Скачать презентацию ПОРТРЕТ Чернявська 10 А Египет мистецтво Скачать презентацию ПОРТРЕТ Чернявська 10 А Египет мистецтво

Египет.pptx

  • Количество слайдов: 7

ПОРТРЕТ Чернявська 10 А ПОРТРЕТ Чернявська 10 А

Египет Египет

мистецтво Образотворче мистецтво Стародавнього Єгипту не могло обходитися без застосування чистих і яскравих фарб. мистецтво Образотворче мистецтво Стародавнього Єгипту не могло обходитися без застосування чистих і яскравих фарб. Рельєфи і скульптури, архітектурні споруди, стіни – все розписувати святково і «дзвінко» . Образотворче мистецтво Стародавнього Єгипту, розвиваючись, посилювало інтерес художників до тварин, пейзажу, рослинам, відтворення яких небудь побутових сцен. З посиленням реалістичного людського образу в зображеннях фараона і його родичів з’явилося яскраво виражене схожість портрета з оригіналом. Фарби застосовувалися єгиптянами мінеральні. Білу фарбу добували із вапняку, чорну – з сажі, зелену – з тертого малахіту, червону – з червоної охри, жовту – з жовтої охри. Для отримання синьої фарби використовували мідь, кобальт, тертий лазурит. Розфарбування на стінах у храмі цариці Хатшепсут збереглася і до наших днів.

Греція Греція

мистецтво Мистецтвознавці не випадково відводять особливе місце Давній Греції. її мистецтво стало відправною точкою мистецтво Мистецтвознавці не випадково відводять особливе місце Давній Греції. її мистецтво стало відправною точкою в розвитку культур ін ших народів. Антична Греція визначила людину як прекрасне й до сконале творіння природи, як міру всіх речей. Художні надбання ел лінів стали основою для європейської культури. Художня культура греків, а пізніше Риму визначила вихідну точку відліку для філософії, науки, мистецтва. Майже на кожному етапі розвитку європейського мистецтва простежується звернення до унікального доробку, який залишила по собі античність. Мистецька спадщина греків величезна. Давньогрецька культура має три періоди розвитку: архаїчний; класичний; елліністичний. Основою архітектурного мистецтва Давньої Греції є доричний, іо нічний і коринфський ордери. Загалом об'ємно планувальне рішення будівель було однаковим, а відмінність між ними визначалася формою колон, пропорціями й архітектурними деталями.