Презентация new products C07

Скачать презентацию new products C07 Скачать презентацию new products C07

new_products_c07.ppt

 • Размер: 14.1 Mегабайта
 • Количество слайдов: 44

Описание презентации Презентация new products C07 по слайдам

Детальніше про новинки К 07/2015 Детальніше про новинки К 07/

с. 7 Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального кремус. 7 Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з тональним ефектом «Сяйво» , що містить тонуючі пігменти. ЛІНІЯ «ЗВОЛОЖЕННЯ» . Інтенсивне зволоження до 48 годин* Містить ACTIVE SEED (ектів сід) КОМПЛЕКС з насінням чіа. ТИП ШКІРИ: для нормальної та сухої шкіри. ПРОБЛЕМА: сухість, відчуття стягнутості, лущення шкіри. РЕЗУЛЬТАТ: засоби дарують відчуття гладенької і зволоженої шкіри. Дивовижну властивість насіння чіа утримувати вологу було застосовано в кремах лінії «Зволоження» , яка сприяє тривалому зволоженню шкіри до 48 годин* і запобігає її пересиханню. Усього через один тиждень** шкіра виглядає гладенькою, свіжою, інтенсивно зволоженою. . * За даними клінічних досліджень №S 11 -82 A за участю 24 жінок і №S 14 -20 (B) за участю 22 жінок. ** За даними досліджень споживчого сприйняття № 11 -190 за участі 118 жінок, № 14 -015 за участю 131 жінки.

Лінія «ЗВОЛОЖЕННЯ» Легкий гель-крем «Зволоження» код 40259 Легка гелева формула для денного догляду. Легкий гель-крем забезпечуєЛінія «ЗВОЛОЖЕННЯ» Легкий гель-крем «Зволоження» код 40259 Легка гелева формула для денного догляду. Легкий гель-крем забезпечує тривале зволоження до 48 годин*, даруючи відчуття гладенької шкіри. Його формула з комплексом Active Seed і екстрактом насіння чіа інтенсивно зволожує шкіру і допомагає захистити її від впливу вітру, холодного і сухого повітря. *За даними клінічних досліджень №S 11 -82 A за участю 24 жінок. Застосування : Вранці та/або ввечері нанесіть гель-крем легкими масажними рухами на попередньо очищену, суху шкіру обличчя і шиї. Активні інгредієнти: Масло Ши – має сильні зволожувальні і регенеруючі властивості. Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) – містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Пробний зразок: саше код 50240, об’єм 2 мл. Упаковка: пластикова баночка, картонний коробок , слюда. Об’єм: 50 мл. Виробник: Польща. Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники. с.

Лінія «ЗВОЛОЖЕННЯ» Денний крем «Зволоження» SPF 15 код 40258 Кремова формула з SPF-захистом для денногоЛінія «ЗВОЛОЖЕННЯ» Денний крем «Зволоження» SPF 15 код 40258 Кремова формула з SPF-захистом для денного догляду. Легка текстура крему надає шкірі відчуття м’якості. Забезпечує шкірі тривале зволоження до 48 годин*. Формула з комплексом Active Seed і екстрактом насіння чіа, що відоме своїми антиоксидантними властивостями, створена спеціально для посилення захисного бар’єру шкіри. Утримуючи вологу протягом дня, крем сприяє захисту шкіри від пересихання і несприятливого впливу вітру, холодного і сухого повітря. * За даними клінічних досліджень №S 14 -20 (B) за участю 22 жінок. Застосування: Вранці нанесіть крем на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Використовуючи як сонцезахисний засіб, нанесіть крем за 15 хвилин до виходу на сонце. Активні інгредієнти: Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Масло ши – має сильні зволожувальні і регенеруючі властивості. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Екстракт квіток кактуса – сприяє захисту від шкідливого впливу зовнішніх факторів на шкіру. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) — містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Пробний зразок: саше код 47301, об’єм 2 мл. Упаковка: пластикова баночка, картонний коробок , слюда. Об’єм: 50 мл. Виробник: Польща. Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники. с.

 Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з тональним ефектом «Сяйво» , що містить тонуючі пігменти. ЛІНІЯ «СЯЙВО» . Сяюча гладенька шкіра всього за 2 тижні*. Містить ACTIVE SEED (ектів сід) КОМПЛЕКС ** з насінням стреліції. ТИП ШКІРИ: для тьмяної стомленої шкіри. ПРОБЛЕМА: пігментація, в’явість, нерівний тон шкіри. РЕЗУЛЬТАТ: засоби надають тьмяній шкірі відновлений і сяючий вигляд. Екстракт насіння стреліції використано в засобах лінії «Сяйво» , яка допомагає вирівняти тон шкіри, подарувати їй здорове сяйво, усунути тьмяність, зменшити видимість пігментних плям. * За даними дослідження споживчого сприйняття 14 -025 і 14 -026 за участю 140 жінок. ** Крім Освітлюючої сироватки для шкіри навколо очей «Сяйво» . с.

Лінія «СЯЙВО» с. 9 Денний крем «Сяйво» SPF 20 код 40274 Уже після першого застосуванняЛінія «СЯЙВО» с. 9 Денний крем «Сяйво» SPF 20 код 40274 Уже після першого застосування надає тьмяній шкірі сяючий вигляд і вирівнює її тон. Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники. Застосування: Вранці нанесіть крем на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Активні інгредієнти: Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Екстракт насіння стреліції – природне джерело корисних речовин для сяйва шкіри. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) — містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Пробний зразок код 47310, об’єм 2 мл. Упаковка: пластикова баночка, картонний коробок , слюда. Об’єм: 50 мл. Виробник: Польща.

с. 9 Лінія «СЯЙВО» Відновлювальний нічний крем «Сяйво» код 40275 Нічний крем сприяє відновленню шкіри, допомагаєс. 9 Лінія «СЯЙВО» Відновлювальний нічний крем «Сяйво» код 40275 Нічний крем сприяє відновленню шкіри, допомагає розгладжує її поверхню, зменшити прояви пігментації. Завдяки легкій формулі крему шкіра виглядає відновленою і наповненою енергією. Застосування: Увечері нанесіть крем на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Активні інгредієнти: Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Екстракт насіння стреліції – природне джерело корисних речовин для сяйва шкіри. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Екстракт листя камелії китайської – активний антиоксидант, має в’яжучу дію, зволожувальні і тонізуючі властивості, надає шкірі більш пружний вигляд. Екстракт багатий на ефірні олії та вітаміни. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) – містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Пробний зразок код 49494, об’єм 2 мл. Упаковка: пластикова баночка, картонний коробок , слюда. Об’єм: 50 мл. Виробник: Польща. Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники.

с. 9 Лінія «СЯЙВО» Зволожувальний крем з тональним ефектом «Сяйво» SPF 20 код 40277 Формулас. 9 Лінія «СЯЙВО» Зволожувальний крем з тональним ефектом «Сяйво» SPF 20 код 40277 Формула з тонуючими пігментами зволожує шкіру й надає легкий відтінок засмаги. Дарує шкірі здорове сяйво і рівний тон, SPF-фактор захищає шкіру від сонця. Застосування : Вранці нанесіть крем на попередньо очищену суху шкіру обличчя. Розподіліть масажними рухами до повного його вбирання. Використовуючи як сонцезахисний засіб, нанесіть крем за 15 хвилин до виходу на сонце. Активні інгредієнти: Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Екстракт насіння стреліції – природне джерело корисних речовин для сяйва шкіри. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) – містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Екстракт пузользії – містить живильні речовини та вітаміни. Тонуючі пігменти – вирівнюють тон шкіри. Упаковка: пластиковий тюбик. Об’єм: 50 мл. Виробник: Польща.

