Скачать презентацию Pretože ste sa dostali k tejto prezentácii domnievam Скачать презентацию Pretože ste sa dostali k tejto prezentácii domnievam

216084f40bd1d7a47d72f41f5820a588.ppt

  • Количество слайдов: 75

Pretože ste sa dostali k tejto prezentácii, domnievam sa, že niečo vo Vašom živote Pretože ste sa dostali k tejto prezentácii, domnievam sa, že niečo vo Vašom živote nie je celkom v poriadku. . . • Možno ste unavený z Vašej práce? • Možno nevidíte seba samého dostávať sa dopredu s Vašim súčasným príjmom? • Možno Vaše sny stále nie sú naplnené? • Možno cestovanie do práce a „krysí závod“ Vás nútia začať sa pozerať po alternatívnych spôsoboch zarábania peňazí? • Možno chcete tráviť viac času so svojou rodinou? • Možno je tam nejaký kúsok, chýbajúci vo Vašom živote?

Náš zámer je Vám predstaviť systém, ktorý je potvrdený, otestovaný a zmenil životy miliónov Náš zámer je Vám predstaviť systém, ktorý je potvrdený, otestovaný a zmenil životy miliónov iných ľudí presne ako Vy. Počas prezerania tejto prezentácie zistíte, že existuje riešenie. . . Nie je to pre každého. Avšak, ak máte tu kuráž a rozhodnutie urobiť zmenu, sme dostatočne presvedčený, že nenájdete lepšiu príležitosť pre Vás než TVI Express. . Dovoľte nám ukázať Vám ako sa môžete oslobodiť od 8. 00 do 15. 00 hod. práce a vytvoriť seriózny príjem, všetko z pohodlia Vášho domova.

Kto sme? Sme medzinárodná Priamo Predajná Spoločnosť majúca pobočky a partnerov po celom svete. Kto sme? Sme medzinárodná Priamo Predajná Spoločnosť majúca pobočky a partnerov po celom svete. S ústredím v Londýne UK sme dnes jedna z tých najrýchlejšie rastúcich spoločností v sieťovom marketingu a vytvárajúci vlny s našimi skvostnými a revolučnými produktmi spojenými s našou globálnou obchodnou príležitosťou. Náš kľúčový obchodný systém je ten najlepší v tomto priemysle, ktorý bol uznaný a ocenený Expertmi z celého sveta.

Svetové ústredia International Contact Information Medzinárodné kontaktné info. For general questions, Cyprus TVI Express Svetové ústredia International Contact Information Medzinárodné kontaktné info. For general questions, Cyprus TVI Express Limited Louki Akrita 14 Agiazoni, P. C. 3030 Limassol, Cyprus - EU call or email the head office at [email protected] com Phone: +44. 2033843830 Fascimile: +44. 2033843831 Office hours: Monday to Friday United Kingdom Lakeside House 1 Furzeground Way Stockley Park Heathrow UB 11 1 BD 10. 00 am to 6. 00 pm, UK Timings India Company Email : [email protected] com Support Email : [email protected] com TVI Express Holidays Private Limited First Floor, Hara House No. 1 GAT Street Hosur Main Road Wilson Garden, Bangalore - 560027

Naša Vízia Byť číslo 1 Globálna obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje príležitosti, naplňujúca vedúce postavenie, Naša Vízia Byť číslo 1 Globálna obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje príležitosti, naplňujúca vedúce postavenie, vytvárajúca milionárov a dotýkajúca sa miliónov sŕdc. Naša Misia Inšpirovať ľudí pomôcť druhým urobiť pozitívnu zmenu v ich živote. Jeden Svet, Jedna Vízia, Jedna Rodina!

VAŠA CESTA K ÚSPECHU Buďte Diamant! Prvý míľnik, formula pre Finančnú Nezávislosť Vybudovať tú VAŠA CESTA K ÚSPECHU Buďte Diamant! Prvý míľnik, formula pre Finančnú Nezávislosť Vybudovať tú najväčšiu a najsilnejšiu Spojenú Pracovnú Silu na Svete trénovaním a vzdelávaním našich partnerov z celého sveta, aby mali základné pochopenie ako to všetko funguje a aby nasledovali niektoré jednoduché kroky počas zhodného časového úseku.

Company Financial Backing TVI je financované prestížnymi Obchodnými skupinami založenými v UK, ktoré majú Company Financial Backing TVI je financované prestížnymi Obchodnými skupinami založenými v UK, ktoré majú veľa úspešných Obchodných aktivít v a mimo územia UK. Travel Ventures International je priekopnícka snaha úspešného týmu podnikateľov, ktorí majú bohaté a rozličné skúsenosti v mnohých oblastiach zahŕňajúc Cestovanie a Turistiku, Reality, Informačnú Technológiu, Trénovanie s jadrom skúseností v Sieťovom Marketingu.

Tri Megatrendy TVI má skombinované tri dnes najrýchlejšie rastúce a populárne trendy do formy Tri Megatrendy TVI má skombinované tri dnes najrýchlejšie rastúce a populárne trendy do formy obchodného konceptu, ktorý zvyšuje silu každého z nich. Cestovanie a Turistika Internet Fenomén podnikania z domu.

