Полтавська обл..pptx
- Количество слайдов: 44
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ Романенко Алина, 1 -7
Будівля Дворянського та Селянського банку Полтава) З 1937 року використовується як адміністративний будинок. Спалений у 1943 році, відбудований у 1948 році. Сьогодні у будівлі розташоване Управління СБУ в Полтавській області (м.
Земська управа (м. Полтава) Будинок споруджено у 1903— 1908 роках за проектом архітектора Васил Кричевського. Будинок Полтавського губернського земства став першим зразком нового українського архітектурного стилю на Полтавщині. Сьогодні використовується як Полтавський краєзнавчий музей.
Національний Сорочинський Ярмарок Один з найвідоміших ярмарків в Україні, що відбувається в селі Великі Сорочинці, Миргородського району на Полтавщині
Великосорочинський літературно-меморіальний музей М. В. Гоголя Заснований 1929 р. у будинку де народився славнозвісний український письменник та відбудований 14 січня 1951 р.
Музей-заповідник М. В. Гоголя (с. Гоголево) Музей-заповідник являє собою комплекс архітектурних і ландшафтно-природних об'єктів, що дають уявлення про епоху, в якій жив письменник: батьківський будинок, флігель, парк-сад із малими архітектурними формами, ставки, могила батьків М. В. Гоголя.
Диканський національний природний парк Об'єкт природнозаповідного фонду, розташований у північносхідній частиніПолтавської області в Диканському районі між селищем Диканька та р. Ворскла.
Тріумфальна арка (Диканька) Побудованана у 1820 р. на честь зустрічі і перебування царя Олександра І. Арку вважають єдиною пам'яткою на землях сучасної України, пов'язаною з увічненням пам'яті про війну і перемогу над вояками Наполеона у війні 1812 року.
Архітектурний ансамбль Мгарського монастиря Мгарський Спасо. Преображенський чоловічий монастир є пам’яткою архітектури загальнодержавного значення. Він розташований у мальовничому куточку Полтавщини - Мгарському лісі. Монастир має довгу та цікаву історію, високий туристичний потенціал та великі перспективи розвитку у туристичній інфраструктурі України. Загальний вигляд ансамблю монастиря
Загальний вигляд собору із заходу
Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» (м. Полтава) Значний культурний науково-методичний центр з вивчення історії України періоду XVII— XVIII століть в контексті європейської історії.
Музей-садиба Івана Котляревського Полтава) Меморіальний комплекс у Полтаві на основі садиби, де 1769 року народився засновник нової української літератури Іван Петрович Котляревський. (м.
Пам'ятник галушкам (м. Полтава) Символічний пам'ятний знак на честь традиційної для регіону. Полтавщини с трави української кухні — галушки, в Полтаві, один із міських символів, уособлення щедрості й добробуту.
Пам’ятник свині (м. Полтава) Полтавського науково-дослідного інституту свинарства імені О. В. Квасницького
Полтавської державної аграрної академії
Біла альтанка на Івановій горі Полтава) (м. Оригінальна пам'ятка у формі альтанки з колонадою в місті Полтаві, споруджена вперше в 1909 році на честь 200 -ліття Полтавської битви; один із символів міста.
Національний музей-заповідник українського гончарства (сел. Опішня) Науково-дослідний і культурно-освітній заклад, метою якого є збереження й популяризація гончарської спадщини України
Вежа автозаправки з кінокомедії «Королева бензоколонки» (м. Пирятин) Поряд із вежею знаходиться автозаправна станція, на якій на початку 1960 -х рр. XX ст. за сценарієм лубенського письменникагумориста Петра Лубенського було знято відомий кінофільм: «Короле ва бензоколонки» .
Курорт Миргород Сучасний бальнеогрязевий курорт, основні лікувальні фактори якого — всесвітньовідома мінеральна вода і торф'яна грязь.
Санаторій "Березовий гай"
Санаторій "Миргород"
Санаторій "Полтава"
Санаторій "Хорол"
Літературно-меморіальний музей Г. С. Сковороди (Чорнухи) Літературномеморіальний музей, присвячений життю і творчості видатного українського філософа, просвітителя і поета Григорія Савича Сковороди, розташований на його батьківщині смт. Чорнухах Полтавс ької області (нині районни й центр)
Устимівський дендропарк
Садиба Муравйових-Апостолів (с. Хомутець) Маєток належав родині Апостолів, представники якої добре прислужилися Україні в різні роки як військові. Апостоли поріднилися з родиною Муравйових, і їх нащадки почали носити подвійне прізвище.
Хресто-Воздвиженський монастир (м. Полтава) Православний жіночий монастир розташований у Полтаві, заснований у XVII ст.
Воздвиженський собор (1699– 1709 рр. )
Готель «Київ»
Люкс двомісний Стандарт двомісний
Готель «Алея Гранд»
Полулюкс Номер Економ
Полтавська обл..pptx