Скачать презентацию ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ІНСТИТУТУ ПРОПИСКИ ТА РЕЄСТРАЦІЇ В УКРАЇНІ Скачать презентацию ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ІНСТИТУТУ ПРОПИСКИ ТА РЕЄСТРАЦІЇ В УКРАЇНІ

Презентация от настюши.pptx

  • Количество слайдов: 15

ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ІНСТИТУТУ ПРОПИСКИ ТА РЕЄСТРАЦІЇ В УКРАЇНІ. ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ІНСТИТУТУ ПРОПИСКИ ТА РЕЄСТРАЦІЇ В УКРАЇНІ.

"ПРОПИСКА" - ТЕРМІН ЗАСТАРІЛИЙ, ІНСТИТУТ ПРОПИСКИ БУВ СКАСОВАНИЙ. ЗАМІСТЬ НЬОГО ТЕПЕР ІСНУЄ РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДЯН. ВОНА, В СВОЮ ЧЕРГУ, БУВАЄ ДВОХ ВИДІВ: ТИМЧАСОВА РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПЕРЕБУВАННЯ ТА ПОСТІЙНА РЕЄСТРАЦІЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ. БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ, ЗА ЗВИЧКОЮ, АБО ЧЕРЕЗ НЕЗНАННЯ, ПРОДОВЖУЄ ІМЕНУВАТИ ПОСТІЙНУ РЕЄСТРАЦІЮ "ПРОПИСКОЮ".

ЗА СВОЄЮ ЮРИДИЧНОЮ ПРИРОДОЮ ПОНЯТТЯ «ПРОПИСКА» І «РЕЄСТРАЦІЯ» МАЮТЬ СУТТЄВУ РІЗНИЦЮ. ЗА СВОЄЮ ЮРИДИЧНОЮ ПРИРОДОЮ ПОНЯТТЯ «ПРОПИСКА» І «РЕЄСТРАЦІЯ» МАЮТЬ СУТТЄВУ РІЗНИЦЮ.

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІД 11 СІЧНЯ 2002 РОКУ № 12 УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІД 11 СІЧНЯ 2002 РОКУ № 12 "ПРО ЗАХОДИ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ФІЗИЧНИХ ОСІБ" З МЕТОЮ ЛІКВІДАЦІЇ ІНСТИТУТУ ПРОПИСКИ ТА НЕОБХІДНІСТЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ДОРУЧЕНО РОЗРОБИТИ ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ". ДАНИЙ ПРОЕКТ ВИЗНАЧАЄ МЕХАНІЗМ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЙНОГО ОБЛІКУ ФІЗИЧНИХ ОСІБ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ.

НА ЖАЛЬ, ЦІ ДВА ПОНЯТТЯ ДОСИТЬ ЧАСТО ІДЕНТИФІКУЮТЬ. ЧОМУСЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВСЕ ЩЕ СПРИЙМАЄТЬСЯ ЛИШЕ НА ЖАЛЬ, ЦІ ДВА ПОНЯТТЯ ДОСИТЬ ЧАСТО ІДЕНТИФІКУЮТЬ. ЧОМУСЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВСЕ ЩЕ СПРИЙМАЄТЬСЯ ЛИШЕ ЯК БАНАЛЬНА ВІДМІТКА У ПАСПОРТІ.

 ЗГІДНО ЗІ СТАТТЕЮ 33 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, СВОБОДА ПЕРЕСУВАННЯ І ПРАВО НА ВІЛЬНИЙ ВИБІР ЗГІДНО ЗІ СТАТТЕЮ 33 КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, СВОБОДА ПЕРЕСУВАННЯ І ПРАВО НА ВІЛЬНИЙ ВИБІР МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ НАЛЕЖАТЬ КОЖНІЙ ЛЮДИНІ, ЯКА НА ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ ПЕРЕБУВАЄ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ І ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ: 1) СВОБОДУ ПЕРЕСУВАННЯ ТЕРИТОРІЄЮ УКРАЇНИ; 2) ПРАВО НА ВІЛЬНИЙ ВИБІР ПОСТІЙНОГО АБО ТИМЧАСОВОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ; 3) ПРАВО ВІЛЬНО ЗАЛИШАТИ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ; 4) ПРАВО ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ПОВЕРНУТИСЯ В УКРАЇНУ.