с. 9 Лінія «СЯЙВО» Освітлююча сироватка для шкіри навколо очей «Сяйво» код 47300 Освітлює зонус. 9 Лінія «СЯЙВО» Освітлююча сироватка для шкіри навколо очей «Сяйво» код 47300 Освітлює зону навколо очей, зменшує прояв темних кіл під очима. Робить погляд сяючим і свіжим, як після повноцінного сну. Застосування: Для активації елемента живлення потягніть і видаліть захисний язичок. Зніміть ковпачок. Поверніть дно за годинниковою стрілкою на два клацання до появи вібрації. Тримайте продукт дном вгору, щоб сироватка стекла до аплікатору. Злегка помасажуйте кульковим аплікатором шкіру під очима в напрямку до зовнішніх куточків очей протягом 5 -10 секунд. Уникайте застосування засобу на повіках. Поверніть дно засобу проти годинникової стрілки, щоб вимкнути вібрацію. Рухами кінчиків пальців злегка помасажуйте шкіру навколо очей до повного вбирання сироватки. Застосовуйте вранці і ввечері. Закривайте аплікатор ковпачком після використання. Протирайте м’якою вологою тканиною. Не витягуйте елемент живлення самостійно. Активні інгредієнти: Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Бісаболол (екстракт ромашки) – заспокоює шкіру, знімає подразнення і почервоніння шкіри. Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Гідролізовані молочні протеїни – форма протеїнів, що легко засвоюється, ефективно зволожує і живить шкіру, сприяє підвищенню пружності та еластичності. Сік ягід горобини чорноплідної – антиоксидантна добавка, має віталізуючу дію для тьмяної шкіри. Екстракт бобів сої – покращує стан шкіри, допомагає зменшити лущення і відновити зволоженість та еластичність шкіри. Екстракт фініка китайського – підтримує пружність шкіри, ефективно зволожує її, сприяє відновленню шкіри. Упаковка: флакон з металевим вібруючим роликовим аплікатором, картонний коробок , слюда. Об’єм: 12 мл. Виробник: Польща.

 Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з тональним ефектом «Сяйво» , що містить тонуючі пігменти. ЛІНІЯ «ОЧИЩЕННЯ» Свіжа і чиста шкіра без відчуття сухості. ACTIVE SEED (ектів сід) КОМПЛЕКС з мильними горіхами. Мильні горіхи – це натуральний замінник мила, який використовується вже багато століть. Вони позбавлені недоліків звичайних засобів для вмивання. Очищувальні засоби з екстрактом мильних горіхів делікатно видаляють забруднення, не порушують природний p. H баланс шкіри і не пересушують її. РЕЗУЛЬТАТ: засоби делікатно видаляють забруднення і макіяж, не містять мила, не сушать шкіру. с.

с. 11 Лінія «ОЧИЩЕННЯ» Пінка для вмивання «Очищення» код 13087 Для нормальної та комбінованої шкіри. Легкас. 11 Лінія «ОЧИЩЕННЯ» Пінка для вмивання «Очищення» код 13087 Для нормальної та комбінованої шкіри. Легка пінка для вмивання, що містить комплекс Active Seed і екстракт мильних горіхів, м’яко і ефективно видаляє забруднення, надлишок шкірного жиру і макіяж з шкіри обличчя. Не містить мила. Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники. Застосування: Нанесіть необхідну кількість засобу на долоню і м’якими масажними рухами розподіліть по шкірі обличчя. Ретельно змийте теплою водою. Використовуйте два рази на день. Активні інгредієнти: Лимонна кислота – нормалізує p. H-баланс шкіри. Саліцилова кислота – м’яко відлущує ороговілі клітини. Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) – містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Екстракт плодів мильного дерева – делікатно видаляє забруднення, не пересушує шкіру. Екстракт насіння мильнянки лікарської – ефективно очищує шкіру, має властивості піноутворення. Екстракт пузользії – містить живильні речовини та вітаміни. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Об’єм: 150 мл. Виробник: Польща.

Лінія «ОЧИЩЕННЯ» с. 11 Матуючий тонік «Очищення» код 39658 Для комбінованої і жирної шкіри. МіститьЛінія «ОЧИЩЕННЯ» с. 11 Матуючий тонік «Очищення» код 39658 Для комбінованої і жирної шкіри. Містить спирт. Легкий матуючий тонік містить комплекс Active Seed, екстракт мильних горіхів і матуючу пудру, забезпечує тривале матуваннґ шкіри, робить пори менш помітними. Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники. Застосування: Добре струсніть. Нанесіть засіб на ватний диск, потім обережно протріть ним шкіру обличчя. Активні інгредієнти: Лимонна кислота – нормалізує p. H-баланс шкіри. Каолін – вбирає надлишки шкірного жиру, сприяє збереженню матовості шкіри протягом дня. Саліцилова кислота – м’яко відлущує ороговілі клітини. Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) – містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Екстракт плодів мильного дерева – делікатно видаляє забруднення, не пересушує шкіру. Екстракт насіння мильнянки лікарської – ефективно очищує шкіру, має властивості піноутворення. Екстракт пузользії – містить живильні речовини та вітаміни. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Об’єм: 200 мл. Виробник: Польща.

 Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з тональним ефектом «Сяйво» , що містить тонуючі пігменти. Лінія «БАЛАНС» Матовий тон без блиску до 12 годин *. Містить ACTIVE SEED (ектів сід) КОМПЛЕКС з насінням чіа і матуючою пудрою. ТИП ШКІРИ: для жирної та комбінованої шкіри. ПРОБЛЕМА: блискуча Т-зона, видимі пори, сухі ділянки. РЕЗУЛЬТАТ: засоби сприяють збалансованості шкіри і надають матовий тон без блиску. Креми лінії «Баланс» надають зволожувальний ефект, у той же час допомагають зменшити прояви жирного блиску завдяки використанню матуючо ї пудри, сприяють нормалізації роботи сальних залоз, підтримуюють баланс шкіри. У результаті шкіра набуває матовий тон, без жирного блиску до 12 годин*. * За даними досліджень споживчого сприйняття № 13 -011 за участю 56 жінок, № 13 -012 за участю 115 жінок с.

Лінія «БАЛАНС» с. 12 Легкий гель-крем для обличчя «Баланс» код 40260 Спеціальна формула з комплексомЛінія «БАЛАНС» с. 12 Легкий гель-крем для обличчя «Баланс» код 40260 Спеціальна формула з комплексом Active Seed і мінеральною матуючою пудрою допомагає п ідтримати водно-жировий баланс шкіри до 12 годин*. Освіжаючий, легкий гель-крем допомагає нормалізувати баланс шкіри і зменшити видимість пор протягом ночі, даруючи відчуття свіжості і відсутність жирного блиску шкіри вранці. * За даними дослідження споживчого сприйняття № 13 -011 за участю 56 жінок Застосування: Вранці і ввечері нанесіть гель-крем на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Активні інгредієнти: Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Кукурудзяний крохмаль – видаляє надлишки шкірного жиру, мінімізує жирний блиск. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Екстракт листя камелії китайської – активний антиоксидант, має в’яжучу дію, зволожувальні і тонізуючі властивості, надає шкірі більш пружний вигляд. Екстракт багатий на ефірні олії та вітаміни. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) – містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Екстракт пузользії – містить живильні речовини та вітаміни. Лецитин – надає пом’якшувальну, тонізуючу і зволожувальну дію на шкіру, сприяє відновленню її бар’єрних функцій. Пробний зразок код 49495, об’єм 2 мл. Упаковка: пластикова баночка, картонний коробок , слюда. Об’єм: 50 мл. Виробник: Польща. Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники.