Fenomén Podnikania z Domu • Podnikanie z domu je oblasť, kde ročný obrat je Fenomén Podnikania z Domu • Podnikanie z domu je oblasť, kde ročný obrat je 427 biliónov dolárov. • Takmer 83% ľudí je vyčerpaných z denného absolvovania „krysieho závodu“ v ich spoločnostiach. • Podľa medzinárodnej obchodnej stanice, Amerika je v strede nezvyčajnej transformácie pracovných miest. . Fenomén podnikania z domu neukazuje žiadne známky spomaľovania. • V oblasti podnikania z domu existuje viac ľudí, ktorý sa stali milionármi samostatne, či už s internetom alebo bez neho, než kdekoľvek inde. • Používanie Technológie, Internet, atď. , dovoľuje domácim podnikateľom pracovať v súlade s ostatnými, bez potreby denného osobného styku.

Fenomén Podnikania z Domu • Viac než 60% nových obchodných príležitostí je v dnešnej Fenomén Podnikania z Domu • Viac než 60% nových obchodných príležitostí je v dnešnej dobe začatých z domu – to sa rovná viac než 1400 nových obch. príležitostí každý víkend. • Zo všetkých dnes dostupných obch. príležitostí založených z domu, Sieťový Marketing je ten najdominantnejší model. • Sieťový Marketing je rozmanitý priemysel ponúkajúci zamestnanie pre viac než 43 miliónov ľudí po celom svete s obratom prevyšujúcim 75 biliónov dolárov. • Sieťový Marketing je vyučovaný na Harvarde, Stanforde a v mnoho iných popredných školách i univerzitách na celom svete.

“Jeden Život nie je dosť na to, aby sa človek stal svetobežníkom. Môžeme tak “Jeden Život nie je dosť na to, aby sa človek stal svetobežníkom. Môžeme tak veľa vidieť, cítiť a zažiť v rôznych častiach zeme. ” Pripravujeme platformu pre Vás na to, aby ste mohli urobiť prvý krok k celému novému svetu príležitostí, luxusu, cestovania a finančnej slobody.

TVI Výhoda TVI Express Vám pomôže mať tú najlepšiu dovolenku Vášho života, zoberie Vás TVI Výhoda TVI Express Vám pomôže mať tú najlepšiu dovolenku Vášho života, zoberie Vás na miesta, ktoré existovali iba vo Vašich snoch až doteraz a dá Vám príležitosť zarobiť tisíce dolárov za týždeň. Týždeň po týždni. Je jedno kto ste, čo robíte alebo aká je vaša minulosť. Ktokoľvek na tomto svete môže uspieť s TVI. Bezkonkurenčné Cestovanie a Plán Zárobku!

Produkty a Služby Univerzálna Výzva Prvý predstavujeme koncept Dovoleniek a Letov Zdarma Tvorca Novej Produkty a Služby Univerzálna Výzva Prvý predstavujeme koncept Dovoleniek a Letov Zdarma Tvorca Novej Kategórie Rôzne Napredujúce Podpory Nekonečná sféra pre rozšírenia Skutočná Hodnota Peňazí

Nelimitované… Prvotriedne Dovolenky, Prázdniny na Exotických miestach sveta a Tisíce Dolárov na Utratenie! Môžete Nelimitované… Prvotriedne Dovolenky, Prázdniny na Exotických miestach sveta a Tisíce Dolárov na Utratenie! Môžete žiť svoj vysnívaný život s Cestovateľskou a Zárobkovou príležitosťou od TVI

Čo od nás dostanete, keď sa stanete distribútorom Prázdniny 6 Nocí/7 Dní v jednom Čo od nás dostanete, keď sa stanete distribútorom Prázdniny 6 Nocí/7 Dní v jednom z 3 -5 hviezdičkových Hoteloch/Rezortoch po celom svete (vynímajúc dane) Zdarma letenka pre partnera* Zľavy na rôzne cestovania : Letenky Hotel Deals Lístky na loď Last Minute Atrakcie Požičovňa áut Cestovné poistenie *On purchase of one ticket to a destination, another ticket to the same destination can be availed free of cost. ( valid only for domestic flights and exclusive of taxes )

Čo od nás dostanete, keď sa stanete distribútorom Celoživotný prístup k našim prichádzajúcim obchodom Čo od nás dostanete, keď sa stanete distribútorom Celoživotný prístup k našim prichádzajúcim obchodom a programom. Zdarma samo obnoviteľnú web stránku. Zdarma prístup k vysokokvalitným obch. nástrojom. Virtuálnu kanceláriu na riadenie Vášho podnikania. A oveľa viac…

Takto vyzerá certifikát vystavený na Vaše meno s jedinečným identifikačným číslom. Takto vyzerá certifikát vystavený na Vaše meno s jedinečným identifikačným číslom.

Naši Partneri TVI Express má nepriame, zväzky s tretími stranami spomenutými vyššie. Naši Partneri TVI Express má nepriame, zväzky s tretími stranami spomenutými vyššie.

CENA Akú cenu má tento BALÍK ? Ohodnotené na tisíce dolárov, bezkonkurenčný TVI “Cestuj CENA Akú cenu má tento BALÍK ? Ohodnotené na tisíce dolárov, bezkonkurenčný TVI “Cestuj a Zarábaj“ balík je dostupný práve Vám iba za $ 250 A to nie je všetko. . . TVI Vám tiež poskytuje Svetovú Obchodnú Príležitosť vytvoriť si slušný tok peňazí pre Vás a Vašu rodinu, generujúcu tisíce dolárov a vytvárajúcich Vašu cestu každý jeden týždeň. Pokračujte v čítaní, aby Ste sa dozvedeli viac. . .

Najdrahšie hotelové izby sveta Viete koľko stoja najdrahšie hotelové izby na svete? Nie? Tak Najdrahšie hotelové izby sveta Viete koľko stoja najdrahšie hotelové izby na svete? Nie? Tak čítajte ďalej. Verte, že zo súm, ktoré sa dočítate sa vám „pretočia panenky" od úžasu. Často totiž ide o sumy, ktoré bežný smrteľník na Slovensku nezarobí ani za pár rokov. Nehovoriac, že z toho, čo zarobí si musí platiť aj živobytie a na takéto výstrelky mu celkom isto nezostane. Cez TVI EXPRESS si môžete len za 250 dolárov užiť 6 nocí v luxusných hoteloch podobnej kategórie na celom svete. 1. Dvojposchodová Sky Villa v hoteli Palms Fantasy Suites, Las Vegas, USA, 25. 000 dolárov za noc 2. Bridge apartmán v rezorte Atlantis, Paradise Island, Bahamy, 25. 000 dolárov za noc 3. Royal Penthouse v hoteli President Wilson, Ženeva, Švajčiarsko, 23. 000 dolárov za noc 4. Apartmán Hans Badrutt v hoteli Badrutt's Palace, St. Moritz, Švajčiarsko, 16. 700 dolárov za noc 5. Prezidentský apartmán v hoteli Mandarin Oriental, New York, USA, 15. 000 dolárov za noc 6. Grand apartmán, Grand Wailea Resort, Havaj, 15. 000 dolárov za noc 7. Apartmán Coral v dovolenkovom rezorte Four Seasons Resort Punta Mita, Mexiko, 15. 000 dolárov za noc 8. Kráľovský apartmán v hoteli Burj Al Arab, Dubaj, 13. 600 dolárov za noc 9. Apartmán Imperial v hoteli Ritz Paris, Paríž, 13. 500 dolárov za noc 10. Private Reserve v dovolenkovom rezorte Soneva Gili Resort & Spa, Maledivy, 10. 000 dolárov za noc

Distribúcia a Vedenie vo viac ako 150 Krajinách Distribúcia a Vedenie vo viac ako 150 Krajinách

Rekordy, ktoré Spoločnosť Drží. Nikdy predtým to nebolo v Sieťovom Marketingu dokázané! TVI dosiahla Rekordy, ktoré Spoločnosť Drží. Nikdy predtým to nebolo v Sieťovom Marketingu dokázané! TVI dosiahla obrat $3 Millióny v Predaji za prvý mesiac po spustení (Január 2009) TVI začala v 10 krajinách po celom svete! Teraz sme v 150 krajinách a stále pokračujeme v expandovaní. UK Nigéria Malajzia Južná Afrika Austrália Singapúr India Taiwan USA Izrael Rusko Kanada Thajsko Filipíny Indonézia Grécko A oveľa viac. . .

Pre tých z Vás, ktorý sa zaujímate o doplnenie Vášho príjmu rozprávaním druhým o Pre tých z Vás, ktorý sa zaujímate o doplnenie Vášho príjmu rozprávaním druhým o TVI produktoch a službách, prosím pokračujte v sledovaní tejto prezentácie, aby Ste zistili viac o TVI Express Obchodnej Príležitosti.

POTREBA PRODUKTU SKUTOČNÁ Obchodovanie v cestovnom ruchu je skutočná potreba na trhu. Dokonca ten POTREBA PRODUKTU SKUTOČNÁ Obchodovanie v cestovnom ruchu je skutočná potreba na trhu. Dokonca ten najlepší produkt na svete je zbytočný, pokiaľ po ňom nie je dopyt. S oslabenou ekonomikou a meniacim sa životným štýlom na celom svete, Cestovný Ruch neukazuje žiadne známky poklesu a predpokladá sa, že pôjde až za horizont. Každý sa snaží šetriť peniaze na Dovolenkách či Obchodných Cestách. Vy môžete zožať profit, keď ľuďom dáte to, čo potrebujú.

Dnešná Realita • Celkový dlh na kreditných kartách vzrástol na $802* biliónov z $237* Dnešná Realita • Celkový dlh na kreditných kartách vzrástol na $802* biliónov z $237* biliónov medzi 1990 a 20051 • Väčšina ľudí žije od výplaty do výplaty • Veľa ľudí pracuje od štyroch do šiestich mesiacov na to, aby boli schopný zaplatiť dane Nespočetné množstvo ľudí trpí nespavosťou spôsobenou finančnými ťažkosťami. 1 Government Accountability Office, Sept. 2006. * U. S. Dollars Máte dostatok času na Vás samých, rodinu a priateľov? Môžete si dovoliť životnú úroveň, ktorú chcete? Aká je Vaša finančná realita?

