віночку васильковий … Оленівка-віночку васильковий …

Педагогічний колектив школи Педагогічний колектив школи

Девіз: Ким в житті ти б не став , завжди будь чистим , як кристал. Девіз: Ким в житті ти б не став , завжди будь чистим , як кристал.

Мета: Надати навички учнівського самоврядування для початку професійного зростання, можливості вчитися, бути відповідальним заМета: Надати навички учнівського самоврядування для початку професійного зростання, можливості вчитися, бути відповідальним за себе і за інших.

Л ІДЕР ШКОЛИЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЗАМІСНИК СЕКРЕТАР РАДА ЛІДЕРІВ КЛУБИ ЗА ІНТЕРЕСАМИКлуб “ Олімп” 5 кл. КлубЛ ІДЕР ШКОЛИЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЗАМІСНИК СЕКРЕТАР РАДА ЛІДЕРІВ КЛУБИ ЗА ІНТЕРЕСАМИКлуб “ Олімп” 5 кл. Клуб “ Дивослово” 6 -7 кл. Клуб “ Паросток” 8 -9 кл. Клуб “ Добролюби” Клуб “ Помагай”

 Організовує роботу клубних лідерів Організовує роботу комісій Організовує роботу клубних лідерів Організовує роботу комісій

Комісія з питань культури Комісія з питань навчання Комісія з питань спорту Комісія з питань патріотичногоКомісія з питань культури Комісія з питань навчання Комісія з питань спорту Комісія з питань патріотичного виховання. Комісія з питань порядку та дисципліни

 Контролює навчання учнів. Проведення конкурсів. Пропаганда досягнень учнів. Контролює навчання учнів. Проведення конкурсів. Пропаганда досягнень учнів.

 Оздоровчо-просвітницька робота серед учнів. Пропаганда здорового способу життя. Оздоровчо-просвітницька робота серед учнів. Пропаганда здорового способу життя.

 Контроль відвідування школи. Захист прав та інтересів учнів. Слідкує за дотриманням учнями школи Контроль відвідування школи. Захист прав та інтересів учнів. Слідкує за дотриманням учнями школи правил для учнів.

 Піклування про молодших. Допомога літнім людям. Допомога інвалідам. Проведення доброчинних заходів. Піклування про молодших. Допомога літнім людям. Допомога інвалідам. Проведення доброчинних заходів. C творення та впровадження в роботу довгострокового проекту: “ Я , родина , Батьківщина. ”

9 Травня День матері 9 Травня День матері

П A М'ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ВІДПОЧИНОК В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ “ЗМІНА”День вишиванки П A М’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ВІДПОЧИНОК В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ “ЗМІНА”День вишиванки

 Організація змістовного дозвілля. Проведення творчих справ. Створення і проведення розважальних програм. Організація змістовного дозвілля. Проведення творчих справ. Створення і проведення розважальних програм.

Оленівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Оленівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів