Скачать презентацию Помазков Микола Семенович 1889 — 1968 Скачать презентацию Помазков Микола Семенович 1889 — 1968

ПОМАЗКОВ.pptx

  • Количество слайдов: 8

Помазков Микола Семенович ( 1889 - 1968 ) Помазков Микола Семенович ( 1889 - 1968 )

Кар'єрний ріст Навчальний заклад Посада Київський комерційний інститут викладач Ленінградський інститут народного господарства ім. Кар'єрний ріст Навчальний заклад Посада Київський комерційний інститут викладач Ленінградський інститут народного господарства ім. Ф. Енгельса викладач Ленінградський інститут радянської торгівлі зав. кафедри Ленінградський інженерноекономічний інститут зав. кафедри

 Сфери наукових інтересів: ü облік в торгівлі; ü вчення про подвійний запис; ü Сфери наукових інтересів: ü облік в торгівлі; ü вчення про подвійний запис; ü вчення про балансові теорії.

 Помазков М. С. є автором більш як 50 праць з питань обліку. Найвідоміші Помазков М. С. є автором більш як 50 праць з питань обліку. Найвідоміші з них: «Общее счетоводство» (1930 р. ); «Баланс как метод учета» (1934 р. ); «Элементы бухгалтерского учета в предприятиях советской торговли» (1939 р. ); «Анализ хозяйственной деятельности торговых предприятий» (1941 р. ); «Оборотные средства промышленных предприятий» (1949 р. )

Облік в торгівлі Головна ідея в області торговельного обліку випливала з уявлення про те, Облік в торгівлі Головна ідея в області торговельного обліку випливала з уявлення про те, що бухгалтерія – найбільш точна наука, яка не допускає приблизності. А облік в роздрібній торгівлі фіксує товарообіг тільки у вартісному виразі: асортимент продукції не показується в облікових регістрах, що є головним недоліком.

Облік в торгівлі в 1939 році випустив книгу «Элементы бухгалтерского учета в государственной торговле» Облік в торгівлі в 1939 році випустив книгу «Элементы бухгалтерского учета в государственной торговле» , де показав, як розрахувати реалізовану торгову знижку не за середнім відсотком, а точно за кожною товарною групою.

Вчення про абсолютний баланс і подвійний запис Сутність його підходу полягала в тому, що Вчення про абсолютний баланс і подвійний запис Сутність його підходу полягала в тому, що подвійне розчленування засобів за складом і за джерелами є тільки окремим випадком більш загальної – «абсолютної» моделі бухгалтерського балансу, яка може складатись з нескінченного ряду можливих розчленувань.

Вчення про абсолютний баланс і подвійний запис Така ідея змушує сумніватись у відправній точці Вчення про абсолютний баланс і подвійний запис Така ідея змушує сумніватись у відправній точці балансової теорії – подвійний запис випливає з балансу. Якщо в балансі не два розчленування, а n, то значення кожної властивості всередині розчленування може збільшуватись і зменшуватись, оскільки подвійний запис зберігається, він не перетворюється на потрійний для групувальної властивості.