Sieťový Marketing dosiahol svoj najlepší vek • 58 miliónov ľudí na svete je členmi Sieťový Marketing dosiahol svoj najlepší vek • 58 miliónov ľudí na svete je členmi spoločností pôsobiacich v sieťovom marketingu 1 • Priemysel sieťového marketingu prekonal $100 biliónov v maloobchodnom príjme 1 • Severo-Americké predaje dosiahli viac než $34 biliónov dolárov 2 1. www. dsa. org 2. www. wfdsa. org “Myslím, že sieťový marketing dosiahol svoj najlepší vek. Stalo sa nepopierateľným, že je to životaschopná cesta k podnikaniu a nezávislosti pre milióny ľudí. ” -Dr. Stephen R. Covey Rozhovor v Network marketing Lifestyles

Čo Hovoria Tí, Ktorí Poznajú Sieťový Marketing! “Obchodníci v sieťovom marketingu vytvárajú BOHATSTVO vo Čo Hovoria Tí, Ktorí Poznajú Sieťový Marketing! “Obchodníci v sieťovom marketingu vytvárajú BOHATSTVO vo väzy lámajúcich rýchlostiach!” „Sieťový Marketing je Výborný Obchod pre bežnú osobu na vytvorenie bohatstva" “Sieťový Marketing: priemysel pre ľudí, ktorý chcú zmeniť svoje vlastné životy”

“To najlepšie utajované tajomstvo v Obchodnom svete. . . Sieťový Marketing!” FORTUNE je Svetový “To najlepšie utajované tajomstvo v Obchodnom svete. . . Sieťový Marketing!” FORTUNE je Svetový Obchodný Magazín publikovaný odborníkmi s Time Inc. 's Money Group. “Od 2006 do 2016, bude 10 Miliónov nových Milionárov v U. S. A. samotnej, viac než dvakrát toľko ako v poslednej dekáde. . . Veľa z nich bude z oblasti priameho predaja!” Paul Zane Pilzer autor ôsmich publikácií. bestsellerov je svetovo uznávaný ekonóm, a desiatky ďalších školských

“Najlepšia investícia akú som kedy urobil…” Warren vlastní dnes 51 firiem, z ktorých 3 “Najlepšia investícia akú som kedy urobil…” Warren vlastní dnes 51 firiem, z ktorých 3 sú spoločnosti pôsobiace v sieťovom marketingu Warren Buffet - Billionárový Investor a Najbohatší človek na zemi! “Váš priemysel podporuje jadro hodnôt na celom svete, dáva ľudom šancu urobiť v ich živote maximum a pre mňa to znamená srdce Amerického sna” Bill Clinton – Bývalý Americký Prezident

„Ak skutočne Chcete byť bohatý, Musíte spoznať a pochopiť silu ukrytú v sieti. Tí „Ak skutočne Chcete byť bohatý, Musíte spoznať a pochopiť silu ukrytú v sieti. Tí Najbohatší Ľudia na Svete Budujú Siete. " Robert Kiyosaki – Najpredávanejší autor knihy Bohatý Otec Chudobný Otec a veľa iných medzinárodne uznávaných titulov “Ak by som stratil všetko a musel by som začať odznova, našiel by som si skvelú spoločnosť v sieťovom marketingu a začal by som pracovať!” Donald Trump magnát a multibilionár – Svetovo uznávaná ikona,

Zarábaj peniaze kým spíš Cestuj, Zarábaj a Vlastni svetový obchod. Zarábaj peniaze kým spíš Cestuj, Zarábaj a Vlastni svetový obchod.

Ako Zarábať Peniaze? Ponúkame jeden z tých najsilnejších kompenzačných plánov v tomto priemysle s Ako Zarábať Peniaze? Ponúkame jeden z tých najsilnejších kompenzačných plánov v tomto priemysle s viacnásobnými cestami k týždennému a mesačnému zárobku!

Kompenzačný plán Kompenzačný plán

1. Revolving Matrix 2. Residuálny Príjem 3. Power Pool 4. Podpora 1. Revolving Matrix 2. Residuálny Príjem 3. Power Pool 4. Podpora

1 Revolving Matrix Každý člen tímu sa posúva na vrchol Kompenzačného plánu vďaka Revolving 1 Revolving Matrix Každý člen tímu sa posúva na vrchol Kompenzačného plánu vďaka Revolving Matrix systému, ktorý mu zabezpečuje opakovaný zárobok US $10. 000, -. Tento systém Vám zabezpečuje úspech a pomáha Vám využiť snahu všetkých členov týmu. Systém pozostáva z nasledujúcich dvoch boardov: 1. Cestovateľský Board 2. Expresný Board Tu je, ako to všetko funguje…

Cestovateľský Board Keď sa pripojíte k TVI Express, dostanete pozíciu Úroveň 1 z Cestovateľského Cestovateľský Board Keď sa pripojíte k TVI Express, dostanete pozíciu Úroveň 1 z Cestovateľského Boardu a ako sa board naplňuje, rozštiepi sa do dvoch sub-boardov, čo Vás posunie na ďalšiu úroveň. Existujú 4 úrovne na každom boarde a členovia týmu sú tlačený z úrovne 1 na úroveň 4 s Kombinovanou snahou finálne končiacou na Express Boarde. Je to jediný plán na svete, kde všetci pracujú spolu ako jeden celok a pomáhajú jeden druhému dosiahnuť vyššie postavenie v kompenzačnom pláne. Teraz máte sprístupnenú Vašu banku Keď opustíte Cestovateľský Board, máte províziu $250 a poukážku v hodnote $250, ktorá sa započítavá do celkového výnosu $500 (zdvojnásobenie Vašej investície). Board sa rozdeľuje, keď všetky pozície na ňom sú naplnené. Všetko čo potrebujete urobiť je, aby Ste sponzorovali iba dvoch ľudí. Vyplatenie Cestovateľského Boardu : $500

