Скачать презентацию Отто фон Бісмарк 1815 1898 n Скачать презентацию Отто фон Бісмарк 1815 1898 n

Бисмарк.ppt

  • Количество слайдов: 13

Отто фон Бісмарк (1815 — 1898) Отто фон Бісмарк (1815 — 1898)

n Отто Едуа рд Леопо льд фон рд льд Бі смарк-Шенга узен, смарк узен n Отто Едуа рд Леопо льд фон рд льд Бі смарк-Шенга узен, смарк узен з 1865 року граф, з 1871 — князь фон Бісмарк, з 1890 — герцог Лауенбурзький (1 квітня 1815 — 30 липня 1898) — німецький державний і політичний діяч. Прем'єр-міністр Пруссії (1862– 1890), бундесканцлер Північн онімецького союзу (1867– 1871), перший рейхсканцлер Німецької імперії (1871– 1890). За дипломатію реальної політики та сильне урядування отримав прізвисько «залізний канцлер» .

n Отто фон Бісмарк народився 1 квітня 1815 року в Шенхаузені на Ельбі був n Отто фон Бісмарк народився 1 квітня 1815 року в Шенхаузені на Ельбі був другим сином в родині. Його батько, Карл Вільгельм Фердінанд фон Бісмарк був ротмістром та походив з родини юнкерів з Альтмарку. Мати, Луїза Вільгельміна, народжена Менкен була донькою високопосадовця з Берліна та мала гарну освіту.

n Відмінність соціального походження батьків мала визначні наслідки для подальшого життя Бісмарка. Від батька n Відмінність соціального походження батьків мала визначні наслідки для подальшого життя Бісмарка. Від батька він успадкував гордість за батьківщину, а від матері — прагнення до успіху. Мати хотіла, аби її сини не просто стали юнкерами, а стали на державну службу. Як згодом писав Бісмарк, саме через раціонально цілеспрямоване навчання його матері він ніколи не відчував себе вдома в батьківському будинку.

n Початкову освіту отримав в Інтернаті Пламана в Берліні. Перехід від дитячих ігор у n Початкову освіту отримав в Інтернаті Пламана в Берліні. Перехід від дитячих ігор у рідному селі до життя в інтернаті з суворою дисципліною та примусом дався Бісмарку надзвичайно важко. У цей час чітко виявилось його небажання підкорятись авторитету.

n У 17 років Бісмарк вступив до Геттінгенського університету, де вивчав право. У бутність n У 17 років Бісмарк вступив до Геттінгенського університету, де вивчав право. У бутність студентом отримав репутацію гуляки і забіяки, відрізнявся в дуельних поєдинках.

n У 1835 отримав диплом і незабаром був зарахований на роботу в Берлінський муніципальний n У 1835 отримав диплом і незабаром був зарахований на роботу в Берлінський муніципальний суд. У 1837 обійняв посаду податного чиновника в Ахені, роком пізніше - ту ж посаду в Потсдамі. Там він вступив в Гвардійський єгерський полк.

n Восени 1838 Бісмарк переїхав до Грейфсвальд, де крім виконання своїх військових обов'язків вивчав n Восени 1838 Бісмарк переїхав до Грейфсвальд, де крім виконання своїх військових обов'язків вивчав методи розведення тварин в Ельденской академії. Грошові втрати його батька разом з вродженим відразою до способу життя прусського чиновника змусили його в 1839 залишити службу і прийняти на себе керівництво сімейними володіннями в Померанії.

n n Бісмарк продовжив свою освіту, взявшись за труди Гегеля, Канта, Спінози, Д. Штрауса n n Бісмарк продовжив свою освіту, взявшись за труди Гегеля, Канта, Спінози, Д. Штрауса і Фейєрбаха. Крім того, він подорожував по Англії і Франції. Пізніше приєднався до піетіста.

n Після смерті батька в 1845 сімейна власність була розділена і Бісмарк отримав маєтки n Після смерті батька в 1845 сімейна власність була розділена і Бісмарк отримав маєтки Шенхаузен і Кніпхоф в Померанії. У 1847 він одружився на Йоханні фон Путткамер.

n Серед його нових друзів у Померанії були Ернст Леопольд фон Герлах і його n Серед його нових друзів у Померанії були Ернст Леопольд фон Герлах і його брат, які не тільки знаходилися на чолі померанских пієтистів, але і входили в групу придворних радників.

n Бісмарк, учень Герлаха, став відомий завдяки своїй консервативній позиції в ході конституційної боротьби n Бісмарк, учень Герлаха, став відомий завдяки своїй консервативній позиції в ході конституційної боротьби в Пруссії в 1848 -1850. Протидіючи лібералам, Бісмарк сприяв створенню різних політичних організацій і газет, включаючи "Нову прусську газету" ("Neue Preussische Zeitung").