с. 12 Лінія «БАЛАНС» Денний крем для обличчя « Баланс » SPF 15с. 12 Лінія «БАЛАНС» Денний крем для обличчя « Баланс » SPF 15 код 40447 Спеціальна формула з комплексом Active Seed і мінеральною матуючою пудрою допомагає підтримати водно-жировий баланс шкіри до 12 годин*. Легкий крем допомагає зменшити виділення шкірного жиру, надає матовий тон без блиску протягом дня. А SPF-фактор захищає шкіру від сонця. * За даними дослідження споживчого сприйняття № 13 -012 за участю 115 жінок. Застосування: Вранці нанесіть крем на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Активні інгредієнти: Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Тальк – з’єднувальний диспергуючий засіб, подрібнений природний мінерал. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Кукурудзяний крохмаль – видаляє надлишки шкірного жиру, мінімізує жирний блиск. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Екстракт листя камелії китайської – активний антиоксидант, має в’яжучу дію, зволожувальні і тонізуючі властивості, надає шкірі більш пружний вигляд. Екстракт багатий на ефірні олії та вітаміни. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) – містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Екстракт пузользії – містить живильні речовини та вітаміни. Лецитин – надає пом’якшувальну, тонізуючу і зволожувальну дію на шкіру, сприяє відновленню її бар’єрних функцій. Пробний зразок код 49444, об’єм 2 мл. Упаковка: пластикова баночка, картонний коробок , слюда. Об’єм: 50 мл. Виробник: Польща. Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники.

с. 12 Лінія «Антивіковий догляд» Більш молода і гладенька шкіра вже через 2 тижні*. Містить ACTIVEс. 12 Лінія «Антивіковий догляд» Більш молода і гладенька шкіра вже через 2 тижні*. Містить ACTIVE SEED (ектів сід) КОМПЛЕКС з насінням граната. ТИП ШКІРИ: для шкіри з першими ознаками старіння 35+. ПРОБЛЕМА: перші зморшки, нерівномірна текстура. РЕЗУЛЬТАТ: засоби зменшують видимість зморщок для більш молодого вигляду шкіри. Засоби лінії «Антивіковий догляд» містять екстракт насіння граната – справжній еліксир молодості, створений природою. Він містить багато корисних інгредієнтів, у числі яких – елагова і омега-5 жирні кислоти, які сприяють відновленню клітин шкіри і допомагає усунути зовнішні прояви старіння. Формула лінії сприяє антиоксидантному захисту і утриманню вологи в шкірі, допомагає підсилити вироблення колагену і зміцнити клітинну структуру** шкіри, зробити шкіру більш гладенькою і пружною на вигляд. Уже через 2 тижні* зморшки стають менш помітними, шкіра виглядає більш молодою і оновленою. * За даними дослідження споживчого сприйняття № 11 -040 за участю 120 жінок. ** На основі лабораторних досліджень in vitro. Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з тональним ефектом «Сяйво» , що містить тонуючі пігменти.

Лінія «Антивіковий догляд» с. 12 Мультифункціональний нічний крем «Антивіковий догляд» код 40449 Спеціальна формула з комплексомЛінія «Антивіковий догляд» с. 12 Мультифункціональний нічний крем «Антивіковий догляд» код 40449 Спеціальна формула з комплексом ACTIVE SEED і екстрактом насіння граната забезпечує антиоксидантний захист, підсилює вироблення колагену і еластину – основних елементів молодості шкіри. Розкішний нічний крем інтенсивно зволожує Вашу шкіру, дарує відчуття м’якості та пружності. Завдяки крему навіть глибокі зморшки стають менш помітними, Ваша шкіра виглядає підтягнутою, гладенькою і пружною. Застосування: Увечері нанесіть крем на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Активні інгредієнти: Масло Ши – має сильні зволожувальні і регенеруючі властивості. Екстракт бамії – зволожує шкіру, при тривалому використанні сприяє мінімізації проявів зморщок. Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Екстракт квіток сесбаніі – дозволяє шкірі виглядати більш пружною і підтягнутою, сприяє скороченню зморщок, стимулює вироблення колагену і зміцнює природну підтримуючу матрицю шкіри. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) – містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Екстракт пузользії – містить живильні речовини та вітаміни. Екстракт граната – сприяє відновленню клітин шкіри і допомагає усунути зовнішні прояви старіння. Екстракт люцерни – надає на шкіру вітамінізуючу, загальнозміцнюючу, бактерицидну та протизапальну дію. Пробний зразок код 50200, об’єм 0, 5 мл. Упаковка: пластикова баночка, картонний коробок , слюда. Об’єм: 50 мл. Виробник: Польща. Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники.

с. 12 Лінія «Антивіковий догляд» Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Нес. 12 Лінія «Антивіковий догляд» Підходить для чутливої шкіри. Протестований на алергенність. Не містить парабени і барвники. Мультифункціональний крем «Антивіковий догляд» SPF 20 код 40448 Розкішний денний крем допомагає скоротити видиму кількість зморщок уже через два тижні, повертаючи шкірі молодий і красивий вигляд. Його формула з комплексом ACTIVE SEED і екстрактом насіння граната забезпечує антиоксидантний захист, зволожує, підсилює вироблення колагену і еластину в шкірі, сприяє зміцненню овалу обличчя, дарує відчуття неймовірно гладенької та м’якої шкіри. SPF захистить шкіру протягом дня. Застосування: Вранці нанесіть крем на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Використовуючи як сонцезахисний засіб, нанесіть крем за 15 хвилин до виходу на сонце. Активні інгредієнти: Масло Ши – має сильні зволожувальні і регенеруючі властивості. Екстракт бамії – зволожує шкіру, при тривалому використанні сприяє мінімізації проявів зморщок. Пантенол – сприяє оновленню шкіри і відновленню еластичності шкіри, має хороші зволожувальні і пом’якшувальні властивості. Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Екстракт квіток сесбаніі – дозволяє шкірі виглядати більш пружною і підтягнутою, сприяє скороченню зморщок, стимулює вироблення колагену і зміцнює природну підтримуючу матрицю шкіри. Екстракт насіння соняшнику – зберігає природний рівень вологи, пом’якшує і розгладжує шкіру, має заспокійливу дію. Екстракт насіння шавлії іспанської (чіа) – містить вітаміни, мінерали, Омега-3 жирні кислоти, утримує вологу, надає антиоксидантний ефект. Екстракт граната – сприяє відновленню клітин шкіри і допомагає усунути зовнішні прояви старіння. Екстракт люцерни – надає на шкіру вітамінізуючу, загальнозміцнюючу, бактерицидну та протизапальну дію. Пробний зразок код 49445, об’єм 0, 5 мл. Упаковка: пластикова баночка, картонний коробок , слюда. Об’єм: 50 мл. Виробник: Польща.

 Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з Дерматологічно протестовано Підходять для чутливої шкіри Без парабенів і барвників* * Крім Зволожувального крему з тональним ефектом «Сяйво» , що містить тонуючі пігменти. Лінія «Досконалість» Тонуючий матуючий крем ВВ «Досконалість» SPF 15 Тонуючий крем ВВ « Досконалість » SPF 15 РЕЗУЛЬТАТ: засоби надають шкірі легкий тональний ефект, приховують недоліки і захищають від шкідливого впливу сонячних променів. Формула кремів ВВ «Досконалість» з екстрактом китайського фініка, який містить вітаміни, мінерали та живильні речовини, надає шкірі бездоганний вигляд і сяйво. с.

Лінія «Досконалість» с. 13 Тонуючий матуючий крем ВВ «Досконалість» SPF 15 Формула ВВ-кремуЛінія «Досконалість» с. 13 Тонуючий матуючий крем ВВ «Досконалість» SPF 15 Формула ВВ-крему дарує рівний матовий тон, допомагає приховати розширені пори. Застосування: Вранці нанесіть крем на попередньо очищену суху шкіру обличчя. Розподіліть масажними рухами, поки засіб повністю не вбереться. Активні інгредієнти: Токоферол (Вітамін Е) – перешкоджає старінню, утворенню пігментних плям. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Сік ягід горобини чорноплідної – антиоксидантна добавка, має віталізуючу дію для тьмяної шкіри. Екстракт фініка китайського – підтримує пружність шкіри, ефективно зволожує її, сприяє відновленню шкіри. Гідролізовані протеїни шовку – інтенсивно живлять і зволожують шкіру. Пробний зразок не передбачений. Упаковка: пластиковий тюбик, картонний коробок. Об’єм: 30 мл. Виробник: Польща 36228 Light/Світлий (холодний світлий з рожевим пігментом) 47299 Medium/Кремовий (теплий з відтінком легкої засмаги)

с. 13 Лінія «Досконалість» Тонуючий крем ВВ « Досконалість » SPF 15 Надаєс. 13 Лінія «Досконалість» Тонуючий крем ВВ « Досконалість » SPF 15 Надає легкий тональний ефект і маскує недоліки шкіри. Застосування : Вранці нанесіть крем на попередньо очищену суху шкіру обличчя. Розподіліть масажними рухами, поки засіб повністю не вбереться. Активні інгредієнти: Бентоніт – абсорбент. Стеаринова кислота – підвищує стійкість шкіри до зовнішніх несприятливих факторів, покращує її еластичність і надає відчуття оксамитовості. Екстракт фініка китайського – підтримує пружність шкіри, ефективно зволожує її, сприяє відновленню шкіри. Пробний зразок код 52646 — Light / Світлий, 52647 — Medium / Кремовий, об’єм 2 мл. Упаковка: пластиковий тюбик, картонний коробок. Об’єм: 30 мл. Виробник: Польща. 36229 Light/Світлий (бежевий з персиковим відтінком) 40278 Medium /Кремовий (відтінок легкої засмаги)

Вишукана пропозиція Ж іночий купальник «Морський круїз» Код 98518 – розмір 44 / size 6Вишукана пропозиція Ж іночий купальник «Морський круїз» Код 98518 – розмір 44 / size 6 -8 Розмір: 164 -88 -94 Код 97424 – розмір 46 / size 10 -12 Розмір: 164 -92 -98 Код 97814 – розмір 48 / 14 -16 Розмір: 164 -96 -102 Код 97931 – розмір 50 / size 18 -20 Розмір: 164 -100 -106 Код 98147 – розмір 52 / size 22 -24 Розмір: 164 -104 -110 Купальник можна носити трьома способами: Як сукня Як парео Як купальник Жіночий купальник виготовлений з трикотажного полотна синьо-блакитного кольору. Матеріал: Основнйи матеріал і підкладка – 84% поліестер, 16 % еластан, матеріал підкладки – 92% нейлон, 8% еластан. Трикотажне полотно. Упаковка : кожен виріб запакований в індивідуальний пакет. Виробник: Китай с.

Незвичайний манікюр с. 26 Фольга для дизайну нігтів Код 03679 – Gold / Золото Код 64833Незвичайний манікюр с. 26 Фольга для дизайну нігтів Код 03679 – Gold / Золото Код 64833 – Silver /Срібло Застосування : Нарізати з фольги заготовки потрібного розміру. Нанести на нігті шар лаку і дати трохи підсохнути. Прикласти фольгу до нігтя матовою стороною вниз. Ватною паличкою або лопаткою розгладити фольгу по поверхні нігтя. Зняти фольгу з нігтя і покрити ніготь верхнім покриттям, щоб манікюр довше тримався. Фольга для дизайну нігтів виготовлена з поліетилентерефталату сріблястого і золотистого кольору, запакована в прозору пляшку з полістиролу з чорною кришкою з поліпропілену. Розмір: Розмір фольги: 4 см х 100 см в рулоні Розмір пляшечки: 3 см (діаметр) х 5 см (висота) Матеріал: поліетилентерефталат, полістирол, поліпропілен Упаковка: кожна пляшечка запакована в поліпропіленовий пакет з інструкцією усередині. Виробник: Китай

с. 29 -30 Незвичайний манікюр Декоративне покриття для нігтів «Матовий ефект» код 37188 Нанесіть матове покриттяс. 29 -30 Незвичайний манікюр Декоративне покриття для нігтів «Матовий ефект» код 37188 Нанесіть матове покриття на свій улюблений лак, щоб зробити манікюр більш вишуканим. Застосування: Ретельно струсити перед використанням. Нанести поверх лаку для нігтів і дати покриттю висохнути. Щільно закрити флакон після використання. Активні інгредієнти: Етилацетат – розчинник жирів, знежирювальний агент, розподіляє засіб по поверхні; Бутилацетат – розчинник жирів, знежирювальний агент, відповідає за швидкість висихання і формування покриття. Об’єм: 10 мл. Виробник: Англія Декоративне покриття для нігтів «Блиск діаманта» код 36547 Застосування: Ретельно струсити перед нанесенням. Нанести 1 -2 шари лаку і почекати 1 хвилину. Потім нанести декоративнее покриття і дати нігтям висохнути. Щільно закрити флакон після використання. Активні інгредієнти: Етилацетат – розчинник жирів, знежирювальний агент, розподіляє засіб по поверхні; Бутилацетат – розчинник жирів, знежирювальний агент, відповідає за швидкість висихання і формування покриття. Об’єм: 10 мл. Виробник: Англія

с. 30 Вишуканий манікюр Лак для нігтів «Матовий эфект» Код 36523 – White / Білийс. 30 Вишуканий манікюр Лак для нігтів «Матовий эфект» Код 36523 – White / Білий туман (біла емаль, коли висихає стає матовою) Код 35195 – Black / Чорний оксамит (чорна емаль, коли висихає стає матовою) Код 36522 – Violetta / Фіолетова димка (фіолетовий з перламутром, коли висихає стає матовим) Застосування: Нанести тільки один шар лаку без основи, тоді покриття буде рівним і швидше висохне. Активні інгредієнти: Етилацетат – розчинник жирів, знежирювальний агент, розподіляє засіб по поверхні; Бутилацетат – розчинник жирів, знежирювальний агент, відповідає за швидкість висихання і формування покриття. Об’єм: 10 мл. Виробник: Англія

