Скачать презентацию Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти Сертифікація осіб Скачать презентацию Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти Сертифікація осіб

d993532d014a30c8ee27c5234440fd0a.ppt

  • Количество слайдов: 13

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти Сертифікація осіб, залучених до проведення ЗНО-2013 Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти Сертифікація осіб, залучених до проведення ЗНО-2013

Порядок навчання та сертифікації 1 Формування списків залучених працівників • Здійснюється на веб-сайті Одеського Порядок навчання та сертифікації 1 Формування списків залучених працівників • Здійснюється на веб-сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти у розділі «Організаторам ЗНО» . 2 Навчання та інструктаж залучених працівників • Матеріали для навчання розміщено на CD-дисках, наданих Одеським РЦОЯО. • Навчання здійснюється відповідно до нормативно-правових документів, що регламентують роботу пункту тестування у 2013 році. 3 Сертифікація залучених працівників • Відповідні сертифікати минулих років не є дійсними! • Категорії працівників, які повинні мати сертифікат: • Старші інструктори; • Відповідальні за ПТ; • Помічники відповідальних за ПТ.

1. Формування списків залучених працівників Сайт Одеського РЦОЯО: http: //test-center. od. ua Отримати логін 1. Формування списків залучених працівників Сайт Одеського РЦОЯО: http: //test-center. od. ua Отримати логін і пароль можна за тел. (048) 784 -89 -36.

2. Навчання залучених працівників Навчання • Проводиться за матеріалами, наданими ОРЦОЯО Джерела інформації • 2. Навчання залучених працівників Навчання • Проводиться за матеріалами, наданими ОРЦОЯО Джерела інформації • Технологічні карти • Регламент роботи пункту тестування у 2013 р. • Перелік нестандартних ситуацій Додатково • особливості проведення пробного ЗНО (відмінності у технологічних картках і т. п. ) – для регіонів, у яких будуть створені пункти пробного тестування.

3. Сертифікація залучених працівників Категорії працівників, які мають пройти сертифікацію: Старші інструктори; Відповідальні за 3. Сертифікація залучених працівників Категорії працівників, які мають пройти сертифікацію: Старші інструктори; Відповідальні за пункти тестування; Помічники відповідальних за пункти тестування. Якщо працівник має сертифікат минулих років, він і отримує новий сертифікат! Навчання і сертифікація працівників пунктів пробного тестування проводиться

3. Сертифікація залучених працівників Кожна особа, яка має пройти сертифікацію, особисто заходить у розділ 3. Сертифікація залучених працівників Кожна особа, яка має пройти сертифікацію, особисто заходить у розділ «Сертифікація» на сайті Одеського РЦОЯО. Відповідальний за сертифікацію отримує логін і пароль за тел. (048) 784 -89 -32, залучені працівники – у відповідального за сертифікацію.

3. Сертифікація залучених працівників Особистий кабінет відповідального за сертифікацію. Дані про залучених осіб. 3. Сертифікація залучених працівників Особистий кабінет відповідального за сертифікацію. Дані про залучених осіб.

3. Сертифікація залучених працівників Особистий кабінет відповідального за сертифікацію. Дані по сертифікації. 3. Сертифікація залучених працівників Особистий кабінет відповідального за сертифікацію. Дані по сертифікації.

3. Сертифікація залучених працівників Сторінка сертифікації залучених працівників. Ознайомитися з інструкцією; Перейти до тестування: 3. Сертифікація залучених працівників Сторінка сертифікації залучених працівників. Ознайомитися з інструкцією; Перейти до тестування: Відповісти на запитання системи сертифікації. Час роботи над завданнями – 40 хв. Отримати результат. Максимальна кількість спроб сертифікації – 3. Найменший допустимий результат для отримання сертифіката – 75%.

3. Сертифікація (на прикладі питань тренінгу з хімії; залучених працівників Робота з питаннями сертифікації 3. Сертифікація (на прикладі питань тренінгу з хімії; залучених працівників Робота з питаннями сертифікації реальні питання сертифікації укладаються відповідно до технологічних карт) З вибором однієї правильної відповіді з чотирьох, 20 запитань: На встановлення відповідності, 4 запитання: З вибором трьох відповідей із семи, 2 запитання: Увага! Запитання, їх порядок та порядок варіантів відповідей змінюватимуться у кожному новому тестуванні!

3. Сертифікація залучених працівників Після сертифікації відповідальний за сертифікацію отримує від ОРЦОЯО: Відомість сертифікації: 3. Сертифікація залучених працівників Після сертифікації відповідальний за сертифікацію отримує від ОРЦОЯО: Відомість сертифікації:

3. Сертифікація залучених працівників Після сертифікації відповідальний за сертифікацію отримує від ОРЦОЯО: Сертифікати для 3. Сертифікація залучених працівників Після сертифікації відповідальний за сертифікацію отримує від ОРЦОЯО: Сертифікати для видачі залученим працівникам:

Контактна інформація (з питань сертифікації) Адреса: 65114, м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 26. Телефон/факс: Контактна інформація (з питань сертифікації) Адреса: 65114, м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 26. Телефон/факс: (048) 784 -89 -32. E-mail: kmp. [email protected] com