Cestovateľský Board Keď sa board naplní, pozícia na úrovni 4 sa presúva na Expres Cestovateľský Board Keď sa board naplní, pozícia na úrovni 4 sa presúva na Expres Board a získava štartovací bonus vo výške $500 Úroveň 4 Úroveň 3 Úroveň 2 Úroveň 1 Úroveň 1 Štart Boardy sa rozdeľujú, keď všetky pozície na Cestovateľskom Boarde sú naplnené a ? ? ?

Express Board Keď sa dostanete von z Cestovateľského Boardu, dostanete pozíciu z Expres Boardu Express Board Keď sa dostanete von z Cestovateľského Boardu, dostanete pozíciu z Expres Boardu na úrovni 1. Expres Board funguje presne tak isto, ako Cestovateľský Board, jediný rozdiel je, že Vaša úroveň v Boarde rastie, keď sa dolné línie dostanú hore a vyplnia Expres Board. Nový členovia sa nemôžu dostať na Express board priamo. Vaše postavenie sa mení na Strieborného partnera hneď, ako sa dostanete na Express Board. Celkový výnos Keď sa Board naplní rozdelí sa do dvoch sub-boardov, čo Vás posúva na nasledujúcu úroveň a partner na úrovni 4 sa dostáva von, čo mu prináša mega bonus $10. 000, - ktoré mu budú okamžite pripočítané na Online peňaženku. A to nie je všetko! Dostanete opätovný vstup na Epres board, čo Vám umožní získať ďalších $10. 000, - opakovane. Tento proces neustále pokračuje, čo Vám dáva možnosť dostať sa z Boardov mesačne, týždenne a dokonca aj denne. Potenciál zárobku je nelimitovaný. Všetko, čo je potrebné pre Vás, aby Ste sa dostali von z Express boardu je, pomôcť dostať sa na Expres Board dvom Vašim partnerom v dolnej línii- to Vás kvalifikuje na získanie odmeny. Vyplatenie Express Boardu: $10. 000, -

Express Board US $10. 000, - dolárov je okamžite pripísaných na Vašu online peňaženku Express Board US $10. 000, - dolárov je okamžite pripísaných na Vašu online peňaženku vždy, keď sa dostanete von; Plus opätovný vstup do Express Boardu Úroveň 4 Úspešný obchodník opätovne vstupuje do Express Boardu na úrovni 1 pozícia s US $10. 000 Úroveň 3 Úroveň 2 Úroveň 1 Úroveň 1 Úroveň 2 Úroveň 1 Obchodníci z Cestovateľského Boardu, ktorí splnili podmienky postupujú na úroveň 1 - Express Board

Ako Fungujú Boardy Štruktúra Matrixu Vy Jill Express Board Mike Paige David Tony Ste Ako Fungujú Boardy Štruktúra Matrixu Vy Jill Express Board Mike Paige David Tony Ste zaregistrovaný Harrym a vstúpite do Cestovateľského Boardu Dostanete Vašu vlastnú Virtuálnu Kanceláriu a začnete sponzorovať ľudí Traveller Board Zaregistrujete Jilla a 4 ďalších. Dvaja ďalší sú zaregistrovaný inými obchodníkmi v Boarde Tom Jill a ostatný, ktorých zaregistrujete vstúpia do Vášho Cestovateľského boardu a sú umiestnený vo Vašej Matrix Štruktúre Hneď ako 8 obchodníkov naplní Cestovateľský Board, board sa rozdelí do formy dvoch nových boardov a obchodník na úrovni 4 (Tom), sa posúva na Express Board kde získava US$ 500. Harry Vy Jill Mike Paige David Tony Kay Pam

Príklad Postupu v Boardoch Boli Ste Zaregistrovaný Harrym Zaregistrovali Ste Tima a Abbey Tim Príklad Postupu v Boardoch Boli Ste Zaregistrovaný Harrym Zaregistrovali Ste Tima a Abbey Tim VY Harry Abbey

Cestovateľský Board Úroveň1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4 Nový obchodníci sú registrovaný existujúcimi Cestovateľský Board Úroveň1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4 Nový obchodníci sú registrovaný existujúcimi obchodníkmi v Cestovateľskom Boarde Joe Harry Mary Úroveň 4 Mary Harry Tony Sue VY Jill Sue Tony Tim Nový obchodníci Abby Helen Adam Melissa YOU Tim Úroveň 3 Jill vstupujú do úrovne 1 zľava Peter Linda Abby Adam Greg Linda Greg Dan Úroveň 2 Dan