Доглянуті пальчики, наче з салону! с. 33 Апарат для манікюру код 48549 Апарат для манікюру біло-рожевогоДоглянуті пальчики, наче з салону! с. 33 Апарат для манікюру код 48549 Апарат для манікюру біло-рожевого кольору. Містить 3 насадки: 1. Насадка для надання форми нігтям (використовується для підпилювання нігтів і надання їм потрібної форми). 2. Насадка для обробки нігтьової пластини (дозволяє обробити кутикулу і бічні валики). 3. Насадка для полірування нігтьової пластини (дозволяє відполірувати нігті і надати їм блиску, а також усунути жовтизну). Інструкція з використання: Для того, щоб вставити вибрану насадку у спеціальний отвір для насадок, потрібно зняти ковпачок (напівпрозорий сірий АБС-пластик), повернувши його за годинниковою стрілкою, потім зняти підставку для насадок, повернувши її за годинниковою стрілкою. Потім потрібно переконатися, що насадка добре зафіксована і для увімкнення аппарату потрібно перевести вмикач Вмк/Вимк у верхнє положення. Розмір: 14, 5 см (довжина) x 3, 5 см (діаметр) Комплектація: Ковпачок, підставка для насадок, насадки, отвір для насадок, перемикач, елемент живлення типу АА, кришка відсіку для елемента живлення. Матеріал: АБС-пластик, сталь, пемза, нейлон Виробник: Китай

Ідеальна основа для макіяжу! с. 55 Матуюча основа під макіяж Luxe код 37196 Ідеальна основа дляІдеальна основа для макіяжу! с. 55 Матуюча основа під макіяж Luxe код 37196 Ідеальна основа для розкішного макіяжу: Завдяки основі тональний засіб наноситься ідеально і тримається довше; Текстура шкіри розгладжується, а пори стають менш помітними; Твоя шкіра виглядає свіжою, доглянутою, сяючою; Використовуй основу навесні і влітку як самостійний засіб для створення невагомого макіяжу. Застосування: При першому використанні потрібно натиснути на дозатор кілька разів, поки не з’явиться необхідна кількість засобу. Нанести на обличчя перед нанесенням тонального засобу і розподілити рівномірно по шкірі. Або використовуйте основу самостійно для ідеально гладенької шкіри. Активні інгредієнти: Екстракт екліпти — має в’язку дію; Екстракт бавовняника трав’янистого – містить таніни, вітаміни С і К, ненасичені жирні кислоти, а також вітамін Е. Зволожує і розгладжує шкіру, покращує її захисні функції, сприяє регенерації шкіри, підвищує її пружність. Пробний зразок не передбачений. Об’єм: 28 мл. Виробник: Італія

Стильні аксесуари с. 61 Кольє з підвіскою – брошкою «Кіті» код 33698 Ланцюжок (довжина 80 см)Стильні аксесуари с. 61 Кольє з підвіскою – брошкою «Кіті» код 33698 Ланцюжок (довжина 80 см) і декоративна підвіска у вигляді фігурки кішки (розмір 6, 5 х 2, 5 см). Ланцюжок з латуні із застібкою типу «лобстер» , цинковий відливок, вставки з напівпрозорого скла. Підвіска у вигляді фігурки кішки із золотистим покриттям по всій довжині. Підвіску можна від’єднувати від ланцюжка і використовувати як брошку. Підвіска має вставки з прозорого скла і прикрашена вставками блідо-рожевого кольору у вигляді комірця на шиї кішки. Упаковка : кольє розміщене на ложементі і запаковане в білу коробку з кришкою. Також використовується спеціальний білий обгортковий папір. Кольє з підвіскою – брошкою «Летиція» код 88793 Ланцюжок з латунним покриттям довжиною 60 см з каліброваним ланцюжком для регулювання довжини до 9 см і застібкою типу «лобстер» . На ланцюжку розміщена двостороння підвіска у вигляді комашки бабки, що прикрашена з одного боку кольоровими намистинками з акрилу, а з іншого боку – прозорими акриловими намистинками вздовж контура підвіски. Розмір підвіски — приблизно 5, 1 х 5, 3 см. Матеріал: латунь, цинк, акриловий пластик. Покриття: освітлена кисла мідь — 300– 600 мікродюймів, латунь з захисним покриттям з прозорого лаку (гальванічне покриття). Упаковка : кожен виріб запакований в чорну стандартну коробку середнього розміру з використанням обичайки білого кольору і плоского футляра. Виробник: Китай. Кольє «Ананас» код 88790 Посріблений ланцюжок довжиною 72 см, цинковий відливок у вигляді ананаса розміром 3, 3 х 2 см, ланцюжок з латуні, акрилової вставки. Покриття : посріблення (40): 300 мікродюймів – мідь, 40 мікродюймів – посріблення + покриття. Упаковка : кольє розміщене на ложементі і запаковане у стандартну коробку середнього розміру Avon. Зверху використовується спеціальний білий обгортковий папір. Обичайка білого кольору використовується для упаковки в коробку.

с. 61 Стильні аксесуари Жіночий гаманець «Соковитий лимон» код 38095 Жіночий гаманець виготовлений з поліуретану жовтогос. 61 Стильні аксесуари Жіночий гаманець «Соковитий лимон» код 38095 Жіночий гаманець виготовлений з поліуретану жовтого і білого кольору з блискавкою і підкладкою з поліестеру жовтого кольору. Лицьова сторона гаманця має вставки з основного матеріалу жовтого кольору у формі часточок лимону , що прострочені по краях. Також лицьова сторона прикрашена двома золотистими кнопками в куточках. Розмір: 15 см (довжина) х 8 см (висота). Матеріал: Поліуретан, поліестер. Упаковка: Виріб запакований в поліетиленовий пакет з надрукованим текстом. Жіноча сумка «Соковитий лимон» код 02995 Жіноча сумка виготовлена з поліуретану жовтого і білого кольору. Лицьова сторона сумки має вставки з основного матеріалу жовтого кольору у формі часточок лимону , що прострочені по краях. Також лицьова сторона прикрашена двома золотистими кнопками в куточках. Сумка закривається на блискавку жовтого кольору. Сумка має плечовий ремінь, що регулюється. Розмір: 27 см (довжина) х 14 см (висота) x 4 см (глибина). Довжина плечового ременя – 73 -131 см. Матеріал: Поліуретан, поліестер. Упаковка: Виріб запакований в поліетиленовий пакет з надрукованим текстом. Виробник: Китай

Рожева стрічка, що рятує життя! с. 70 -71 Жіноча футболка для активного відпочинку «Рожева стрічка» Рожева стрічка, що рятує життя! с. 70 -71 Жіноча футболка для активного відпочинку «Рожева стрічка» Код 01834 – розмір 42/44 Код 02913 – розмір 46/48 Код 03314 – розмір 50/52 Код 03519 – розмір 54/56 Талісман здоров’я для мами! Зручна спортивна футболка з матеріалу, що добре тягнеться і швидко висихає. Білий колір футболки відштовхує сонячне проміння, зберігаючи прохолоду. Виріб виготовлений з трикотажного полотна білого кольору – 100% поліестер. По краях футболки є окантовка рожевого кольору. Матеріал: 100% поліестер, трикотаж Упаковка: виріб запакований у прозорий пакет. Брошка «Рожева стрічка» код 25807 Рожева стрічка рятує життя, нагадуючи жінкам про важливість щомісячного самообстеження грудей та щорічного профілактичного огляду у лікаря. Посріблена цинкова брошка у вигляді стрічки розміром 3, 5 х 1, 2 см, прикрашена акриловими вставками прозорого і рожевого кольору. Матеріал : цинк, латунь, акриловий пластик. Покриття : посріблення: 300 мікродюймів – мідь, 20 мікродюймів – посріблення + покриття. Упаковка : брошка розміщена на ложементі і запакована у спеціальну коробку із зображенням соціальної реклами протии раку молочної залози. Зверху використовується спеціальний білий обгортковий папір. Обичайка білого кольору використовується для упаковки в коробку. Виробник: Китай

