Податкова система Англії Підготували Студенти групи Е 3

Скачать презентацию Податкова система Англії Підготували Студенти групи Е 3 Скачать презентацию Податкова система Англії Підготували Студенти групи Е 3

320.pptx

  • Размер: 12.7 Мб
  • Автор:
  • Количество слайдов: 13

Описание презентации Податкова система Англії Підготували Студенти групи Е 3 по слайдам

Податкова система Англії Підготували Студенти групи Е 3 -1 Бузинська Наталія, Рудік Дарина, Податкова система Англії Підготували Студенти групи Е 3 -1 Бузинська Наталія, Рудік Дарина, Дробязко Аліна, Четверикова Олена

Податки існували та існуватимуть, доки на світі буде людство. Проте вони змінюються , з’являютьсяПодатки існували та існуватимуть, доки на світі буде людство. Проте вони змінюються , з’являються та зникають з плином часу. Адже, споконвіку в разі гострої потреби наповнення бюджету можна було, як свідчить історія оподаткування, запровадити податок на будь-що, і гомадяни… покірно його сплачували. Свого часу джерелом відрахувань до скарбниці були податки на чоловічі бороди, жіночу косметику та коштовності, еркери та балкони, коней та карети, горобців та лазні, каву еспресо, пересування на снігоходах тощо Вступ

Коротко про Англію • Столиця Лондон • Найбільше місто Лондон • Офіційні мова АнглійськаКоротко про Англію • Столиця Лондон • Найбільше місто Лондон • Офіційні мова Англійська • Державний устрій частина конституційної монархії • Площа 130 279 км² • Валюта Фунт стерлінгів (GBP) • Порти: Бристоль, Дувр, Гарвіч, Ліверпуль, Портсмут; • Густота — 394. 5 особи/км² (30 місце) • Особливості: мінливість клімату і розмаїтість форм рельєфу; висока густота населення — серед європейських країн тільки Нідерланди населені густіше;

Податкова система Великої Британії • Найбільших змін податкова система зазнала в XX ст. ОсновнимПодаткова система Великої Британії • Найбільших змін податкова система зазнала в XX ст. Основним напрямком стало проведення поетапного зниження ставок прибуткового податку, змін щодо надання пільг для окремих верств населення, здійснення структурних змін податкової системи (деякі податки скасовувались, вводилися нові податки). • Управління, регулювання, розробку податкової політики у ВБ здійснює Казначейство. Йому підпорядковується Управління внутрішніх доходів та Управління мит і акцизів. • Сучасна податкова система ВБ складається з п’яти груп податків: прямі податки на доходи, непрямі податки, місцеві податки, податки на ділову активність, інші податки. • За своїм складом всі податки поділяються на загальнодержавні (до 90 % всіх надходжень) та місцеві. За формою оподаткування — на прямі та не прямі, за суб’єктами оподаткування — на податки з фізичних осіб і податки з юридичних осіб.

Податки з фізичних осіб. Найважливішим з них є прибутковий податок (становить близько 65 Податки з фізичних осіб. Найважливішим з них є прибутковий податок (становить близько 65 % від усіх прямих податків, що надходять до державного бюджету). Оподаткування фізичних осіб залежить не лише від розміру доходу, а й від джерела його одержання. Усі доходи поділяються на певні частки (шедули), які оподатковуються за окремою методикою. Відповідно до джерела одержання доходи поділяються на такі шедули: — заробітна плата, пенсії, допомога та інші трудові доходи; — дивіденди, інші відсотки та виплати, що може одержувати громадянин від різних компаній та фірм; — доходи від власності на землю, майно, споруди, житло, що здаються у тимчасове використання іншим особам; — доходи від державних цінних паперів; — доходи від комерційної діяльності; — доходи від використання у комерційних цілях лісових масивів.

Дивні податки Податок на капелюхи У 1783 р. у Великій Британії запроваджено податок наДивні податки Податок на капелюхи У 1783 р. у Великій Британії запроваджено податок на капелюхи. Кожен мешканець Лондона був зобов’язаний сплачувати за свій капелюх 2 фунти, а кожен сільський житель — 5 шилінгів на рік. На капелюхах проставляли спеціальну відмітку, яка свідчила про сплату власником податку. Щоб уникнути оподаткування, виробники капелюхів перестали так називати свої вироби, що призвело до оподаткування будь-яких головних уборів до 1804 року Податок на карти Гра у карти оподатковувалася ще на початку ХVІ ст. , але у 1710 році англійський уряд різко підняв податки на гру в карти та кості. Це призвело до широкого ухиляння від сплати цього податку. Податок не був скасований до 1960 року.