Nasleduj Lídra Systém Nasleduj-Lídra zabezpečuje, že Vaše boardy sa posúvajú tak rýchlo ako chcete. Nasleduj Lídra Systém Nasleduj-Lídra zabezpečuje, že Vaše boardy sa posúvajú tak rýchlo ako chcete. Tým, že sponzorujete maximálny počet ľudí. Všetci obchodníci z Vašej dolnej línie budú spojený s Vami a budú Vás vždy nasledovať, bez ohľadu na to, do akého Boardu sa presuniete. Spillover System Spillovers Vám pomôžu k úspechu, aj keď Ste neschopný urobiť 2 predaje spojením extra predajov kvalifikovaných kandidátov pre nekvalifikovaných členov. Toto zabezpečuje Váš úspech s podporou týmu a pomáha Vám okamžite sa presunúť z Cestovateľského na Express Board. Preskakovanie Systém Preskakovanie dovoľuje obchodníkom, ktorý majú ukončené ich 2 predaje skočiť na vrchol boardu, ak nad nimi nie sú žiadny kvalifikovaný obchodníci s 2 predajmi. Systém preskakovania dovoľuje aktívnym členom byť uprednostnený pred neaktívnymi. Nenechali sme žiadnu medzeru v ocenení tých, ktorí sú rozhodnutý obchodovať a majú v sebe nadšenie na to, aby dosiahli na vrchol.

Keď Úroveň 1 je naplnená pod každým Boardom sú vytvorené 2 NOVÉ boardy s Keď Úroveň 1 je naplnená pod každým Boardom sú vytvorené 2 NOVÉ boardy s novým radom ôsmich pozícií na Úrovni 1 Joe vstupuje na Express board so ziskom US$ 500 Úroveň 4 Úroveň 3 Úroveň 2 Úroveň 1 Nový Board #1 – 8 pozícií na úrovni 1 Nový Board #2 – 8 pozícií na úrovni 1 Joe Úroveň 4 Úroveň 1 Mary Sue VY Tony Jill Sue Úroveň 2 Tony Melissa VY Tim Abby Harry Mary Harry Úroveň 3 Helen Adam Tim Step 1: System hľadá obchodníkov s 2 predajmi a umiestňuje ich v poradí z hora nadol a z ľava do prava. Step 2: System hľadá obchodníkov s 1 predajom a umiestňuje ich v poradí z hora nadol a z ľava do prava. Step 3: System hľadá obchodníkov s 0 Peter predajmi a umiestňuje ich v poradí z hora Greg nadol a z ľava do prava. Jill Linda Abby Adam Linda Greg Dan

Express Board Úroveň1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4 Trish dostáva US $10. 000 Express Board Úroveň1 Úroveň 2 Úroveň 3 Úroveň 4 Trish dostáva US $10. 000 plus opätovný vstup do Express boardu, aby sa mohla znova a Trish Harry Bob znova dostať von nasledujúc rovnaký systém. Ľudia vstupujúci do Express boardu Úroveň 4 nasledujú ich vyššie línie na Express Boarde Ron Harry Sam Kate Joe Matt Sam Kate Nový Kvalifikovaný Wayne Brett Matt Paul Bob Helen Tom Stuart Wayne Joe Úroveň 3 Mike Brett Tom Obchodníci z Prípojného Boardu Vstupujú na Úroveň 1 z Ľava Gary Mike Gary Ken Úroveň 2 Ken

2 Residuálny Príjem Kompenzačný plán od TVI bol navrhnutý tak, aby Vám bol zabezpečený 2 Residuálny Príjem Kompenzačný plán od TVI bol navrhnutý tak, aby Vám bol zabezpečený pravidelný príjem každý týždeň. Revolučný matrix systém nie len, že pre Vás vytvára možnosť dlhodobého príjmu, ale tiež Vám pomáha zarobiť enormnú čiastku peňazí každý jeden týždeň s rastom Vašej organizácie.

Residuálny príjem Štart • Raz, keď sa dostanete von z Express boardu, stanete sa Residuálny príjem Štart • Raz, keď sa dostanete von z Express boardu, stanete sa spôsobilý na príjem Residuálneho Príjmu oddelene od vysoko platených Board provízií. • Tento príjem začína od 5% a pokračuje k 10% za každý predaj vo Vašej organizácií do NEKONEČNÉHO počtu úrovní

Residuálny Príjem Štruktúra Matrixu, keď sponzorujete v Boardoch Jill Mike Vy Paige David Tony Residuálny Príjem Štruktúra Matrixu, keď sponzorujete v Boardoch Jill Mike Vy Paige David Tony

Budovanie Príjmu Začnete na 5% z výnosu Vašej už existujúcej skupiny. Residuálny príjem je Budovanie Príjmu Začnete na 5% z výnosu Vašej už existujúcej skupiny. Residuálny príjem je rozdielny od odmien z Boardov a stáva sa aktívnym hneď, ako sa prvý krát dostanete von z Express Boardu. Dokonca, aj keď potom nevstúpite do nového Boardu, tento príjem sa nikdy nezastaví a zabezpečí Vám milióny dolárov duplikovaním Vašich lídrov a obchodných skupín. Táto provízia sa môže Vaším postupom na rôzne pozície v kompenzačnom pláne navýšiť až na 10%.

Residuálny príjem Obchodná skupina Vy Vypláca do nekonečna! Residuálny príjem Obchodná skupina Vy Vypláca do nekonečna!