Енергія і впевненість! с. 85 Туалетна вода Avon Sport Vitality для неї код 92127 Усього однаЕнергія і впевненість! с. 85 Туалетна вода Avon Sport Vitality для неї код 92127 Усього одна крапелька аромату наповнить свіжими силами і вдихне впевненість. Квітково-фруктовий аромат Лимонна цедра, яблуко «Гренні Сміт» , латаття. Пробний зразок не передбачений. Упаковка: скляний флакон з розпилювачем, картона коробка. Об’єм: 50 мл. Виробник: Росія Дезодорант – антиперспірант з кульковим аплікатором Sport Vitality для неї код 96803 Захищає Вашу шкіру від неприємного запаху до 24 годин. Застосування: Наносити на суху, попередньо чоищену шкіру. Активні інгредієнти : Алюмінію хлорогідрат — зменшує інтенсивність процесу потовиділення; завдяки антибактеріальній дії, запобігає появі неприємного запаху поту. Об’єм: 50 мл. Виробник: Росія

с. 87 Енергія і сила! Туалетна вода Avon Sport Pure Victory для нього код 77564 Заряджайсяс. 87 Енергія і сила! Туалетна вода Avon Sport Pure Victory для нього код 77564 Заряджайся позитивною енергією! Енергія і сила. У кожній краплі цього мужнього аромату втілена впевненість, яка допоможе тобі прийняти будь-який виклик. Свіжий Avon Sport веде тебе прямо до перемоги. Відчуй вибух адреналіну! Фужерний аромат Крижаний мандарин, елемі, кедр Пробний зразок не передбачений. Упаковка: скляний флакон з розпилювачем, картонний коробок. Об’єм: 50 мл. Виробник: Росія Дезодорант – антиперспірант з кульковим аплікатором Avon Sport Pure Victory для нього код 79707 Захищає Вашу шкіру від неприємного запаху до 24 годин. Застосування: Наносити на суху, попередньо чоищену шкіру. Активні інгредієнти: Алюмінію хлорогідрат — зменшує інтенсивність процесу потовиділення; завдяки антибактеріальній дії, запобігає появі неприємного запаху поту. Об’єм: 50 мл. Виробник: Росія

Мріяти про кохання! с. 101 Парфумна вода Daydream код 36771 TODAY TOMORROW ALWAYS DAYDREAMМріяти про кохання! с. 101 Парфумна вода Daydream код 36771 TODAY TOMORROW ALWAYS DAYDREAM (Тудей Тумороу Олвейз Дейдрім) Мріяти про кохання… Зустрічайте новий романтичний аромат, що пробуджує тепле відчуття ніжності. Нехай Ваше кохання розцвіте. Помрій про кохання, яке ось-ось нагряне, з цим романтичним букетом спокусливого безсмертника та кремової гарденії, окутаних кремовою деревною нотою. Квітково-деревний аромат зі свіжими нотами Квіти безсмертника, гарденія, сандалове дерево. Пробний зразок код 43345, об’єм 0, 6 мл. Упаковка: картонний коробок, слюда. Об’єм: 50 мл. Виробник: Росія

Стиль починається з тебе! с. 109 Жіночий шарф «Джеррі» код 40743 Тканий шарф з принтом зСтиль починається з тебе! с. 109 Жіночий шарф «Джеррі» код 40743 Тканий шарф з принтом з ромбів, виготовлений з поліестеру. Кольорова гама шарфа включає білий і персиковий колір. По периметру шарф прикрашений китицями. Розмір: 90 см (довжина) х 90 см (ширина) +3 см (китиці). Матеріал: 100% поліестер (тканий). Упаковка: Виріб запакований в індивідуальний пакет. Виробник: Китай. Жіноча сумка «Сабіна» код 37031 Жіноча сумка білого кольору виготовлена з поліуретану. Підкладка сумки виготовлена з поліестеру помаранчевого кольору. Усередині на задній панелі сумки є кишеня на блискавці. Передня панель також має одну кишеню без блискавки і одну кишеню для мобільного телефону. Сумка має ручки і регульований плечовий ремінь. До однієї з ручок прикріплена бирка. Металева обробка сумки має сріблястий колір. Краї сумки чорного кольору. Сумка закривається на нейлонову блискавку. Розміри: 31, 5 см (довжина) х 12, 3 см (ширина) х 27 см (висота). Висота ручок: 18 см. Довжина плечового ременя: 128 см. Матеріал: Поліуретан, поліестер, нейлон.

с. 109 -111 Стиль починається з тебе! Набір сережок «Деббі» Код 18944 – Кремовий / Сірийс. 109 -111 Стиль починається з тебе! Набір сережок «Деббі» Код 18944 – Кремовий / Сірий Код 18394 – Бузковий / Рожевий Тренд сезону – сережки-пусети у формі кульок. Комплект з двох пар сережок з штучними перлами. На одному кінці сережки розташована штучна перлина більшого розміру, на іншому — меншого, яка закріплює сережку з внутрішньої сторони вуха. Сережки можна носити по-різному. Сережки-цвяшки з зажимами з титану і горизонтальною циліндричною застібкою прикрашені великої намистиною. Приблизний діаметр великої намистини– 1, 6 см, маленької намистини – 0, 8 см. Матеріал: алюміній, титан, пластик. Упаковка: кожен виріб запакований у стандартну коробку середнього розміру компанії Avon з використанням обичайки білого кольору і чорного ложементу. Виробник: Китай. Набір прикрас «Крістель: кольє + сережки» код 22225 Кольє золотистого кольору (довжина 42 см + 9 см) з декоративною частиною, що прикрашена вставками з прозорого скла. Застібка типу «лобстер» , ланцюжок з латуні, кулька на кінці ланцюжка. Розмір декоративної частини 12 х 6 см. Сережки-цвяшки золотистого кольору з вставками з прозорого скла, затискачем з титану і горизонтальною циліндричною застібкою. Розмір декоративної частини сережок — 1 см. Матеріал: титан, акриловий поліефір, сталь, цинк, латунь, акриловий пластик. Покриття: золотисте покриття: 300 мікродюймів – мідь, 20 мікродюймів – біла бронза + імітація золота + покриття. Упаковка: кольє загорнуте в спеціальний білий обгортковий папір, сережки поміщені в герметичний поліетиленовий пакет, комплект розміщений на ложементі і запакований в стандартну коробку великого розміру Avon. Обичайка білого кольору використовується для упаковки в коробку.

