Скачать презентацию Політикопсихологічний портрет Тимошенко Юлія Володимирівна Юлія Володимирівна Скачать презентацию Політикопсихологічний портрет Тимошенко Юлія Володимирівна Юлія Володимирівна

тимошенко.pptx

  • Количество слайдов: 11

Політикопсихологічний портрет: Тимошенко Юлія Володимирівна Політикопсихологічний портрет: Тимошенко Юлія Володимирівна

Юлія Володимирівна Тимошенко – політичний та державний діяч України, народний депутат України 2 -го, Юлія Володимирівна Тимошенко – політичний та державний діяч України, народний депутат України 2 -го, 3 -го, 4 -го, 5 -го і 6 -го скликань, 10 -й та 13 -й Прем’єрміністр України (лютий – вересень 2005; грудень 2007 – березень 2010), віце-прем’єр-міністр України з питань ПЕК, народний депутат України 3 -го, 4 -го, 5 -го і 7 -го скликань, (200 -2001). Лідер партії «Всеукраїнське об'єднання „Батьківщина“» , та «Блоку Юлії Тимошенко» .

Яскравою рисою політичної поведінки Юлії Тимошенко є наявність миттєвих політичних реакцій. Це в свою Яскравою рисою політичної поведінки Юлії Тимошенко є наявність миттєвих політичних реакцій. Це в свою чергу свідчить про надзвичайно високу динаміку мислення, рухливість та здатність миттєво оцінювати події і приймати ефективні рішення. Тому будучи неперевершеним тактиком, Тимошенко дещо програє в стратегічному плані.

Характерною особливістю Тимошенко є її досвідченість у веденні передвиборної кампанії, вона здатна на нетрадиційні Характерною особливістю Тимошенко є її досвідченість у веденні передвиборної кампанії, вона здатна на нетрадиційні ходи і перед самими виборами спроможна показати абсолютно неочікувані піаркозирі.

Стосовно майбутнього розвитку подій, можна виділити 2 сценарії: тактичний та стратегічний Стосовно майбутнього розвитку подій, можна виділити 2 сценарії: тактичний та стратегічний

 Позитивні риси. Тимошенко: -вольові якості; -цілеспрямованість ; (За показником сили волі вона випередила Позитивні риси. Тимошенко: -вольові якості; -цілеспрямованість ; (За показником сили волі вона випередила всіх чоловіків) -впевненість; -активність; -рішучість і розум (лідерські якості)

 Негативні риси: -неврівноваженою; -лицемірною; -неправдивою; -безкомпромісною ; -самовпевненість; -безвідповідальність; -егоїзм і агресивність ; Негативні риси: -неврівноваженою; -лицемірною; -неправдивою; -безкомпромісною ; -самовпевненість; -безвідповідальність; -егоїзм і агресивність ; -жадібність

Моя думка, щодо цієї кандидатури не є позитивною, оскільки Юлія будучи примєр- міністром України, Моя думка, щодо цієї кандидатури не є позитивною, оскільки Юлія будучи примєр- міністром України, не впоралася зі своїм завданням та не виправдала надій. Хоч і робила все нібито для країни, але хто знає можливо це й насправді було так.

Дякую за увагу; ) Дякую за увагу; )