Податок на годинники Було запроваджено у Великій Британії в 1797 р. Кожен власник годинникаПодаток на годинники Було запроваджено у Великій Британії в 1797 р. Кожен власник годинника повинен був щороку сплачувати до скарбниці держави 5 шилінгів. Але через рік такий податок було скасовано. Ця країна у ті часи була промисловою державою номер один і не могла допустити обмеження інтересів людей, які прагнули бути пунктуальними. Податок на шпалери У 1712 році Англія наклала податок на друковані шпалери. Будівельники уникали сплати цього податку, вішаючи прості шпалери, а тоді малюючи візерунки на стінах.

Податок на слугу чоловічої статі У 1692 р. в Англії запроваджено прямий податок зПодаток на слугу чоловічої статі У 1692 р. в Англії запроваджено прямий податок з осіб, що наймають слугу чоловічої статі. Слуги-чоловіки вважалися об’єктом розкоші, а їхні багаті власники — джерелом наповнення скарбниці. Податок на телевізори Англія має податок на телевізори. Якщо у вашому будинку є телевізор, то ви повинні платити щорічну плату, яка офіційно називається ліцензія на телевізор. Ці гроші використовуються для фінансування програм на BBC. Кольорові телевізори оподатковуються за вищою ставкою, ніж чорно-білі. Цікаво, якщо особа є сліпою та має телевізор у будинку, то він чи вона повинні платити лише половину податку. Відмова здійснити дану оплату підлягає кримінальному покаранню. Лише у 2012 році було 155 тис. позовів та штрафів.

Податок на бороду Король Англії Генріх VIII,  який сам носив бороду,  ввівПодаток на бороду Король Англії Генріх VIII, який сам носив бороду, ввів податок на бороди в 1535 році. Це був прогресивний податок і стягувався в залежності від соціального стану власника. Дочка Генріха Елізабет I, повторно ввела податок на бороди, обкладаючи податком кожну бороду «віком старше двох тижнів». У Росії цей податок був введений з іншої причини: щоб змусити людей голитися, долучити їх до культури. Податок на цеглу У 1700 -х роках Англія впровадила податок на цеглу. Будівельники скоро зрозуміли, що вони можуть використовувати більші цеглини (а, отже, менше цеглин), щоб платити менший податок. Уряд зрозумів це і збільшив податок на більші цеглини. Податок на цеглу був остаточно скасований у 1850 році

Податок на життя Це взагалі блакитна мрія всіх податкових органів - обкласти все населенняПодаток на життя Це взагалі блакитна мрія всіх податкових органів — обкласти все населення податками, не пов’язаними з діяльністю, прибутком або віком людини. За задумом правителів Англії, люди повинні були платити податок тільки тому, що вони живі, тобто це був по суті податок на життя! Таке щастя для жителів Англії привалило в 14 столітті, і закінчилося грандіозним бунтом, яке в англійській історії відомий під назвою Peasants’ Revolt. Податок на свічки та ароматичні порошки У 1789 Англія наклала податок на свічки. Людям заборонялося робити власні свічки, поки вони не отримають ліцензію та тоді будуть платити податки на свічки власного виробництва. Податок відмінили у 1831 році, що призвело до більш широкої популярності свічок. У 1795 році Англія ввела податок на ароматичні порошки, які чоловіки та жінки наносили на свої перуки. Це призвело до різкого скорочення популярності перук.

Податкові системи: Англія US Україна Так як Англія входить до країн ЄС, то будеПодаткові системи: Англія US Україна Так як Англія входить до країн ЄС, то буде доцільним таке порівняння: • Фіскальна ефективність системи оподаткування в Україні є нижчою від країн Євросоюзу практично з усіх видів податків. • Практично в усіх країнах Євросоюзу корпоративний прибуток, додана вартість, індивідуальні доходи громадян, фонд зарплати підприємств оподатковуються за значно нижчими ставками, ніж в Україні • Значно гірше виконується українською податковою системою регулятивна функція. • Податкова система України має суттєві вади і є набагато обтяжливішою як для ведення бізнесу, так і для споживчого попиту порівняно з податковими системами країн ЄС.

Висновок Отже, починаючи з моменту формування, пройшовши довгий шлях трансформації та розвитку, податки залишаютьсяВисновок Отже, починаючи з моменту формування, пройшовши довгий шлях трансформації та розвитку, податки залишаються ефективним знаряддям втілення державної політики з питань соціального розвитку та економіки. Процес формування податкової системи є безперервним. Тому виникає необхідність внесення змін до правової бази податкової системи з метою приведення її у відповідність тим соціально-економічним умовам які виникають у державі.

Дякуємо за увагу!22 Дякуємо за увагу!