Вічна класика с. 113 Каблучка «Гавана» Код 19003 – розмір 6 (16 - 16, 5Вічна класика с. 113 Каблучка «Гавана» Код 19003 – розмір 6 (16 — 16, 5 мм) Код 19005 – розмір 8 (17, 5 – 18 мм) Код 19006 – розмір 10 (19 – 19, 5 мм) Каблучка з золотистим покриттям з великою акриловоїю перламутровою вставкою овальної форми і безліччю дрібних вставок з прозорого скла. Розмір декоративної частини каблучки — 2, 5 х 2 см. Матеріал : акриловий пластик, цинк, прозоре скло. Покриття: 300 мікродюймів — мідь, 20 мікродюймів — біла бронза, імітація золота, захисне покриття з прозорого лаку. Упаковка : каблучка закріплена на ложементі і запакована в стандартну коробку середнього розміру компанії Avon з використанням обичайки білого кольору. Сережки «Дороті» код 19002 Дві каплевидні сережки розміром 2 х 1 см: цинковий виливок, вставка з напівпрозорого скла і вставка кольору перлин з пластику, титановий зажим і горизонтальна циліндрична застібка з покриттям золотистого кольору. Матеріал: цинк, латунь, пластик, титан, прозоре скло. Покриття: 300 мікродюймів – мідь, 20 мікродюймів – біла бронза + імітація золота + захисне покриття з прозорого лаку. Упаковка: сережки поміщені в герметичний поліетиленовий пакет, розміщені на ложементі і запаковані в стандартну коробку середнього розміру Avon. Зверху використовується спеціальний білий обгортковий папір. Обичайка білого кольору використовується для упаковки в коробку. Браслет «Дороті» код 89486 Браслет, що розтягується розміром 6 х 2 см (12 см при повному розтягуванні): вставки кольору прелин з пластику, вставки з напівпрозорого скла, цинковий виливок, покриття золотистого кольору. Матеріал : цинк, латунь, пластик, титан, прозоре стекло. Покриття : 300 мікродюймів – мідь, 20 мікродюймів – біла бронза + імітація золота + захисне покриття з прозорого лаку. Упаковка : браслет загорнутий в спеціальний білий обгортковий папір, закріплений на ложементі і запакований в стандартну коробку середнього розміру Avon. Обичайка білого кольору використовується для упаковки в коробку. Виробник: Китай

Витончений силует с. 116 Комбінація «Витончений силует» Код 73294 – розмір 46/48 Код 73301 – розмірВитончений силует с. 116 Комбінація «Витончений силует» Код 73294 – розмір 46/48 Код 73301 – розмір 50/52 Код 73459 – розмір 54/56 Код 73503 – розмір 58/60 Комбінація жіноча тілесного кольору з трикотажного полотна, що складається з 84% нейлону, 16% еластану. На передній частині комбінації є виріз під бюстгальтер, який має підтримуючий ефект. Матеріал: 84% нейлон, 16% еластан Упаковка: Виріб запакований у прозорий пакет. Підтримує груди Підтягує талію і стегна Можна одягати під прозору сукню Виробник: Китай. Жіночі штани (джегінси) Код 48783 – розмір 42 -44/ size 6 -8 Код 49725 – розмір 46 -48 / size 10 -12 Код 49859 – розмір 50 -52/ size 14 -16 Код 50222 – розмір 54 -56/ size 18 -20 Вважають, що біле повнить. Проте білі джегінси із високим поясом ідеально сідають по фігурі, візуально подовжують ноги, підкреслюють талію і підходять як до спортивного, так і вечірнього гардеробу. Штани виготовлені з текстильного полотна білого кольору. Матеріал: 70% бавовна, 29% поліестер, 1% еластан. Упаковка : Виріб запакований у прозорий пакетик. Рост Обхват Груди Обхват Бедер 46 -48 164 92 -96 98 -102 M 50 -52 164 102 -108 108 -114 L 54 -56 164 112 -118 120 -126 XL 58 -60 176 124 -130 132 -138 XXL Рост Обхват Бедер 42 -44 164 90 -94 S 46 -48 164 98 -102 M 50 -52 164 108 -114 L 54 -56 164 120 -126 XL

Для дітей віком від 3 -х років! с. 18 Дитячий засіб для купання «Веселі фарби» .Для дітей віком від 3 -х років! с. 18 Дитячий засіб для купання «Веселі фарби» . Кумедна груша» код 70260 Застосування: Відкрутити ковпачок. Малюйте пальцями по вологій шкірі тіла. Після використання ретельно змийте теплою водою. Об’єм: 100 мл. Виробник: Росія Дитячий ігровий набір «На пляжі» код 77085 Дитячий ігровий набір складається з літаючої тарілки, надувного м’яча, пастки (2 шт) і м’ячика. Набір запакований у прозорий чохол «рюкзачок» з плечовими ременями, що виготовлений з ПВХ, з декорованими зеленими краями. Надувний м’яч виготовлений з ПВХ і зроблений з різнокольорових смужок. Літаюча тарілка синього кольору з різнокольоровими хвилями по центру виготовлена з поліетилену. Пастки червоного кольору з чорними ручками і жовтими ремінцями і зелений м’ячик виготовлені з поліетилену. Розмір виробу: Чохол: 22 x 27 х 28 см. Діаметр надувного м’яча 30 см. Пастки 27 х 10 х 7 см. Діаметр літаючої тарелки 21 см. Упаковка: виріб запакований у прозорий пакет. Виробник: Китай. Дитячийкупальник Код 39670 – вік 4 -5 років. Ріст 104/110 см Код 39675 – вік 6 -7 років. Ріст 116/122 см Код 39677 – вік 8 -9 років. Ріст 128/135 Дитячий купальник для дівчаток виконаний з трикотажного полотна (нейлон і еластан) білого, рожевого та блакитного кольорів. Купальник роздільний, краї низу прикрашені рюшами. Підкладка купальника виконана з трикотажного полотна білого кольору (поліестер). Матеріал: Матеріал верху: 82% нейлон, 18% еластан. Матеріал підкладки: 100% поліестер. Упаковка : кожен виріб запакований в індивідуальний пакет

Ніжний догляд з алое с. 152 -153 Пом'якшувальний крем для рук «Ніжність алое» код 54049 ЛегкаНіжний догляд з алое с. 152 -153 Пом’якшувальний крем для рук «Ніжність алое» код 54049 Легка формула крему швидко вбирається, заспокоює і пом’якшує шкіру, надає їй відчуття зволоженості, яке триває протягом усього дня. Застосування: Нанести невелику кількість крему на вимиті милом руки. Активні інгредієнти: Масло Ши – має сильні зволожувальні і регенеруючі властивості; Сік листя алое барбадоського – добре зв’язує вологу, має заспокоювальні і зволожувальні властивості для шкіри; Екстракт листя камелії китайської (чайний кущ) – має антиоксидантні властивості. Об’єм: 100 мл. Виробник: Росія Заспокоюючий лосьйон для тіла «Ніжність алое» код 54044 Миттєво зволожуючий лосьйон для тіла пом’якшує і заспокоює шкіру на цілий день. Не залишає відчуття жирності. Застосування: Рівномірно нанести на шкіру тіла. Активні інгредієнти: Сік листя алое барбадоського – добре зв’язує вологу, має заспокоювальні і зволожувальні властивості для шкіри; Екстракт листя камелії китайської (чайний кущ) – має антиоксидантні властивості. Об’єм: 400 мл. Виробник: Росія

