Скачать презентацию огляд 5 кращих базових книг з маркетингу Скачать презентацию огляд 5 кращих базових книг з маркетингу

5_krashikh_bazovikh_knig_z_marketingu.ppt

  • Количество слайдов: 7

огляд 5 кращих базових книг з маркетингу огляд 5 кращих базових книг з маркетингу

1. Філіп Котлер 1. Філіп Котлер "Маркетинг Менеджмент" 2. Є повне видання і є скорочене - експрес. Дуже добре розкрита база. Must read! Автор - гуру з гур у сфері маркетингу. ! на всі випадки життя

2. Ел Райс і Джек Траут. 2. Ел Райс і Джек Траут. "Маркетингові війни. " Якщо Котлер завантажує термінами, поняттями, кейсами і іншим, то Райс з Траутом як разтаки допомагають зібрати всі знання в єдиний кулак і направити його в. . . ціль. Цю книгу читають без зупинки “від зльоту до посадки”. . .

3. 3. "Бізнес в стилі Funk" Клауса Кобьел і Йонаса Рідерстралле Ця книга допомагає зовсім по-іншому подивитися на маркетинг. Дуже оригінально описана нинішня швидких бізнес-середовище. Після прочитання народжується багато нових нестандартних ідей. Наприклад, там є, приблизно, така цитата Стіва Джобса ("Apple"): "Ми зробимо такі кнопочки, що їх захочеться лизнути. " Погодьтеся дещо незвичний підхід.

4. Маркетинг на 100%. Ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу від Ігоря Манна. 4. Маркетинг на 100%. Ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу від Ігоря Манна.

5. Сет Годін - 5. Сет Годін - "Фіолетова корова". Один з перших Інтернетпідприємців, до речі, створив порівняно недавно "мережі рекомендацій" - Squidoo. Книга сучасна, в центрі якої та сама "ідея-вірус". Варто прочитати.

Бажаємо приємних вражень! Бажаємо приємних вражень!