Sledujte Vašu Level 1 Level 2 Level Level Organizáciu Rásť! $12 3 4 5 Sledujte Vašu Level 1 Level 2 Level Level Organizáciu Rásť! $12 3 4 5 6 7 8 9 10 $900 $1, 080 $7, 776 Dostaňte zaplatené na každej úrovni Vypláca do nekonečna. Žiadne stropy, žiadne obmedzovania, žiadne prerušenia.

Postup Pozície a Provízna Štruktúra Vaša pozícia postupuje, keď získate 2 lídrov v rozdielnych Postup Pozície a Provízna Štruktúra Vaša pozícia postupuje, keď získate 2 lídrov v rozdielnych vetvách na tej istej pozícii. Napr. Stanete sa Diamantovým Partnerom, keď získate 2 zlatých partnerov do dvoch rozdielnych vetví a Medzinárodným Diamantovým Partnerom, keď získate 2 Diamantových Partnerov vo Vašej organizácii v rôznych vetvách. Všimnite si : Nepotrebujete pracovať na Vašej priamej dolnej línii, aby Ste sa dostali vyššie. Akýkoľvek obchodník na akejkoľvek úrovni Vás môže kvalifikovať.

Postup Pozície a Provízna Štruktúra Provízie sú generované do nekonečných úrovní založené na rozdielnych Postup Pozície a Provízna Štruktúra Provízie sú generované do nekonečných úrovní založené na rozdielnych kalkuláciách vo Vašej organizácii. Nasleduje graf rôznych pozícii a ich pridelené provízne percentá: 1. 2. 3. 4. 5. Zlatý Partner Diamantový Partner Medzinárodný Diamant Platinový Partner Prezidentský Partner : : : 5% z Predaja Skupiny 7% z Predaja Skupiny 8. 5% z Predaja Skupiny 10% z Predaja Skupiny Všimnite si : Prezidentský partner dostáva podiel z Celosvetovej Tržby tým, že sa účastní Power Poolu.

Pozície Lídrov V TVI dosiahnete rôzne pozície ako postupujete Kompenzačným Plánom, čo vám vytvára Pozície Lídrov V TVI dosiahnete rôzne pozície ako postupujete Kompenzačným Plánom, čo vám vytvára dedičný príjem.

3 3 Power Pool Power pool umožňuje Prezidentským Partnerom mať ich podiel z celosvetového 3 3 Power Pool Power pool umožňuje Prezidentským Partnerom mať ich podiel z celosvetového zisku spoločnosti. Koncept power pool zabezpečuje pravidelný príjem, čo Vám dáva príležitosť držať hlavnú pozíciu v poradenskom Boarde v spoločnosti.

Majte svoj podiel s Power Pool Čo presne je Power Pool? TVI venuje 2% Majte svoj podiel s Power Pool Čo presne je Power Pool? TVI venuje 2% z celkového zisku do fondu zdieľaného profitu(power pool), ktorý je rozdelený medzi Prezidentských partnerov. Ostaňte Sústredeným. Získajte viac…

Príklad 2% z doterajšieho mesačného zisku $10 Miliónov je : $200, 000 vo fonde Príklad 2% z doterajšieho mesačného zisku $10 Miliónov je : $200, 000 vo fonde KAŽDÝ MESIAC Váš podiel bude rásť postupom času, keď sa budeme rozširovať do ďalších krajín a otvárať obchodné príležitosti v rôznych miestach na svete. Ponáhľajte sa. Získajte podiel na celosvetovom zisku TVI.

4 Bonusy- prémie TVI Express je jediná spoločnosť na svete, ktorá rozdeľuje prémie začínajúce 4 Bonusy- prémie TVI Express je jediná spoločnosť na svete, ktorá rozdeľuje prémie začínajúce od Luxusných Áut k Súkromným Lietadlám a Nádherným Vilám v exotických destináciách na celom svete. Všetko toto je ľahko dosiahnuteľné, ak ste zameraný a rozhodnutý spolupracovať s. TVI!

Bonusy a Kvalifikačné kritériá Vytvorili sme systém, ktorý je schopný pomôcť naším Partnerom budovať Bonusy a Kvalifikačné kritériá Vytvorili sme systém, ktorý je schopný pomôcť naším Partnerom budovať TÝM po celom svete a pomôcť každému v okolí mať pred sebou lepšiu budúcnosť. Ako vyjadrenie vďačnosti Vás oceníme na každom Vašom míľniku s prvotriednymi stimulmi a odmenami. Stimuly sú založené na veľmi jednoduchom koncepte ľudí, ktorí pomáhajú iným ľudom. Záleží to na počte ľudí vo Vašej skupine, ktorí sa dostávajú von z Express Boardov. Stimuly sú skvelý spôsob motivácie každého pomôcť Vám dosiahnuť úspech pre vzájomný prínos.

Notebook Keď sa 3 ľudia vo Vašej skupine dostanú von, dostanete Notebook Zdarma. Notebook Keď sa 3 ľudia vo Vašej skupine dostanú von, dostanete Notebook Zdarma.

Plne financovaná Cesta po Európe Keď sa 10 ľudí vo Vašej skupine dostane von, Plne financovaná Cesta po Európe Keď sa 10 ľudí vo Vašej skupine dostane von, dostanete plne financovanú dovolenku po Európe pre pár. Alternatívne si tiež môžte vybrať Diamantový Prívesok namiesto dovolenky.

