Скачать презентацию Презентація на тему Бульйон курячий з локшиною Скачать презентацию Презентація на тему Бульйон курячий з локшиною

Суп прозорий.ppt

  • Количество слайдов: 22

Презентація на тему: ” Бульйон курячий з локшиною. Соус. ” n Підготували: учениці гр. Презентація на тему: ” Бульйон курячий з локшиною. Соус. ” n Підготували: учениці гр. Втт-205 Вознюк Людмила і Хижняк Дар’я

Для приготування бульйону на 3 порції по 500 г необхідно: n n n n Для приготування бульйону на 3 порції по 500 г необхідно: n n n n 1. куриця -407 г 2. вода-1950 г 3. сіль-12 г 4. перець-0, 15 г 5. морква-20 г 6. петрушка (коріння)-17 г 7. цибуля ріпчаста-15 г 8. лавровий лист-0, 06 г

n Варять бульйон з кісток при слабкому кипінні, знімаючи піну та жир. Витримують 1 n Варять бульйон з кісток при слабкому кипінні, знімаючи піну та жир. Витримують 1 -2 год. у холодному місці.

n За 30 -40 хв. До готовності в нього додають підпечені овочі. Готовий бульйон n За 30 -40 хв. До готовності в нього додають підпечені овочі. Готовий бульйон проціджують. Витримують 1 -2 год. у холодному місці.

n Бульйон освітлюють. Для цього готують відтяжку з білків яєць. n Бульйон освітлюють. Для цього готують відтяжку з білків яєць.

n Беремо 5 яєць. Відділяємо білки від жовтків. n Беремо 5 яєць. Відділяємо білки від жовтків.

n Білки злегка збити. Додати охолоджений бульйон, ріпчасту цибулю, сіль. Все перемішати. n Білки злегка збити. Додати охолоджений бульйон, ріпчасту цибулю, сіль. Все перемішати.

n У охолоджений бульйон температурою 50 -60 С вводять відтяжку, добре перемішують і варять n У охолоджений бульйон температурою 50 -60 С вводять відтяжку, добре перемішують і варять при слабкому кипінні 1 -1, 5 год.

n Бульйон проціджують. n Бульйон проціджують.

Приготування локшини з млинців n n n n Для приготування необхідно: 1. Борошно-150 г Приготування локшини з млинців n n n n Для приготування необхідно: 1. Борошно-150 г 2. Яйця-6 шт. 3. Молоко-450 г 4. Вершкове масло-300 г 5. Сіль-5 г 6. Цибуля ріпчаста-20 г

n Борошно, яйця, молоко збити. Замісити тісто. n Борошно, яйця, молоко збити. Замісити тісто.

n Додати ріпчасту цибулю, сіль. Залишити тісто у холодному місці на 20 хв. n Додати ріпчасту цибулю, сіль. Залишити тісто у холодному місці на 20 хв.

n Посмажити тонкі млинці на вершковому маслі. n Посмажити тонкі млинці на вершковому маслі.

n Охолодити, згорнути трубочкою і нарізати локшиною шириною 0, 5 см, довжиною 4 см. n Охолодити, згорнути трубочкою і нарізати локшиною шириною 0, 5 см, довжиною 4 см. Подається з бульйоном.

Соус Лимонний n n Для приготування соусу необхідно: 1. Лимон -½ шт. для соку Соус Лимонний n n Для приготування соусу необхідно: 1. Лимон -½ шт. для соку 2. цукор -40 гр. 3. вершки -200 гр 35%

n З лимону видавлюємо сік- n З лимону видавлюємо сік-

n Сік лимону. n Сік лимону.

n Цукор. n Цукор.

n До соку додаємо цукор. Прогріваємо у сотейнику помішуючи, щоб цукор розчинився. n До соку додаємо цукор. Прогріваємо у сотейнику помішуючи, щоб цукор розчинився.

n Додаємо вершки. n Додаємо вершки.

n Прогріваємо до загусання помішуючи. n Прогріваємо до загусання помішуючи.

n Маса соусу – однорідна, еластична. Колірсвітло-жовтуватий. n Маса соусу – однорідна, еластична. Колірсвітло-жовтуватий.