Освіжаючі засоби для краси ніжок! с. 18 Скраб для ніг «Ананасовий сорбет» код 59897 Пом'якшує огрубілуОсвіжаючі засоби для краси ніжок! с. 18 Скраб для ніг «Ананасовий сорбет» код 59897 Пом’якшує огрубілу шкіру і мозолі, розгладжує шкіру. Застосування: Нанести на шкіру ніг , приділяючи особливу увагу сухим, огрубілим ділянкам шкіри. Ретельно змити. Активні інгредієнти: Поліетилен – відлущує відмерлі клітини. Екстракт ананаса має зволожувальні, доглядові і освіжаючі властивості, сприяє відлущенню ороговілих клітин. Об’єм: 75 мл. Виробник: Росія. Здолай літню спеку з новою освіжаючою лінією засобів для догляду за ніжками з натуральним екстрактом ананаса! Зволожувальний лосьйон для ніг «Ананасовий сорбет» код 26071 Доглядає за шкірою стоп, робить її гладенькою і свіжою. Застосування: легкими масажними рухами нанести на чисту суху шкіру ніг поки засіб повністю не вбиреться. Активні інгредієнти: Екстракт ананаса має зволожувальні, доглядові і освіжаючі властивості, сприяє відлущенню ороговілих клітин. Об’єм: 75 мл. Виробник: Росія. Охолоджувальний лосьйон – спрей для ніг «Ананасовий сорбет» код 30466 Освіжає, знвмає втому і дезодорує ноги і взуття. Застосування: Розпилити засіб на шкіру ніг. Дати висохнути. Активні інгредієнти: Екстракт ананаса має зволожувальні, доглядові і освіжаючі властивості, сприяє відлущенню ороговілих клітин. Об’єм: 100 мл. Виробник: Росія.

Догляд за тілом SSS с. 179 Скраб для тіла з сяйвом перлин «Сяйво» код 78250 ДбайливоДогляд за тілом SSS с. 179 Скраб для тіла з сяйвом перлин «Сяйво» код 78250 Дбайливо відлущує Містить частинки перлин і мінерали Надає шкірі легке сяйво Застосування: легкими рухами нанести скраб, щоб очистити шкіру і зробити її гладенькою. Активні інгредієнти: Токоферолу ацетат – потужний антиоксидант, має зволожувальні і пом’якшувальні властивості, сприяє оновленню шкіри і зменшенню видимих ознак старіння шкіри. Форма необхідного для шкіри вітаміну Е. Мінеральний комплекс з перламутром – надає шкірі сяйва та укріплює її. Протеїни шовку – додають шкірі пружности та гладкості. Об’єм: 200 мл. Лосьйон для тіла 7 -в-1 «Сяйво» з ефектом мерехтіння SPF 15 код 36556 вирівнює тон шкіри, надає шкірі легкий відтінок засмаги і ніжне мерехтіння підтягує і значно покращує зовнішній вигляд шкіри забезепечує тривале зволоження має фактор захисту від сонця SPF 15 робить шкіру гладенькою і м’якою підходить для всього тіла, нелипкий і нежирний Застосування: рівномірно і ретельно втираючи, нанести лосьйон на все тіло. Активні інгредієнти: Олія жожоба — має чудові зволожувальні і поживні властивості, робить шкіру надзвичайно м’якою і ніжною, усуває лущення, сприяє загоєнню тріщин на шкірі; Екстракт насіння амаранту хвостатого — має поживні, зволожувальні, і пом’якшувальні властивості. Об’єм: 200 мл. Виробник: Росія

До пляжного сезону! с. 194 -195 Жіночі сонцезахисні окуляри «Амалія» код 40704 Сонцезахисні окуляри мають оправуДо пляжного сезону! с. 194 -195 Жіночі сонцезахисні окуляри «Амалія» код 40704 Сонцезахисні окуляри мають оправу і дужки з металу золотистого кольору. Лінзи форми «авіатор» виготовлені з полікарбонату коричневого відтінку. Категорія фильтра : 3. Коефіцієнт пропускання сонячного світла через лінзи: 15, 35 %. Ширина оправи: 129 мм. Довжина дужок: 130 ммю Розмір лінз: 48 мм (висота). Матеріал: Оправа і дужки: 90% мідь, 10% полікарбонат. Упаковка: пакет, коробочка. Жіночі сонцезахисні окуляри «Розанна» код 12012 Сонцезахисні окуляри мають пластикову оправу чорного кольору. Дужки прикрашені візерунком. Лінзи виконані з акрилового пластику з коричневим відтінком. Категорія фильтра : 3. Коефіцієнт пропускания сонячного світла 8 -18%. Ширина оправи: 144 мм. Довжина дужок: 135 мм. Розмір лінз: 55 мм (высота). Матеріал: Оправа: полікарбонат. Упаковка: мішечок з поліестеру, коробочка. Футляр для окулярів «Діана» код 42280 Футляр для окулярів виготовлений з поліуретану коричневого кольору з квітковими візерунком. Підкладка футляра виготовлена з 92% віскози і 8% бавовни. Розмір: 6 см (довжина) х 8 см (висота) х 6 см (ширина). Матеріал: Поліуретан, віскоза, бавовна. Упаковка: Усередині кожного виробу є пакет із силікагелем, виріб складено і запаковано в поліетиленовий пакет з надрукованим текстом білого кольору. Виробник: Китай

До пляжного сезону! Жіночі сонцезахисні окуляри «Аміна» код 68924 Солнцезащитные очки имеют оправу и дужки изДо пляжного сезону! Жіночі сонцезахисні окуляри «Аміна» код 68924 Солнцезащитные очки имеют оправу и дужки из поликарбоната коричневого цвета, имитирующего панцирь черепахи. Металлическое переносье выполнено в золотистом цвете. Линзы круглой формы изготовлены из акрила коричневого оттенка. Сонцезахисні окуляри мають оправу і дужки з полікарбонату коричневого кольору, що імітує панцир черепахи. Металеве перенісся має золотистий колір. Лінзи круглої форми виготовлені з акрилу коричневого відтінку. Категорія фильтра : 3. Коефіцієнт пропускания сонячного світла через лінзи: 8 -18 %. Ширина оправи: 160 мм. Довжина дужок: 130 мм. Розмір лінз: 48 мм (висота) Матеріал: Оправа і дужки: полікарбонат. Перенісся: нікель. Лінзи: акриловий пластик. Упаковка: Кожна пара запакована в чорний мішечок, а потім вкладена в коробочку. Виробник: Китай с. 194 -195 Жіночі сонцезахисні окуляри «Аріель» код 12006 Сонцезахисні окуляри мають оправу і дужки з полікарбонату чорного кольору. Оправа декорована білою фарбою. Лінзи виконані з акрилового пластику з темно-сірим відтінком. Категорія фильтра : 3. Коефіцієнт пропускания сонячного світла через лінзи: 8 -18 %. Ширина оправи: 143 мм. Довжина дужок: 135 мм. Розмір лінз: 56 мм (висота) Матеріали: Оправа і дужки: полікарбонат. Лінзи: акриловий пластик. Упаковка: Кожна пара запакована в чорний мішечок, а потім вкладена в коробочку. Жіночі сонцезахисні окуляри «Карден» код 13024 Сонцезахисні окуляри мають оправу і дужки з пластику коричневого кольору з вкрапленнями світло-коричневого кольору. Лінзи виготовлені з полікарбонату коричневого відтінку. Категорія фильтра : 3. Коефіцієнт пропускания сонячного світла через лінзи: 14, 65 %. Ширина оправи: 144 мм. Довжина дужок: 145 мм. Розмір лінз: 43 мм (висота) Матеріал: Оправа і дужки: 95% полікарбонат, 5% мідь. Лінзи: полікарбонат. Упаковка: Кожна пара запакована в поліетиленовий пакет, а потім вкладена в коробочку.