Скачать презентацию ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ Вид із космосу Утворення планети Скачать презентацию ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ Вид із космосу Утворення планети

Планета людей - Земля.ppt

  • Количество слайдов: 20

ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ. (Вид із космосу) ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ. (Вид із космосу)

Утворення планети • Навколо молодого Сонця сформувалися дископодібні газовопилові хмари із зоряної речовини, що Утворення планети • Навколо молодого Сонця сформувалися дископодібні газовопилові хмари із зоряної речовини, що залишився після народження нашого світила. З часом в хмарі за рахунок сил тяжіння з частинок пилу Утворилися згустки, які об'єдналися в невеликі тіла - планетезимали. Останні стикалися один з одним і іноді злипалися. У підсумку утворилося кілька великих тіл - пропланет, одна з яких стала ЗЕМЛЯ.

Будова Землі Маса Землі - 5, 976 · 1027 Площа поверхні планети - 510 Будова Землі Маса Землі - 5, 976 · 1027 Площа поверхні планети - 510 млн. км 2 Від центру Землі до екватора - 6378 км. Від центру Землі до полюсів - 6356 км. Довжина екватора - 40 тис. Км.

АТМОСФЕРА ЗЕМЛІ. • Коротка історія. • У перші мільярди років існування Землі її атмосфера АТМОСФЕРА ЗЕМЛІ. • Коротка історія. • У перші мільярди років існування Землі її атмосфера сильно відрізнялася від нинішньої. Спочатку вона являла собою суміш азоту, вуглекислого газу і водяної пари. На ранній стадії утворення Землі вулкани безперервно вивергали вуглекислий газ, який, подібно ковдрі, зігрівав молоду планету. Коли стабілізувалася атмосфера, з'явилися перші організми, здатні виробляти кисень.

АТМОСФЕРА ЗЕМЛІ. АТМОСФЕРА ЗЕМЛІ.

КЛІМАТИЧНА КАРТА. КЛІМАТИЧНА КАРТА.

ГІДРОСФЕРА ЗЕМЛІ. Поверхня Землі 4 млрд років тому була настільки гарячою, що вода не ГІДРОСФЕРА ЗЕМЛІ. Поверхня Землі 4 млрд років тому була настільки гарячою, що вода не могла знаходиться в рідкому стані. Близько 3, 8 млрд років тому Земля охолола, і навколо неї утворилася атмосфера з вулканічних газів і водяної пари. Потім водяний пар став конденсуватися в грозові хмари. На Землю обрушилися нескінченні зливи, які заповнювали поглиблення в поверхні планети. Так утворилися океани. Після утворення океанів на сушу продовжували випадати дощі, які вимивали солі з порід виносили їх в океан. Ось чому морська вода солона. В середньому вона містить 3, 5% мінеральних солей. Більше 70% земної поверхні вкрито водою. З них близько 2% припадає на частку льоду, а прісна вода і водяні пари становлять 1%.

 МІСЯЦЬ УТВОРЕННЯ МІСЯЦЯ Коли майже утворилася Земля, на неї обрушився метеорит розміром з МІСЯЦЬ УТВОРЕННЯ МІСЯЦЯ Коли майже утворилася Земля, на неї обрушився метеорит розміром з Марс. При ударі в космос було викинуто осколки земного матеріалу, з яких, можливо, і утворився Місяць - найближче до Землі небесне тіло. Промінь світла від її поверхні долетить до Землі за час трохи більше однієї секунди. Місяць менше Землі по величині і по масі. Місячний радіус дорівнює 1738 км, а у Землі 6400 км. Маса Місяця в 81 разів менше, ніж на Землі. Всі предмети на Місяці в 6 раз легше, ніж на нашій планеті.

ЗАРОДЖЕННЯ ЖИТТЯ. Перший мільярд років тому наша планета була млява. Коли зародилося життя, невідомо, ЗАРОДЖЕННЯ ЖИТТЯ. Перший мільярд років тому наша планета була млява. Коли зародилося життя, невідомо, але для цього потрібні були вода, кислоти і деякі інші речовини. В результаті хімічних реакцій виникли складні молекули, здатні відтворювати собі подібних. Такі молекули могли бути занесені з космосу, але могли і синтезуватися з простіших молекул на Землі під впливом грозових електричних розрядів і сонячного світла. З самовідтворюються молекул поступово утворилися найпростіші одноклітинні організми, що жили в океанах. Найдавніші свідоцтва життя-це скам'янілі залишки бактерій і водоростей яким близько 3, 5 млрд років. Починаючи з найпростіших організмів життя розвивалася в багатьох напрямках. Дві основні гілки розвитку-це рослини і тварини.

