Скачать презентацию Powitanie PREZENTACJA FIRMY MEDEN-INMED został założony w Скачать презентацию Powitanie PREZENTACJA FIRMY MEDEN-INMED został założony w

12825216c921e28852e0fb5cbf36c88f.ppt

  • Количество слайдов: 14

Powitanie Powitanie

PREZENTACJA FIRMY MEDEN-INMED został założony w 1989 roku. Rozrastający się systematycznie zespół, powiększany o PREZENTACJA FIRMY MEDEN-INMED został założony w 1989 roku. Rozrastający się systematycznie zespół, powiększany o nowych specjalistów z elektroniki, mechaniki, wzornictwa, marketingu i ekonomii - stworzył dobre podstawy zawodowe dla rozwoju firmy. Dzięki dobrej współpracy ze środowiskiem medycznym, jesteśmy cenieni jako dystrybutor uznanych w świecie producentów aparatury medycznej, ale też jako liczący się coraz bardziej w Europie producent sprzętu medycznego i odnowy biologicznej. Od kilku lat firma Meden-Inmed Sp. z o. o. działa zgodnie z normami ISO 9001: 2000 oraz 13485: 2003.

ZREALIZOWANE INWESTYCJE Zrealizowaliśmy szereg inwestycji w szpitalach i klinikach w całej Polsce. Największe realizacje ZREALIZOWANE INWESTYCJE Zrealizowaliśmy szereg inwestycji w szpitalach i klinikach w całej Polsce. Największe realizacje to: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, im. Józefa Strusia ul. Szwajcarska 3, POZNAŃ Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii ul. Szamarzewskiego 62, POZNAŃ Szpital Powiatowy w Łańcucie Ul. Paderewskiego 5, ŁAŃCUT

ZREALIZOWANE INWESTYCJE Szpital Powiatowy w Łosicach ul. Słoneczna 1, ŁOSICE Szpital Miejski, im. Jana ZREALIZOWANE INWESTYCJE Szpital Powiatowy w Łosicach ul. Słoneczna 1, ŁOSICE Szpital Miejski, im. Jana Garduły ul. Mieszka I 7, ŚWINOUJŚCIE W całej Polsce można nas znaleźć w kilkuset placówkach.

PANEL 2000 Panel elektryczno – gazowy, wyprodukowany dla potrzeb szpitali i klinik jest podstawą PANEL 2000 Panel elektryczno – gazowy, wyprodukowany dla potrzeb szpitali i klinik jest podstawą wyposażenia sal intensywnej opieki medycznej, kardiologicznych i pooperacyjnych, które ze względu na specyfikę diagnozowania i leczenia charakteryzują się dużym nasyceniem sprzętu technicznego zgromadzonym przy łóżku pacjenta. Doskonale wpasowują się także w zwykłe sale chorych. Jednostka zaopatrzenia medycznego Panel 2000 klasy IIb, spełnia wymagania ustawy o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2004 r. Nr 93, poz. 896) oraz wymagania zasadnicze dyrektywy 93/42/EWG. Odpowiada normom: PN-EN ISO 14971, PN-EN 1041, PN-EN 737 -1, PN-EN ISO 7396 -1, PN-EN ISO 11197, PN-EN 60598 -2 -25, PN-EN 60601 -1.

PANEL 2000 - typy NAŚCIENNY typ P Panele jak i szyny mocowane są bezpośrednio PANEL 2000 - typy NAŚCIENNY typ P Panele jak i szyny mocowane są bezpośrednio na ścianie. SUFITOWY-POZIOMY typ H Panel i szyny montowane są na specjalnych kolumnach podwieszanych do sufitu, co pozwala na umieszczenie systemu w dowolnym miejscu sali, np. przy oknach. WOLNOSTOJĄCY typ W Panel i szyny montowane są na specjalnych słupach przytwierdzonych do podłogi, co pozwala na umieszczenie systemu w dowolnym miejscu sali, np. przy oknach.

PANEL 2000 - typy SUFITOWY-PIONOWY typ V Montowany jest tam, gdzie z uwagi na PANEL 2000 - typy SUFITOWY-PIONOWY typ V Montowany jest tam, gdzie z uwagi na konfigurację sali niemożliwe jest umieszczenie paneli w układzie poziomym. Montowane są na specjalnych kolumnach podwieszanych do sufitu. PODŁOGOWO-SUFITOWY typ R Montowany tam, gdzie strop pomieszczenia ma niewystarczającą nośność do zastosowania panela typu H. Panel i szyny montowane są na specjalnych słupach mocowanych do stropu konstrukcyjnego i podłogi. OŚWIETLENIOWY typ N Panele typu N wykonane są na bazie paneli typu P, H, W i R, w których w dowolnym miejscu w kanale elektrycznym zamontowana została zintegrowana oprawa oświetleniowa.

