Перспективний план.ppt
- Количество слайдов: 14
Перспективний план виховної роботи Максимчук Мар`яни Романівни.
У 2003 році я прийшла працювати у ліцей. Через рік мені Віктор Іванович запропонував клас, я відмовилась. Чому? Боялась, не була впевнена у собі. У 2006 році я взяла 8 -б клас. Клас був дуже спокійний. Виховуючи дітей-від них самих вчишся і багато чого від них береш. Перший досвід у роботі класного керівника, досвід роботи з колегами, з батьками.
У 2010 році, я взяла класне керівництво у 8 -в класі, який був зовсім іншим ніж попередній клас. Ніхто не хотів брати клас, коли чули, що там буде навчатись Бережна. Боролася із нею довгий час, коли два останні роки накінець побачила результат своєї роботи. Поставила танець на випускному.
Вони мене навчили: Впевненості; бути сильною у будь - якій ситуації. вимагали щирості, відкритості, бо самі такі. Навчання, це взаємний процес. І я горда з того, що мої вихованці закінчили ліцей порядними, людяними, щирими людьми.
Чому я хочу бути класним керівником? v. Класний керівник творить найбільше багатство суспільства – людину. v Класний керівник – це мудрий радник, старший товариш. v Класний керівник належить одночасно до світу дитинства і світу дорослих та знаходиться на межі цих двох світів у позиції дослідника й відкривача. v Для мене класне керівництво – це стиль існування, без якого життя немислиме.
Педагогічне кредо: Відкрите серце і любов. Свої х вихованців вчу творити добро, щоб цей світ став кращим!
обов’язок без любові робить людину дратівливою; справедливість без любові робить людину жорстокою; розум без любові робить людину хитрою; привітність без любові робить людину лицемірною; компетентність без любові робить людину непоступливою; влада без любові робить людину насильником; гідність без любові робить людину зверхньою ; багатство без любові робить людину жадібною ;
відповідальність без любові робить людину безцеремонною; віра без любові робить людину фанатиком; виховання без любові робить людину дволикою.
Якщо ти не знаєш, куди пливти, то жоден вітер не буде попутним. Сенека
Перспективні цілі в роботі з п`ятикласниками: Адаптація дітей до умов навчальновиховного процесу в середніх класах. 2. Створення для кожного учня комфортних умов перебування у школі. 3. Надання можливостей для розвитку та самореалізації дитини, виявлення творчих здібностей. 4. Згуртування класного колективу. 1.
Саме педагогічна діагностика покликана надати допомогу класному керівникові серпень ü бесіди з колишніми класними керівниками 4 -х класів ü ознайомлення з особовими справами ü перегляд класних журналів за попередній рік ü ознайомлення з медичними картами ü проведення установчих батьківських зборів (анкетування для батьків)
вересень ü анкетування учнів щодо зайнятості в позаурочний час ü створення соціального паспорта класу ü створення “Листка здоров`я” ü анкета “ Ставлення до школи” (вхідне анкетування) жовтень-грудень ü зустріч із психологом щодо з`ясування розумового типу учнів ü зустріч із соціальним педагогом щодо адаптації дітей
Співпраця з учителямипредметниками Спілкування — це кращий спосіб уникнути конфлікту або вирішити його, якщо він вже виник. Які проблеми в класі потребують першочергового вирішення? • Які заходи доцільно провести з метою їх подолання? • Які форми позаурочної роботи з класом можуть бути організовані з участю предметників? • Які проблеми (питання) доцільно обговорити з батьками? •
Робота з батьками 1. З гордістю й тривогою. . . Різка зміна умов навчання, розмаїтість й якісне ускладнення вимог, що пропонуються школяру різними вчителями, і навіть зміна позиції «старшого» у початковій школі на «наймолодшого» у середній — все це є досить серйозним випробуванням для психіки школяра. 2. Неузгодженість вимог Важливо звернути увагу батьків на позитивну сторону такої неузгодженості. Школяр уперше опиняється в ситуації множинності вимог і, якщо він навчиться враховувати ці вимоги, співвідносити їх, долати пов'язані із цим труднощі, то опанує вміння, необхідні для дорослого життя.
Перспективний план.ppt