Перші люди Одні свято вірять в прабатьків людства-Адама і Єву. Людина походить від мавпи Перші люди Одні свято вірять в прабатьків людства-Адама і Єву. Людина походить від мавпи (за Дарвіном) -говорять інші. Перші люди були шумери, стверджують треті. шумери. Звідки вони прийшли або хоча б до якої раси належали, до сих пір не відомо. У Межиріччі Тигру і Євфрату в Південній Месопотамії 4000 років до Різдва Христового З'явилися «чорноголові» . Ледве розселившись в Дворіччя, шумери почали рити канали, підводити воду до полів, організовувати іригаційне господарство, налагоджувати судноплавство. Землі розцвітали. Зводилися міста, обов'язково будувалися храми з плоскими дахами, без вікон. Стіни прикрашалися рельєфами, які були вибиті на камені історіями життя шумерів. Такі собі підручники в камені.

Навіть сьогодні в 21 столітті ці підручники в камені можна було б сміливо перевидавати Навіть сьогодні в 21 столітті ці підручники в камені можна було б сміливо перевидавати вже на папері: томи по фармацевтиці та фітотерапії, збірники прислів'їв і приказок, енциклопедії з хімії, астрономії та математики. Шумери використовували складну систему обчислення, яка базувалася на комбінації чисел 6 і 10. У сучасному світі такі стали використовуватися зовсім недавно, з появою комп'ютерів.

 Клинопис шумерів. Найдавнішою відомою письмовою системою є шумерська писемність, надалі розвинулася в клинопис, Клинопис шумерів. Найдавнішою відомою письмовою системою є шумерська писемність, надалі розвинулася в клинопис, при якій знаки видавлювалися паличкою (стилем) на табличці із сирої глини. Залишилося кілька тисяч глиняних табличок списаних клинописом.

Сонячна система в пізнанні шумерів. Довгий час вчені захоплювалися пізнаннями древніх шумерів у будові Сонячна система в пізнанні шумерів. Довгий час вчені захоплювалися пізнаннями древніх шумерів у будові Сонячної системи, вказуючи тільки на 2 маленькі неточності: називали Плутон супутником, та стверджували, що між Марсом і Юпітером обертається якась планета Нібіру ( «перетиналися» ). А недавно астрономи визнали: ніяка Плутон НЕ планета, а між Марсом і Юпітером дійсно колись проходила орбіта великої планети, від якої залишилися великі осколки. Самі шумери вірили, що з тією самої планети Нібіру прилетіли анунакі. Їхня батьківщина зіткнулася з проблемою екологічного характеру: атмосфера ставала все більш і більш тонкої і жителям загрожувала смерть від нестачі повітря.

Шумери хоча і були наділені незвичайним інтелектом і винайшли все що можна було винайти, Шумери хоча і були наділені незвичайним інтелектом і винайшли все що можна було винайти, - від колеса до державного устрою, довго на Землі не затрималися. Від найдавнішої і загадкової цивілізації світу залишилися лише уламки цегли, попіл від вогнищ та глиняні таблички.

Планета Земля На планете Земля люди - гости, Им немного отпущено жить. Миллиарды лежат Планета Земля На планете Земля люди - гости, Им немного отпущено жить. Миллиарды лежат на погосте, Не дано им бессмертными быть. Но гостить надо тихо, спокойно, И хозяюшку Землю любить, А у нас постоянные войны, Все стараются Землю делить. Катастрофы на нашей Земле: Ураганы, трясенья, цунами Говорят - не живите во зле! Лишь Добро пусть царит между Вами! Постарайтесь понять это люди, И увидишь тогда, человек Жизнь счастливой и радостной будет, И подольше продлится твой век!

НАША ПРЕКРАСНА ПЛАНЕТА! НАША ПРЕКРАСНА ПЛАНЕТА!

ЗДАЄТЬСЯ, ЩО НЕМАЄ НІЧОГО БІЛЬШ твердого і незмінного, НІЖ ЗЕМЛЯ У НАС ПІД НОГАМІ. ЗДАЄТЬСЯ, ЩО НЕМАЄ НІЧОГО БІЛЬШ твердого і незмінного, НІЖ ЗЕМЛЯ У НАС ПІД НОГАМІ. ОДНАЧЕ НАСПРАВДІ НАША ПЛАНЕТА НАГАДУЄ ЖИВИЙ організм-ВОНА АКТИВНА І МІНЛИВА. ЖИТТЯ перетворило вигляд ЗЕМЛІ, А ЗЕМЛЯ ПІДТРИМУЄ ЖИТТЯ.