Презентация list urok sayt dod 1 1

Скачать презентацию list urok sayt dod 1 1 Скачать презентацию list urok sayt dod 1 1

list_urok_sayt_dod_1_1.ppt

 • Размер: 12.4 Mегабайта
 • Количество слайдов: 58

Описание презентации Презентация list urok sayt dod 1 1 по слайдам

Сімферополь, 2013 Сімферополь,

Мета – ознайомити учнів з офіційним сайтом Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти, його основнимиМета – ознайомити учнів з офіційним сайтом Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти, його основними розділами та їх функціями.

Завдання : - навчити користуватися сайтом Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти; - ознайомити з основнимиЗавдання : — навчити користуватися сайтом Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти; — ознайомити з основними функціями розділів сайта центру; — ознайомити з інформацією щодо помилок абітурієнтів минулого року під час реєстрації та участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2013 року (для запобігання їх виникнення у майбутньому).

З метою впровадження нових механізмів об’єктивного вимірювання якості освіти в Україні шляхом проведення зовнішнього незалежного оцінюванняЗ метою впровадження нових механізмів об’єктивного вимірювання якості освіти в Україні шляхом проведення зовнішнього незалежного оцінювання та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25. 08. 2004 № 1095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» був створений Український центр оцінювання якості освіти та його 9 підрозділів – регіональних центрів: в містах Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську, Києві, Львові, Одесі, Сімферополі , Харкові.

До сфери обслуговування Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти відносяться: Автономна Республіка Крим, м. Севастополь,До сфери обслуговування Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти відносяться: Автономна Республіка Крим, м. Севастополь, Херсонська область.

Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти є бюджетною установою, що здійснює у регіоні зовнішнє оцінюванняСімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти є бюджетною установою, що здійснює у регіоні зовнішнє оцінювання навчальних досягнень випускників закладів системи загальної середньої освіти, проведення моніторингових досліджень якості освіти, поширення знань про зовнішнє незалежне оцінювання серед учнівського загалу і педагогічної громадськості.

- підготовка та здійснення зовнішнього незалежного оцінювання; - проведення моніторингу якості освіти; - ведення— підготовка та здійснення зовнішнього незалежного оцінювання; — проведення моніторингу якості освіти; — ведення реєстру осіб, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання; -видача особам, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання, сертифікатів; -надання інформації про результати зовнішнього незалежного оцінювання за запитами загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів.

Під час реєстрації на ЗНО 2013 року не всі абітурієнти уважно відслідковували інформацію стосовно термінівПід час реєстрації на ЗНО 2013 року не всі абітурієнти уважно відслідковували інформацію стосовно термінів реєстрації, оформлення та підготовки документів для реєстрації на ЗНО, яка розміщувалася на нашому сайті. Саме з причини необізнаності минулого року в реєстрації було відмовлено 1680 абітурієнтам !

Через наступні причини в 2013 році у ЗНО не змогли взяти участь 138 зареєстрованих абітурієнтів :Через наступні причини в 2013 році у ЗНО не змогли взяти участь 138 зареєстрованих абітурієнтів : — запізнення на пункт тестування – 66 абітурієнтів (вступники заздалегідь не ознайомилися з інформацією щодо розташування пункту тестування та способу доїзду до нього); — відсутність одного з документів (оригінала сертифіката – 25 або паспортного документа — 47), необхідних для допуску на пункт тестування – 72 абітурієнти.

У 2013 році 76 зареєстрованих абітурієнти не змогли отримати результати проходження тестувань з наступних причин:У 2013 році 76 зареєстрованих абітурієнти не змогли отримати результати проходження тестувань з наступних причин: — порушення правил поведінки на пункті тестування (наявність мобільного телефону, друкованих матеріалів, списування тощо) – 68 абітурієнтів; — персоналізація роботи – 8 абітурієнтів.

Перш за все, це було пов’язано з необізнаністю абітурієнтів стосовно процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання (правилаПерш за все, це було пов’язано з необізнаністю абітурієнтів стосовно процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання (правила поведінки на пункті тестування, права та обов’язки тощо), яка постійно висвітлювалася на офіційному сайті Сімферопольського РЦОЯО.

Сайт Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти було створено у 2007 році. Адреса сайта : :Сайт Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти було створено у 2007 році. Адреса сайта : : wwwwww. . crimeatest. . orgorg. . uaua.

Метою створення сайта було детальне інформування громадськості про організацію та проведення ЗНО. На сайтіМетою створення сайта було детальне інформування громадськості про організацію та проведення ЗНО. На сайті Сімферопольського РЦОЯО розміщується вся актуальна інформація , яка стосується організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 При відкритті даного сайта Ви автоматично потрапляєте на Головну , де розміщено найосновнішу інформацію При відкритті даного сайта Ви автоматично потрапляєте на Головну , де розміщено найосновнішу інформацію та найактуальніші новини , що стосуються проведення ЗНО, та перелік розділів даного сайта.

У розділі Документи розміщено : - закони України, - укази Президента України, -У розділі Документи розміщено : — закони України, — укази Президента України, — постанови Кабінету Міністрів України, — нормативні документи Міністерства освіти і науки України, — нормативні документи Українського центру оцінювання якості освіти, — нормативні документи Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти, згідно з якими організовується проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні.

