Скачать презентацию ПРЕЗЕНТАЦІЯ Нерозвідані місця України с Поповичі ІСТОРІЯ Скачать презентацию ПРЕЗЕНТАЦІЯ Нерозвідані місця України с Поповичі ІСТОРІЯ

Не за Дякую а за 2 пива .pptx

  • Количество слайдов: 22

ПРЕЗЕНТАЦІЯ Нерозвідані місця України. с. Поповичі ПРЕЗЕНТАЦІЯ Нерозвідані місця України. с. Поповичі

ІСТОРІЯ Поповичі – село давнє, з повідомлень старих жителів воно виникло у 12 ст, ІСТОРІЯ Поповичі – село давнє, з повідомлень старих жителів воно виникло у 12 ст, ще до нападу татар. Хат було мало, люди селилися переважно біля річки Сотвінки(тепер Бухта)За селом знаходиться височина Ледівня називається вона так тому, що за часів Австро-Угорщини тут зберігали лід. Багато лиха зазнало село в роки 1 світової війни, на полях, що пролягають до села велися жорстокі бої, гинули люди, що поховані на цвинтарі воїнів, який зберігся і донині. Про ці події розповідають фортифікаційні споруди - форти Перемишльської фортеці.

ОПИС Розташування Висота н. р. моря Кількість населення Площа Заснування, перша згадка Поштовий індекс(и) ОПИС Розташування Висота н. р. моря Кількість населення Площа Заснування, перша згадка Поштовий індекс(и) Телефонний код Мостиський район, Львівська область 218. 0 м 617 1. 2 кв. км 1940 р. 81350 +38 (03234)

село Поповичі Собор св. Володимира село Поповичі Собор св. Володимира

ГЕРОЙ v В селі проживає один із учасників визвольних змагань українського народу 30 -50 ГЕРОЙ v В селі проживає один із учасників визвольних змагань українського народу 30 -50 років 20 ст, політв’язень констаборів Ярема Ткачук - автор трьох книг – спогадів про життя та діяльність своїх бойових побратимів. А втор книг «Іскра з некутого копита» , «Буревії»

СУЧАСНІ ПОПОВИЧІ v Сьогодні село Поповичі – одне із перспективних сіл Мостищини, тут діє СУЧАСНІ ПОПОВИЧІ v Сьогодні село Поповичі – одне із перспективних сіл Мостищини, тут діє агрофірма «поповицька» , психоневрологічний інтернат, лікарська амбулаторія сімейної медицини, школа, аптека, Народний дім, пошта, ведеться промисловий видобуток газу.

Школа Школа

Могила Героїв Могила Героїв

FORT. MISSIA Fort. Missia (Фортмісія) — щорічний фестиваль мистецтв, що відбувається біля села Попович, FORT. MISSIA Fort. Missia (Фортмісія) — щорічний фестиваль мистецтв, що відбувається біля села Попович, неподалік українсько-польського кордону. Назва фестивалю пов'язана з місцем, де його проводять: біля Попович розташовані форти Перемишльської фортеці часів першої світової війни. [1] Ця територія є закритою для відвідувачів, тож фестиваль є чи не єдиною нагодою побувати на оборонних спорудах. [2] Вхід на фестиваль безкоштовний. [3] Головною ідеєю фестивалю є «мистецтво на руїнах війни» . Один із його організаторів Юрко Вовкогон пояснив це так: «Ми живемо і мусимо творити, пам’ятаючи про відповідальність за життя власне, і за життя інших» . [4]Куратором мистецької частини є Влодко Кауфман. Через брак фінансової та організаційної підтримки 2013 року Fort. Missia об'єдналася з фестивалем Франко Фест під назвою Франко. Missia. Частина подій відбулася в Поповичах.

