Презентация Портфоліо Бойко І.А.
- Размер: 11.7 Mегабайта
- Количество слайдов: 17
Описание презентации Презентация Портфоліо Бойко І.А. по слайдам
Майстер виробничого навчання за фахом: “Електрогазозварник” Стаж роботи в системі професійно-технічної освіти – 19, 5 років. БОЙКО ІРИНА АРКАДІЇВНА Маю ІІ кваліфікаційну категорію
Життєве кредо – “Навіть у малому будь великим” В чому впевнена – “Якщо хочеш, щоб тебе поважали, найперше, поважай інших” Що відчуваю – “На злитті життєвих потоків народжуються особистості” Чого хочеться у житті – “Чесності та порядності” До чого нестерпна – “До лінощів” Девіз у роботі – “Кожному учневі – максимум знань”
Проблема, над якою працюю: «Готувати фахівців, здатних не лише до безперервного навчання, пов’язаного зі стратегією підприємства й новими швидкоплинними умовами праці, але й таких, що володіють сучасними трудовими вміннями та навичками» Шляхом вирішення цієї проблеми вбачаю: Використання нових та нетрадиційних форм організації виробничого навчання
Організовую виробниче навчання, де учні працюють в умовах бригадних форм організації праці Вже з першого року навчання, як і на виробництві, ознайомлюю майбутніх робітників з планом і номенклатурою випуску продукції, техніко-економічними умовами її виготовлення Потім групи розбиваю на бригади, кількість яких залежить від обсягу, складності, технології продукції
Таким чином учні переконуються в тому, що той, хто краще працює, і одержує більше. Роботою керує рада, яка організовує, розподіляє роботу між учнями та визначає коефіцієнт трудової участі кожного. КТУ встановлюється щомісяця, враховуючи якість виконаної роботи, продуктивність праці, економію сировини та матеріалів, дотримання правил техніки безпеки та інше.
На уроках виробничого навчання кожну операцію, особистим прикладом, показую власноруч з вказівкою на послідовність і специфічність кожного етапу роботи.
Для більш ефективного проведення уроків виробничого навчання мною був розроблений робочий зошит, який дає можливість закріпити учнями набуті знання на уроках професійно — практичної підготовки. Мета робочого зошита – допомогти учням у засвоєнні практичних основ зварювального виробництва, які в поєднанні з теоретичною підготовкою, враховуючи особистість кожного учня, його індивідуальність, особливості та здібності, розвити інтелект, творчі здібності учнів, дозволити їм стати здатними до самостійного мислення, стати кваліфікованими зварниками.
Постійно цікавлюсь новітніми технологіями в області зварювального виробництва і знайомлю з новими досягненнями своїх учнів Зовнішній вигляд кутового шва, виконаного електродами АНО-21М: а – до видалення шлакової корки; б – після видалення шлакової корки. Зовнішній вигляд шва, виконаного електродами АНО-21У у вертикальному положенні шва «згори до низу».
Використання підкладок захищає метал кореня від окислення, виключає необхідність вирубки, підварки кореня шва із зворотного боку, зачищення зворотної сторони шва після зварювання. Велика різноманітність форм і розмірів підкладок забезпечує зварку в різних положеннях.
Щорічно приймаю участь в організації та проведенні конкурсів фахової майстерності серед учнів нашого ліцею, готую учасників міських конкурсів та олімпіад.
Приймаю активну участь у проведенні міських засідань “ Школа молодого майстра “
Використання нетрадиційних форм проведення уроків виробничого навчання дає позитивні результати:
Посіла ІІІ місце в конкурсі “ Майстер року 2009 ”
За багаторічну плідну роботу по вихованню підростаючого покоління нагороджена грамотами і дипломами від адміністрації Криворізького професійного ліцею, Криворізького міського навчально-методичного центру, Саксаганської районної у місті ради, Дніпропетровського навчально-методичного центру профтехосвіти. За активну роботу по захисту інтересів членів профспілки відмічена почесною грамотою від голови міському профспілки гірників та металургів України
Почесна нагорода Нагороджена Всеукраїнською асоціацією працівників професійно-технічної освіти знаком “ За вагомий внесок у розвиток професійної освіти України ” 2014рік.
Особливу увагу приділяю підвищенню педагогічної кваліфікації. У 2014 році закінчила курси при Донецькому інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. У 2015 році отримала диплом спеціаліста із відзнакою Національної металургійної академії України Постійно займаюся самоосвітою та знаходжуся у творчому пошуку.
Що можна змінити в ПТО? Скорегувати роботу середніх загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних закладів. Отримання повної загальної освіти лише на базі ЗОШ На базі ПТНЗ отримання тільки робітничої професії Це дасть змогу сформувати новий асоціативний, професійно та соціально-компетентний тип робітника, здатного до творчого вирішення професійних завдань