Скачать презентацию ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО Скачать презентацию ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО

keys_prezentatsia.pptx

  • Количество слайдов: 11

ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ Benetton Group ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ Benetton Group S. p. A. Як складова частина міжнародної торгівлі Виконала: студентка 2 -го курсу денної форми навчання факультету менеджменту МО-21 -а Козак Анастасія

Benetton Group Sp. A — группа компаній, а також один за світових брендів індустрії Benetton Group Sp. A — группа компаній, а також один за світових брендів індустрії моди, головне представництво якого знаходиться в місті тревізо в Італії. Назва походить від прізвища засновника компанії і зареєстровано з 1965 року. Філіал Benetton Group існує також у Мілані. Бенеттон управляє мережею з 6000 магазинів в 120 країнах. Магазини керуються незалежними партнерами и у них в обігу більш ніж € 2 млрд в рік. Якщо дивитися на перспективи Benetton, то не все так добре як може здатися. Безсумнівно, за останні декілька років бренд серйозно втратив в плані привабливості. Крім того, постійні скандали, що виникають не сприяли зміцненню позицій компанії.

 Проблеми: 1. Сучасний споживач все частіше вимагає новинок. Як показує світова практика, лідерами Проблеми: 1. Сучасний споживач все частіше вимагає новинок. Як показує світова практика, лідерами ринку сьогодні стають компанії, які в першу чергу задовільняють людське бажання новизни: вміють грати асортиментом, моментально реагувати на емоційні запити і постачають актуальний товар в найкоротші терміни. Прискорення виробництва та споживання - тенденції, які неминуче набувають актуальності. 2. На одному із заводів в Туреччині, який поставляв сировину в Benetton, була виявлена дитяча праця. 3. У 1990 -і на компанію, як і на багатьох інших європейських та американських виробників одягу, обрушився «азіатський тайфун» - відкрилися величезні ринки дешевої робочої сили в Азії, і багато конкурентів Benetton поспішили перевести туди свої виробничі потужності.

Вирішення: 1. Завдання з успіхом вирішив один із самих яскравих і скандальних креативників тієї Вирішення: 1. Завдання з успіхом вирішив один із самих яскравих і скандальних креативників тієї епохи - фотограф Олів'єро Тоскані, кумир глянцевих журналів Vogue, ELLE, Harper's Bazaar. Вперше Тоскані придумав рекламу у 1984 році, реклама була з молодими людьми різного кольору шкіри, об'єднаними слоганом «Всі кольори світу» . 2. Надання продукції високого рівня якості. 3. “Азіатський тайфун”. Лучано Бенеттон наполягав на європейському «складанні» свого одягу. Він не пошкодував $ 150 млн. на будівництво заводів і складів, на яких практично всю роботу виконують роботи. У результаті одяг від Benetton не дорожче виробів конкурентів, але, на відміну від них, як і раніше прикрашений гордою етикеткою Made in Italy. 4. Швидкість реагування на зміну купівельного попиту. Зміна асортиментної політики. 5. Бенеттон застосував звичайну схему : будь-який, хто хотів торгувати виробами фірми, міг отримати ліцензію на відкриття власного магазина. Зрозуміло, при дотриманні ряду умов: інтер'єр магазину повинен відповідати одному з п'яти типів дизайну, затверджених керівництвом Benetton; в магазині повинні продаватися тільки товари бренду Benetton; нерозпроданий товар фірма назад не приймає. Завдяки цій схемі компанія не несла ніяких фінансових ризиків: вони були перекладені на плечі конкретних магазинів, які замовляли товар з каталогів і оплачували його за оптовою ціною, а весь прибуток від продажу залишали собі - разом з торговими ризиками.

Розрахунок виявився вірним - всього за два роки марка стала настільки популярною, що до Розрахунок виявився вірним - всього за два роки марка стала настільки популярною, що до 1986 року Benetton Group перетворилася на найбільшого виробника одягу в Європі, а серед її клієнтів з'явилися такі знаменитості, як англійська принцеса Діана. В даний час сімейство Бенеттон, за багатством займає третє місце в Італії, робить гроші не тільки на одязі.

Пропозиції щодо вирішення проблеми: 1. Швидке оновлення асортименту. Сучасний споживач все частіше вимагає новинок. Пропозиції щодо вирішення проблеми: 1. Швидке оновлення асортименту. Сучасний споживач все частіше вимагає новинок. Як показує світова практика, лідерами ринку сьогодні стають компанії, які в першу чергу задовільняють людське бажання новизни: вміють грати асортиментом, моментально реагувати на емоційні запити і постачають актуальний товар в найкоротші терміни. 2. Вдосконалення технологій виробництва. 3. Дотримання виконання власних авторських ідей в виробництві.

Висновки Для підвищення рівня продаж і повернення брендові впізнаваємості необхідна: Зміна асортиментної політики (прискорення Висновки Для підвищення рівня продаж і повернення брендові впізнаваємості необхідна: Зміна асортиментної політики (прискорення темпів оновлення асортименту); Конкурентоспроможна стратегія на ринці збуту; Швидкість реагування на зміну купівельного попиту; Залучення нового менеджменту і додаткових інвестицій; Надання продукції високого рівня якості; Вдосконалення технологій виробництва; Дотримання виконання власних авторських ідей в виробництві; Утримання оптимальної рівноваги «ціна-якість» .

Дякую за увагу! Дякую за увагу!