В УКРАЇНІ Ж ОСТАННІМИ РОКАМИ ЛИШЕ ЗАВДЯКИ ФЕСТИВАЛЮ «ФОРТМІСІЯ» ЩОСЬ ТРОХИ ВІДОМО ПРО ФОРТ В УКРАЇНІ Ж ОСТАННІМИ РОКАМИ ЛИШЕ ЗАВДЯКИ ФЕСТИВАЛЮ «ФОРТМІСІЯ» ЩОСЬ ТРОХИ ВІДОМО ПРО ФОРТ У С. ПОПОВИЧІ.

ФОРТЕЦЯ ПЕРЕМИШЛЬ Фортеця Перемишль – потужний комплекс оборонних об'єктів довкола міста Перемишля (тепер Польща), ФОРТЕЦЯ ПЕРЕМИШЛЬ Фортеця Перемишль – потужний комплекс оборонних об'єктів довкола міста Перемишля (тепер Польща), одна з 200 великих фортифікаційних споруд в Європі за часу Першої світової війни. Була третьою за величиною фортецею (після Антверпена і Вердена). Але на відміну від них зазнала аж три облоги (рідкісна річ в історії тодішніх воєн), а також найдовшого періоду блокади у відриві від свого фронту (173 дні). Довше протримались лише французька фортеця Верден та царська фортеця Осовець (203 дні), які однак, ніколи не оборонялись у цілковитому оточенні.

Усім туристам, які бажають відвідати частину укріплень перемишльського кільця, які знаходяться на території України, Усім туристам, які бажають відвідати частину укріплень перемишльського кільця, які знаходяться на території України, доведеться запастися gps-навігатором, картами і терпінням, а також мати при собі документ чи сповістити про себе прикордонникам. Прикордонна застава знаходиться у с. Циків, пост – у с. Поповичі.

Отже, згадаємо історію. А вона каже, що наприкінці 1914 року російські війська почали штурмувати Отже, згадаємо історію. А вона каже, що наприкінці 1914 року російські війська почали штурмувати Перемишль. Австро-угорська влада до цього була готова, тому не тільки саме місто було перетворене на фортецю – з середини ХІХ століття довкола міста будувався 45 -кілометровий пояс оборонних укріплень — фортів.

 «Плешевичі» , «Марушка Ліс» , «Лисічка» , «Биків» , «Поповичі» і «Дзєвєнчиці» – «Плешевичі» , «Марушка Ліс» , «Лисічка» , «Биків» , «Поповичі» і «Дзєвєнчиці» – форти перемишльського кільця. Отримали свої назви від найближчих сіл чи урочищ. Саме вони прийняли на себе основні удари російської армії в 1914 р. Форти знаходились або на вершинах пагорбів, або на їхніх східних схилах, все залежало від місцевості

Між фортами знаходились відокремлені постійні артилерійські позиції. Усі форти розтягнулися вздовж українськопольського кордону у Між фортами знаходились відокремлені постійні артилерійські позиції. Усі форти розтягнулися вздовж українськопольського кордону у відстань 6 км.

Аби дістатися найцікавішого та найкраще збереженого форту «Дзєвєнчиці» , треба, рухаючись від «Поповичів» у Аби дістатися найцікавішого та найкраще збереженого форту «Дзєвєнчиці» , треба, рухаючись від «Поповичів» у західному напрямку, перейти на сусідній пагорб. Для цього потрібно перетнути просіку, пройти через ліс. Самим краєм лісу іде польова дорога, яка й приводить до входу у форт «Дзєвєнчиці» . Цей форт зберіг свою багатоярусну будову, стежка, що йде колишнім ровом поряд з укріпленнями, має численні відгалуження. У форті є кілька коридорів. Найдовший із них — 200 -метровий підземний хід, який веде від зовнішніх стін до внутрішнього двору. Щоб пройти ним, необхідно мати потужний ліхтар. Слід пам’ятати, що в одному з бічних відгалужень коридору є глибокий колодязь. У внутрішній частині форту можна оглянути приміщення колишніх казематів. . .

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ Виконали : студенти Групи 1. 43 Михайло Сніжана, Ведьохіна Валентина, Голота ДЯКУЮ ЗА УВАГУ Виконали : студенти Групи 1. 43 Михайло Сніжана, Ведьохіна Валентина, Голота Христина