Проект на тему.pptx
- Количество слайдов: 16
*
Перевірила: Рудкіна Ганна Іванівна
План: 1. Визначення «Медична документація» 2. Класифікація медичної документації: А)види; Б)форми. 3. Накази які регулюють правила заповнення мед. Документів. 4. Основні мед. Документи: А) Медична карта стаціонарного хворого. Б) Сестринські листи. В) Журнал здачі (передачі) чергувань. Г) Журнал обліку інфекційних хворих. Г) Направлення в лабораторію. 5. Інструкція щодо заповнення форми первинної медичної облікової документації.
*МЕДИЧНА ДОКУМЕНТАЦІЯ - це система документів встановленої форми, призначених для запису даних, необхідних для організації медичного обслуговування.
Форма Обліковий статистичний документ форма N 001/о Журнал обліку прийому хворих у стаціонар форма N 0011/о Журнал відмовлень у госпіталізації форма N 0012/о Журнал обліку хворих, яким надана лікувальна відпустка форма N 002/о Журнал обліку прийому вагітних, роділь і породіль форма N 003/о Медична карта стаціонарного хворого форма N 0031/о Медична карта переривання вагітності форма N 0033/о Первинний огляд анестезіолога і протокол загального знеболювання форма N 0034/о Листок лікарських призначень форма N 0035/о Протокол переливання крові та її компонентів форма N 004/о Температурний листок
форма N 006/о Журнал обліку збору ретроплацентарної крові форма N 007/о Листок обліку руху хворих і ліжкового фонду стаціонару форма N 008/о Журнал запису оперативних втручань у стаціонарі форма N 009/о Журнал реєстрації переливання трансфузійних рідин форма N 010/о Журнал запису пологів у стаціонарі форма N 011/о Листок основних показників стану хворого, який знаходиться у відділенні (палаті) анестезіології та інтенсивної терапії форма N 012/о Акт констатації смерті на підставі смерті мозку форма N 013/о Протокол (карта) патологоанатомічного дослідження форма N 014/о Направлення на патологогістологічне дослідження форма N 015/о Журнал реєстрації надходження і видачі трупів
* Наказ МОЗ України від 08. 2006 № 545 «Про впорядкування ведення медичної документації, яка засвідчує випадки народження і смерті» * Наказ МОЗ України від 03. 07. 2001 № 258 «Про затвердження типових інструкцій щодо заповнення медичної документації лікувально-профілактичних закладів» . * Наказ МОЗ України від 26. 07. 99 № 184 «Про затвердження облікової статистичної документації, що використовується в стаціонарах лікувально-профілактичних закладів»
*Медична карта стаціонарного хворого (істор хвороби) — основний первинний медичний документ, який заповнюють на кожного хворого, що знаходиться в стаціонарі лікувального закладу. В історію хвороби вносять всі дані про хворого, включаючи результати динамічного спостереження та лікування
*Сестринські листи - медична сестра вносить з історій хвороб лікарські призначення кожному хворому. Форма заповнення їх довільна.
*Журнал здачі (передачі) чергувань -відзначають число що знаходяться на посту хворих, прізвища новоприбулих і вибулих хворих із зазначенням діагнозу. Крім того, перераховують прізвища лихорадящих хворих із зазначенням температури, дають оцінку динаміки клінічних симптомів у тяжкохворих, фіксують всі позапланові маніпуляції і прийняті заходи допомоги, виконані черговим лікарем і за його призначенням.
*Журнал обліку інфекційних хворих фіксують прізвище, ім’я, вік хворих, доставленого з інфекційним захворюванням, діагноз, дату, контакти та вжиті заходи.
*Направлення в лабораторію - У них зазначають прізвище, ім’я і вік хворого, номер історії хвороби, назва відділення та перелік показників, які слід визначити.
* Карта заповнюється керівником бригади * Карта заповнюється кульковою ручкою синього або чорного кольору. * У карті не допускаються виправлення * Пункти, в яких передбачене кодування в клітинах, кодуються арабськими цифрами. * Пункти, в яких передбачено вибір запропонованого варіанта в клітинах, позначаються значком * Число, місяць та рік зазначаються тільки арабськими цифрами. * У разі порушення свідомості особи паспортні та інші дані записуються з наявних документів або зі слів свідків. * У пункті 1 "Вік" вказується повний вік особи в клітинах "роки". Якщо вік особи з'ясувати неможливо, він визначається приблизно, за медично-віковими ознаками зі значком ~.
*Дякую за увагу!