Обравши розділ Контакти Ви зможете ознайомитися з контактними телефонами адміністрації центру, поштовими та електроннимиОбравши розділ Контакти Ви зможете ознайомитися з контактними телефонами адміністрації центру, поштовими та електронними адресами, сайтами, номерами контактних телефонів Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти, Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти.

А також цей розділ допоможе Вам дізнатися адреси сайтів інших регіональних центрів оцінювання якості освітиА також цей розділ допоможе Вам дізнатися адреси сайтів інших регіональних центрів оцінювання якості освіти України, регіональних органів управління освітою, регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти, які мають у своїй структурі підрозділи, до компетенції яких відноситься організація та проведення зовнішнього незалежного оцінювання і моніторингу якості освіти у регіонах.

У цьому розділі Ви маєте можливість завантажити програми з навчальних предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінюванняУ цьому розділі Ви маєте можливість завантажити програми з навчальних предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року. Окрім цього, за мірою підготовки та проведення ЗНО 2014 року, до підрозділу будуть додаватися: • характеристики тестів ЗНО-2014, • правильні відповіді на завдання тестів 2014 року, • таблиці переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року за тести, в рейтингову шкалу (від 100 до 200 балів).

А також ознайомитися та завантажити для друку тести, які використовувалися під час ЗНО минулих років, А також ознайомитися та завантажити для друку тести, які використовувалися під час ЗНО минулих років, їх технічні характеристики, схеми оцінювання відповідей, таблиці переведення тестових балів, інформацію про завдання, критерії оцінювання відкритої частини (бланк Б).

У цьому розділі буде розміщено інформацію щодо термінів здійснення окремих етапів організації та проведення зовнішнього незалежногоУ цьому розділі буде розміщено інформацію щодо термінів здійснення окремих етапів організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році, термінів подачі документів до ВНЗ.

Відстеження інформації в цьому розділі дозволить Вам дізнатися про терміни проведення пробного тестування, зовнішнього незалежного оцінюванняВідстеження інформації в цьому розділі дозволить Вам дізнатися про терміни проведення пробного тестування, зовнішнього незалежного оцінювання та всіх етапів вступної кампанії, завчасно спланувати свої дії щодо вступу до вищих навчальних закладів України в 2014 році.

У цьому розділі будуть розміщуватися для ознайомлення Інформаційні листки ЗНО , які міститимуть актуальну інформаціюУ цьому розділі будуть розміщуватися для ознайомлення Інформаційні листки ЗНО , які міститимуть актуальну інформацію щодо участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Інформаційні листки видаватимуться одразу після прийняття нормативних документів, які регламентують відповідні етапи підготовки та здійснення зовнішнього оцінювання (проведення пробного ЗНО, реєстрація абітурієнтів для участі у ЗНО, інформація з ВНЗ щодо переліку конкурсних предметів, сертифікати з яких є необхідними для вступу, інформація про терміни проведення ЗНО, про мережу пунктів тестування тощо).

Відстеження інформації в цьому розділі дозволить Вам дізнатися про перебіг та специфіку підготовки і проведенняВідстеження інформації в цьому розділі дозволить Вам дізнатися про перебіг та специфіку підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання, якісно підготуватися для вступу до вищих навчальних закладів України в 2014 році та уникнути багатьох помилок, які були допущені абітурієнтами Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та Херсонської області під час реєстрації та проходження ЗНО минулого року.

У цьому розділі, відповідно до інформації, наданої вищими навчальними закладами Автономної Республіки Крим, міста СевастополяУ цьому розділі, відповідно до інформації, наданої вищими навчальними закладами Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та Херсонської області, будуть розміщуватися переліки загальноосвітніх предметів, з яких необхідно надати сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти для вступу до відповідних вищих навчальних закладів України.

Відстеження інформації в розділі « Вступ до ВНЗ » дозволить Вам : - Відстеження інформації в розділі « Вступ до ВНЗ » дозволить Вам : — завчасно обрати спеціальність та вищий навчальний заклад, — дізнатися перелік предметів для вступу на обрану Вами спеціальність, — зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

У цьому розділі, одразу після прийняття відповідних документів, буде розміщено інформацію щодо порядку проведення реєстрації бажаючихУ цьому розділі, одразу після прийняття відповідних документів, буде розміщено інформацію щодо порядку проведення реєстрації бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року (терміни проведення, необхідні реєстраційні документи тощо). Відстеження інформації у розділі « Реєстрація абітурієнтів » дозволить Вам правильно підготувати та оформити документи для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

У цьому розділі буде розміщено інформацію про перебіг реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2014 року (перевіркаУ цьому розділі буде розміщено інформацію про перебіг реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2014 року (перевірка факту надходження та контролю за станом обробки реєстраційних документів).