Luxusné Keď sa 25 Autá ľudí vo Vašej skupine dostane von, dostanete luxusný Mercedes, Luxusné Keď sa 25 Autá ľudí vo Vašej skupine dostane von, dostanete luxusný Mercedes, BMW alebo Audi na jednej z našich Medzinárodných Udalostí.

Úžasná Keď sa 50 ľudí vo Vašej skupine dostane von, budete ocenený Vilou na Úžasná Keď sa 50 ľudí vo Vašej skupine dostane von, budete ocenený Vilou na jednej z exotických destinácií na svete. Vila

Súkromné Keď sa 100 Lietadlo alebo Jachta ľudí vo Vašej skupine dostane von, dostanete Súkromné Keď sa 100 Lietadlo alebo Jachta ľudí vo Vašej skupine dostane von, dostanete Súkromné Lietadlo alebo Jachtu priamo od Prezidenta Našej skupiny na Ročnej Konvencii – akcii.

Mechanika TVI Plánu Veda pákového systému Vypláca sa celkovo 72% (Priemyselný Priemer je 40 Mechanika TVI Plánu Veda pákového systému Vypláca sa celkovo 72% (Priemyselný Priemer je 40 -50%) 72% z každého získaného doláru je vyplácaný späť obchodníkom Žiadne sklady a maloobchodný predaj!

Každý rok Diamantový Partneri a vyššie budú pozvaní na ročnú udalosť lídrov, Ročná Udalosť Každý rok Diamantový Partneri a vyššie budú pozvaní na ročnú udalosť lídrov, Ročná Udalosť pre Lídrov ktorá bude organizovaná v exotických destináciách. Aby mohli byť pozvaní, bude po nich požadované dosiahnuť a udržať rast po minimálne 3 mesiace v priebehu kalendárneho roka. V závislosti na ceste a destinácii, každý rok každá úroveň Lídrov dostane rozdielne príspevky na túto udalosť.

nasleduje A auto, ktoré Vás zoberie kam chcete! nasleduje A auto, ktoré Vás zoberie kam chcete!

V biznise • Správne Miesto • Správny Čas • Správny Program • Načasovanie je V biznise • Správne Miesto • Správny Čas • Správny Program • Načasovanie je Všetko Správne Rozhodnutie S TVI, načasovanie je dokonalé. Pripojte sa k nám teraz “Chudobní, neúspešní, nešťastní, chorí sú Tí, ktorí slovo “zajtra“ používajú najčastejšie. Chytrí ľudia nepracujú pre peniaze, robia veci, ktoré iní ľudia odkladajú” -- Robert Kiyosaki

Prečo By Ste Sa Mali Pripojiť k TVI? 1. Stabilná Spoločnosť bez Dlhov 2. Prečo By Ste Sa Mali Pripojiť k TVI? 1. Stabilná Spoločnosť bez Dlhov 2. Dobré Bankovníctvo vykonávané úspešnou a stabilnou Obchodnou Skupinou 3. Univerzálna ponuka Produktov 4. Príležitosť budovať Svetový Obchod z domu 5. Neporovnateľný Kompenzačný plán 6. Celosvetové Uznanie 7. Jediná spoločnosť na svete, ktorá vypláca vysoké stimuly zahŕňajúce Súkromné Lietadlá a Jachty 8. Žiadne mesačné nákupy, príležitosťou zmeniť $250 dolárovú investíciu na státisíce dolárov 9. Žiadne skladovanie či maloobchodný predaj. 10. Rýchly príjem z výnosov na každom kroku.

Ako môžete Začať? Máte dve veľmi jednoduché možnosti! Ako môžete Začať? Máte dve veľmi jednoduché možnosti!

Ihneď vyhľadajte človeka, ktorý Vám povedal o našej web stránke alebo Vám poslal túto Ihneď vyhľadajte človeka, ktorý Vám povedal o našej web stránke alebo Vám poslal túto prezentáciu a požiadajte ho o registráciu. Tak isto môžete navštíviť www. tviexpress. com a kliknúť na “Join Now” kde prejdete tromi jednoduchými krokmi na to, aby Ste mohli zarábať peniaze v priebehu niekoľkých minút! Je to tak jednoduché!

Sny sa Stávajú Realitou Kde Vidíte Seba Samých? 1 2 3 Pripojte sa k Sny sa Stávajú Realitou Kde Vidíte Seba Samých? 1 2 3 Pripojte sa k Nám Dnes Absolvujte Základný Tréning Choďte Cestou Úspechu

sa stane v blízkej dobe domácim menom Aké % zo svetového trhu chcete? Buďte sa stane v blízkej dobe domácim menom Aké % zo svetového trhu chcete? Buďte našou súčasťou Začnite… Today!

DOTÝKAME SA ŽIVOTOV. . . DOTÝKAME SA SŔDC. . . PRIPOJTE SA K NÁM DOTÝKAME SA ŽIVOTOV. . . DOTÝKAME SA SŔDC. . . PRIPOJTE SA K NÁM DNES PRE LEPŠÍ ZAJTRAJŠOK! www. milionar. tym. sk Office: www. tviexpress. com