Скачать презентацию Папуга Папуги походять з Австралії де населяють Скачать презентацию Папуга Папуги походять з Австралії де населяють

папуга.pptx

  • Количество слайдов: 6

Папуга Папуга

Папуги походять з Австралії, де населяють цілий континент. Догляд за папугою повинен бути регулярним. Папуги походять з Австралії, де населяють цілий континент. Догляд за папугою повинен бути регулярним. По-перше пташка повинна регулярно літати. Постійно може і не вийти (хоча є сім'ї де таке практикується), але хвилин 20 -30 на день літати доведеться.

Не потрібно забувати, що хвилясті папужки соціальні істоти, і їм сидіти самим в клітці Не потрібно забувати, що хвилясті папужки соціальні істоти, і їм сидіти самим в клітці сумно. Тому купіть їм друга. Папуги вважають вас членами їхньої зграї, так що не забувайте приділяти їм увагу. Разів зо два на тиждень доведеться мити клітку. Для цього потрібна тепла вода з крана і стара зубна щітка. Насухо витріть дно клітки і посипте тонким шаром піску. Спеціальний пісок продається в зоомагазинах.

У літню пору ставте в клітку ванночку для купання. Не всі, але є папужки У літню пору ставте в клітку ванночку для купання. Не всі, але є папужки які дуже люблять хлюпатися у воді. Якщо будете заставляти папужку насильно купатися, то можна втратити з ним хороші стосунки.

Для папуг правильне харчування - це запорука її здоров'я. Основа харчування і годівлі хвилястих Для папуг правильне харчування - це запорука її здоров'я. Основа харчування і годівлі хвилястих папуг це зернова суміш, що складається приблизно з 70% - просо, різних видів, 10% - вівса, 20%-до складу сумішей зазвичай входять канарки, конопляне, лляне, трохи пшениці та інше. Просо повинно бути різних видів: червоне, біле, чорне, жовте. Для хвилястих папужок не рекомендується давати насіння і горіхи, справа в тому, що така їжа для них дуже жирна.

Разів зо два на рік хвилясті папуги линяють. Це нормальне явище, просто дайте птахові Разів зо два на рік хвилясті папуги линяють. Це нормальне явище, просто дайте птахові більше спокою. Природно, що в цей період папуга літати не зможе. Бажано забезпечити додатковою порцією вітамінів.