PANEL 2000 - szczegóły Panel wykonany jest z kształtownika aluminiowego zawierającego dwa oddzielone od PANEL 2000 - szczegóły Panel wykonany jest z kształtownika aluminiowego zawierającego dwa oddzielone od siebie kanały, przykryte aluminiowymi porywami. W kanale gazowym mogą być zamontowane punkty poboru gazów w dowolnym wymaganym przez użytkownika standardzie. Instalacja gazów medycznych szpitala łączona jest z instalacją gazową w panelu za pomocą złączek, który zapewnia pełną szczelność i umożliwia podłączanie i odłączanie panela bez ingerencji przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Pozostałe instalacje prowadzone są w górnym kanale panela i doprowadzone do specjalnych puszek instalacyjnych. w których zamontowane są gniazda elektryczne oraz inne (np. teleinformatyczne).

PANEL 2000 - szczegóły PANEL 2000 - szczegóły

PANEL 2000 - oświetlenie Panel typu N charakteryzuje się umieszczeniem w kanale elektrycznym zintegrowanej PANEL 2000 - oświetlenie Panel typu N charakteryzuje się umieszczeniem w kanale elektrycznym zintegrowanej oprawy oświetleniowej, której głównym zadaniem jest dostarczenie: oświetlenia ogólnego sali światłem odbitym od sufitu i ścian ( przypadku stosowania klasycznego oświetlenia sufitowego, funkcja ta może być opcjonalnie usunięta). Załączanie oświetlenia z włącznika przy wejściu do sali. Źródło światła 1 x 80 W. oświetlenia miejscowego łóżka chorego ( oświetlenie do czytania). Załączanie przyciskiem na pilocie i włącznikiem na panelu. Źródło światła 1 x 24 W. oświetlenia nocnego, pozwalającego na orientację przestrzenną w sali chorych. Załączanie przyciskiem na pilocie i włącznikiem na panelu. Źródło światła 5 W, 7 W lub LED.

PANEL 2000 - zalety Gniazda elektryczne i punkty poboru gazu, montowane są na panelu PANEL 2000 - zalety Gniazda elektryczne i punkty poboru gazu, montowane są na panelu równolegle do ściany co pozwala na szybki do nich dostęp ułatwiając obsługę Personelowi. Konstrukcja pozwala na umieszczenie lampy bezpośrednio nad głową pacjenta niezależnie od ustawienia łóżka względem panela. Wystające elementy panela i lamp pozbawione ostrych krawędzi. Dzięki specjalnej konstrukcji lampy uzyskano większe natężenie oświetlenia przy mniejszej mocy, co dalej oszczędność zużycia energii elektrycznej. Oświetlenie ogólne 80 W zapewnia natężenie oświetlenia na podłodze pomieszczenia ponad 100 lx, a oświetlenie miejscowe 24 W zapewnia na powierzchni łóżka 352 -423 lx, co zgodnie z normami gwarantuje bardzo dobre warunki oświetleniowe. Sterowanie oświetleniem miejscowym i nocnym zarówno z manipulatora pacjenta jak i z włączników na panelu. System standardowo wyposażony w instalację niskonapięciową 24 V. Panele malowane są lakierem proszkowym w kolorze z palety RAL.

PANEL 2000 - akcesoria Oferujemy pełną gamę wyposażenia dodatkowego do systemu 2000 m. in. PANEL 2000 - akcesoria Oferujemy pełną gamę wyposażenia dodatkowego do systemu 2000 m. in. : półki i zestawy półkowe, uchwyty, wieszaki na kroplówkę, parawan, wieszak na pompę infuzyjną, inne.

KONTAKT Henryka Witkowicz tel. (0 -94) 347 10 49 kom. 693 540 106 fax. KONTAKT Henryka Witkowicz tel. (0 -94) 347 10 49 kom. 693 540 106 fax. (0 -94) 347 10 41 e-mail: [email protected] com. pl www. meden. com. pl Oferujemy kompletację systemu w zależności od potrzeb odbiorcy.

Dyskusja Dyskusja