Презентация b-olog-chn-nauki-scho-vivchayut-organ-zm-lyudini 1

Скачать презентацию b-olog-chn-nauki-scho-vivchayut-organ-zm-lyudini 1 Скачать презентацию b-olog-chn-nauki-scho-vivchayut-organ-zm-lyudini 1

b-olog-chn-nauki-scho-vivchayut-organ-zm-lyudini_1.ppt

 • Размер: 1.3 Mегабайта
 • Количество слайдов: 22

Описание презентации Презентация b-olog-chn-nauki-scho-vivchayut-organ-zm-lyudini 1 по слайдам

 Науки, що вивчають  організм людини Науки, що вивчають організм людини

 Наука – це система знань про закономірності розвитку природи, суспільства й мислення, Наука – це система знань про закономірності розвитку природи, суспільства й мислення, що передбачає збір фактів, їхню систематизацію, критичний аналіз та синтез нових знань.

 Науки про людину Науки про людину

 Систематика людини Вид – Людина розумна –  Homo sapiens ; Родина Систематика людини Вид – Людина розумна – Homo sapiens ; Родина – Гомініди; Підряд – Мавпи; Ряд – Примати; Клас – Ссавці; Підтип – Хребетні; Тип – Хордові; Царство – Тварини.

 Від грец. анатоме – розтин. Наука, що вивчає мікроскопічну і макроскопічну будову тіла, Від грец. анатоме – розтин. Наука, що вивчає мікроскопічну і макроскопічну будову тіла, його органів та систем, а також форми і пропорції тіла та його частин.

 Картина Рембрандта “Урок анатомії” Картина Рембрандта “Урок анатомії”

 Від грец. фізис – природа. Наука, що вивчає життєдіяльність організму, його Від грец. фізис – природа. Наука, що вивчає життєдіяльність організму, його клітин, тканин, органів та систем органів, виявляє причини, механізми та закономірності функціонування та регуляції організму.

 Від грец. гігієнос – здоровий. Наука, що розробляє і впроваджує методи запобігання Від грец. гігієнос – здоровий. Наука, що розробляє і впроваджує методи запобігання захворюванням, вивчає вплив різних чинників довкілля та виробництва на організм людини.

 Наука, що вивчає закономірності спадковості та мінливості організмів. Наука, що вивчає закономірності спадковості та мінливості організмів.

 Від грец. цитос, китос – вмістилище, оболонка, клітина. Наука, що Від грец. цитос, китос – вмістилище, оболонка, клітина. Наука, що вивчає будову та процеси життєдіяльності клітин.

 Від грец. гістос – тканина. Наука, що вивчає будову та процеси життєдіяльності Від грец. гістос – тканина. Наука, що вивчає будову та процеси життєдіяльності тканин живих організмів.

 Наука, що вивчає хімічний склад живих істот та різні хімічні процеси, пов ’ Наука, що вивчає хімічний склад живих істот та різні хімічні процеси, пов ’ язані з їхньою життєдіяльністю.

 Наука, що вивчає фізичні явища в клітинах, тканинах, органах, а також фізико-хімічні Наука, що вивчає фізичні явища в клітинах, тканинах, органах, а також фізико-хімічні основи їхньої життєдіяльності.

 Від грец. ойкос – дім, місце помешкання. Наука, що вивчає взаємозв ’ Від грец. ойкос – дім, місце помешкання. Наука, що вивчає взаємозв ’ язки організмів між собою та довкіллям.

 Від грец. антропос – людина. Наука, що вивчає еволюцію людини. Від грец. антропос – людина. Наука, що вивчає еволюцію людини.

 Наука, що вивчає викопні рештки організмів та взаємозв ’ язки їх із сучасними видами. Наука, що вивчає викопні рештки організмів та взаємозв ’ язки їх із сучасними видами.

 Від грец. валео – бути здоровим і дужим. Наука, що вивчає методи Від грец. валео – бути здоровим і дужим. Наука, що вивчає методи здорового способу життя.

 Наука, що вивчає психологічну діяльність людини, закономірності її розвитку й функціонування. Наука, що вивчає психологічну діяльність людини, закономірності її розвитку й функціонування.

 Наука, що спрямована на зміцнення та охорону здоров ’ я людини, продовження її життя, Наука, що спрямована на зміцнення та охорону здоров ’ я людини, продовження її життя, запобігання хворобам і лікування хворих.