Постійне ознайомлення з інформацією в цьому розділі дозволить контролювати перебіг Вашої реєстрації: - перевірятиПостійне ознайомлення з інформацією в цьому розділі дозволить контролювати перебіг Вашої реєстрації: — перевіряти факт надходження реєстраційних документів до Сімферопольського РЦОЯО; — слідкувати за станом обробки реєстраційних документів; — дізнатися про підсумки реєстрації; — перевірити факт надходження поштового відправлення від СРЦОЯО на Вашу адресу.

У цьому розділі, одразу після розробки, будуть розміщуватися матеріали для організації та проведення загальношкільних батьківськихУ цьому розділі, одразу після розробки, будуть розміщуватися матеріали для організації та проведення загальношкільних батьківських зборів щодо особливостей проведення зовнішнього незалежного оцінювання та інші матеріали, необхідні для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед випускників, батьків та вчителів: презентації, тексти виступів.

У цьому розділі буде розміщено нормативні документи щодо створення пунктів тестування в Автономній Республіці Крим, м.У цьому розділі буде розміщено нормативні документи щодо створення пунктів тестування в Автономній Республіці Крим, м. Севастополі та Херсонській області, мережа пунктів тестування для окремих сесій ЗНО, інформацію про місце розташування пунктів тестування на мапі міста, способи доїзду до них.

Відстеження інформації в розділі « Пункти тестування » дозволить Вам заздалегідь ознайомитися зВідстеження інформації в розділі « Пункти тестування » дозволить Вам заздалегідь ознайомитися з переліком міст та районів, у яких будуть відкриті пункти тестування, дізнатися місцезнаходження пунктів тестування та способи доїзду до них, що зорієнтує Вас на правильні дії у день тестування (розрахунок часу доїзду до пунктів тестування, обрання правильного маршруту доїзду тощо).

У цьому розділі можна буде звернутися до представників центру із запитаннями, пов`язаними з реєстрацією наУ цьому розділі можна буде звернутися до представників центру із запитаннями, пов`язаними з реєстрацією на ЗНО 2014, його організацією та проведенням, звернутися з повідомленням про порушення процедури ЗНО з метою вирішення цього питання та запобігання виникненню подібних фактів у майбутньому.

Відстеження інформації в розділі « Запитання та відповіді » дозволить Вам ознайомитися з кваліфікованимиВідстеження інформації в розділі « Запитання та відповіді » дозволить Вам ознайомитися з кваліфікованими поясненнями на будь-які питання щодо всіх етапів зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року.

У цьому розділі Ви можете залишити свої пропозиції та зауваження щодо окремих етапів підготовки та проведенняУ цьому розділі Ви можете залишити свої пропозиції та зауваження щодо окремих етапів підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року.

У цьому розділі буде розміщено нормативні документи , які регламентують проведення пробного тестування у 2014 році,У цьому розділі буде розміщено нормативні документи , які регламентують проведення пробного тестування у 2014 році, інформацію про порядок реєстрації , про особливості проведення (перелік предметів, з яких відбудеться пробне тестування, термін реєстрації та графік проведення тестувань), перелік навчальних закладів Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та Херсонської області, на базі яких буде створено пункти пробного тестування , тощо.

Відстеження інформації в розділі « Пробне тестування » дозволить Вам дізнатися про основнуВідстеження інформації в розділі « Пробне тестування » дозволить Вам дізнатися про основну мету пробного тестування та вчасно подати документи на участь у пробному ЗНО, яке ознайомить усіх бажаючих з процедурою проходження основних тестувань, дасть можливість визначити власний рівень знань, та до початку основної сесії тестувань поглибити знання з окремих дисциплін.

У цьому розділі буде розміщено інформацію щодо організації та проведення додаткової сесії ЗНО-2014 (перелік осіб, якіУ цьому розділі буде розміщено інформацію щодо організації та проведення додаткової сесії ЗНО-2014 (перелік осіб, які мають право брати участь у додатковій сесії тестувань, порядок та терміни подачі документів тощо). А також, одразу після надходження заяв щодо участі у додатковій сесії, буде розміщено перелік номерів сертифікатів осіб, від яких надходили заяви, та підсумки їх розгляду регламентною комісією СРЦОЯО (інформація про допуск до участі або відмову в допуску).

Відстеження інформації в розділі « Додаткова сесія » дозволить Вам дізнатися : Відстеження інформації в розділі « Додаткова сесія » дозволить Вам дізнатися : — чи маєте Ви право на участь у додатковій сесії; — які документи необхідні для реєстрації на участь у додатковій сесії; — про стан розгляду Вашої заяви регламентною комісією центру (допуск або відмову).

У цьому розділі будуть розміщуватися для завантаження та ознайомлення правильні відповіді до завдань тестів зовнішнього незалежногоУ цьому розділі будуть розміщуватися для завантаження та ознайомлення правильні відповіді до завдань тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року (після проведення тестувань з відповідних предметів). Відстеження інформації в розділі « Відповіді ЗНО » дозволить Вам дізнатися правильні відповіді на тестові завдання та попередньо перевірити свої результати (за наявності тестового зошита та бланка відповідей).

Щоб бути завжди обізнаним щодо підготовки та проведення ЗНО, треба регулярно відвідувати сайт Сімферопольського регіональногоЩоб бути завжди обізнаним щодо підготовки та проведення ЗНО, треба регулярно відвідувати сайт Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти.