Скачать презентацию Обстеження мовлення дітей I БЛОК Обстеження немовленнєвих Скачать презентацию Обстеження мовлення дітей I БЛОК Обстеження немовленнєвих

Prezentatsiya_Obstezhennya_movlennya_ditey.pptx

  • Количество слайдов: 121

Обстеження мовлення дітей Обстеження мовлення дітей

I БЛОК Обстеження немовленнєвих дітей I БЛОК Обстеження немовленнєвих дітей

Звуконаслідування Інструкція: Подивись уважно на малюнок. Хто як голос подає? Допомога: Логопед показує тварину Звуконаслідування Інструкція: Подивись уважно на малюнок. Хто як голос подає? Допомога: Логопед показує тварину і/або називає, а дитина повинна подати голос названої(показаної) тварини.

Інструкція: Подивись уважно на малюнок. Хто як голос подає? Допомога: Логопед показує птаха і/або Інструкція: Подивись уважно на малюнок. Хто як голос подає? Допомога: Логопед показує птаха і/або називає, а дитина повинна подати голос названого(показаного) птаха.

Розуміння мовлення Дитина виконує інструкції логопеда Інструкція: • обніми маму; • зачини двері; • Розуміння мовлення Дитина виконує інструкції логопеда Інструкція: • обніми маму; • зачини двері; • пожалій ведмедика; • заплющ очі, візьми маму за руку.

Дитина виконує інструкції логопеда Інструкція: • Покажи, де лялька, стілець… • Посади ляльку, ведмедика… Дитина виконує інструкції логопеда Інструкція: • Покажи, де лялька, стілець… • Посади ляльку, ведмедика… • Принеси кубик, м'ячик …

Інструкція: покажи де одяг, посуд, іграшки, меблі Інструкція: покажи де одяг, посуд, іграшки, меблі

Інструкція: покажи де у ведмедика голова, тулуб, ноги, руки, вуха, очі, ніс… Покажи де Інструкція: покажи де у ведмедика голова, тулуб, ноги, руки, вуха, очі, ніс… Покажи де у тебе голова, вуха, очі, ніс, руки, ноги…

Інструкція: покажи чим їдять, малюють, зачісуються… Інструкція: покажи чим їдять, малюють, зачісуються…

Інструкція: покажи де дитинча корови, кози, вівці, свині… Інструкція: покажи де дитинча корови, кози, вівці, свині…

Інструкція: господар собаки - собака господаря ; донька матері - мама дочки ; дівчинка Інструкція: господар собаки - собака господаря ; донька матері - мама дочки ; дівчинка розчісується - дівчинку розчісують; хлопчик миє руки - хлопчик вимив руки.

Інструкція: обведи пальчиком тварин, яких ти бачиш на малюнку( дитині демонструється спочатку один, а Інструкція: обведи пальчиком тварин, яких ти бачиш на малюнку( дитині демонструється спочатку один, а потім інший)

Інструкція: Покажи де один, а де багато… Інструкція: Покажи де один, а де багато…

Інструкція: Покажи червоний, синій, зелений, жовтий квадрат… Інструкція: Покажи червоний, синій, зелений, жовтий квадрат…

Інструкція: Покажи хто сором'язлива, хто злякався, хто радісно здивована, хто сумний… Інструкція: Покажи хто сором'язлива, хто злякався, хто радісно здивована, хто сумний…

II БЛОК Обстеження мовленнєвих дітей II БЛОК Обстеження мовленнєвих дітей

Лексика Мета логопеда: перевірити у дитини стан використання та розуміння номінативного значення слів у Лексика Мета логопеда: перевірити у дитини стан використання та розуміння номінативного значення слів у мовленні

Іменники(узагальнення) Інструкція: Розглянь уважно предмети на малюнках. Як їх можна назвати одним словом? Іменники(узагальнення) Інструкція: Розглянь уважно предмети на малюнках. Як їх можна назвати одним словом?

Інструкція: Як можна назвати одним словом ці предмети? Інструкція: Як можна назвати одним словом ці предмети?

Інструкція: Назви одним словом Інструкція: Назви одним словом

Інструкція: Назви одним словом Інструкція: Назви одним словом

Інструкція: Назви одним словом Інструкція: Назви одним словом

Інструкція: Назви одним словом Інструкція: Назви одним словом

Інструкція: Назви одним словом Інструкція: Назви одним словом

Інструкція: Назви обидва малюнки одним словом. За якою ознакою вони відрізняються? Інструкція: Назви обидва малюнки одним словом. За якою ознакою вони відрізняються?

Інструкція: Назви малюнки одним словом. Чи є у них щось відмінне? Інструкція: Назви малюнки одним словом. Чи є у них щось відмінне?

Інструкція: Назви одним словом Інструкція: Назви одним словом

Іменники(однина, множина) Інструкція: Уважно розглянь картинки. Спочатку назви один предмет, а потім назви багато Іменники(однина, множина) Інструкція: Уважно розглянь картинки. Спочатку назви один предмет, а потім назви багато таких же предметів.

Інструкція: Уважно розглянь малюнки. Скажи, де один(-а), а де багато? Інструкція: Уважно розглянь малюнки. Скажи, де один(-а), а де багато?

Дієслова(дії, руху, стану) Інструкція: дати відповідь на запитання: Хто якщо робить? Наприклад, “ стрибають Дієслова(дії, руху, стану) Інструкція: дати відповідь на запитання: Хто якщо робить? Наприклад, “ стрибають ”.

Інструкція: дати відповідь на запитання: Що роблять цими предметами? (малюють, фотографують, рибалять, їдять, ріжуть, Інструкція: дати відповідь на запитання: Що роблять цими предметами? (малюють, фотографують, рибалять, їдять, ріжуть, розчісують)

Інструкція: Що робить хлопчик? (спить, снідає, грається, миється, читає, прибирає) Інструкція: Що робить хлопчик? (спить, снідає, грається, миється, читає, прибирає)

Інструкція: Хто ці люди? (яких професій)Що вони роблять? Інструкція: Хто ці люди? (яких професій)Що вони роблять?

Інструкція: Що робить дитина, а що роблять з нею? Склади речення за малюнками. Інструкція: Що робить дитина, а що роблять з нею? Склади речення за малюнками.

Інструкція: Хто з дітей що робить? Що спочатку, а що потім? Інструкція: Хто з дітей що робить? Що спочатку, а що потім?

Прикметники Інструкція: Подивись на малюнок. Що ти бачиш? А тепер скажи яке…, яка…, який…Наприклад, Прикметники Інструкція: Подивись на малюнок. Що ти бачиш? А тепер скажи яке…, яка…, який…Наприклад, високе дерево -…, вузька доріжка -…

Інструкція: Подивись, що ти бачиш на малюнку? (відповідь дитини) Який (-ке), якого кольору? Інструкція: Подивись, що ти бачиш на малюнку? (відповідь дитини) Який (-ке), якого кольору?

Інструкція: Подивись на малюнок. Що ти бачиш? Скажи: Чий…, чиї…? Інструкція: Подивись на малюнок. Що ти бачиш? Скажи: Чий…, чиї…?

Інструкція: Дай відповідь на запитання “ Який? Яке? Які? ”. Наприклад, папір-паперовий. Інструкція: Дай відповідь на запитання “ Який? Яке? Які? ”. Наприклад, папір-паперовий.

Числівники Інструкція: Що зображено на малюнку? Порахуй і скажи по скільки чого. Числівники Інструкція: Що зображено на малюнку? Порахуй і скажи по скільки чого.

Інструкція: порахуй іграшки. Скільки іграшок? Інструкція: порахуй іграшки. Скільки іграшок?

Прийменники Інструкція: Де знаходиться кошеня? Прийменники Інструкція: Де знаходиться кошеня?

Інструкція: Подивись уважно на малюночки. Куди залізла кішка? Звідки вилізла кішка? Інструкція: Подивись уважно на малюночки. Куди залізла кішка? Звідки вилізла кішка?

Інструкція: Подивись уважно на малюночки. Куди закотився м'ячик? Звідки дівчинка дістала м'ячик? Інструкція: Подивись уважно на малюночки. Куди закотився м'ячик? Звідки дівчинка дістала м'ячик?

Інструкція: Подивись уважно на малюночки. Доповни речення : “ Кішка стрибає …стільця. ” , Інструкція: Подивись уважно на малюночки. Доповни речення : “ Кішка стрибає …стільця. ” , “ Ручка впала…столу ”

Інструкція: Подивись уважно на малюночки. Доповни речення : “ Лінійка лежить … книгами ”, Інструкція: Подивись уважно на малюночки. Доповни речення : “ Лінійка лежить … книгами ”, “ Картина вісить … годинником і комодом”.

Стан структурного аспекту значення слів Антоніми Інструкція: Подивись на малюнок. Скажи навпаки: Стан структурного аспекту значення слів Антоніми Інструкція: Подивись на малюнок. Скажи навпаки:

Інструкція: Скажи навпаки: Інструкція: Скажи навпаки:

Інструкція: Скажи навпаки: Інструкція: Скажи навпаки:

Інструкція: Скажи навпаки: Інструкція: Скажи навпаки:

Інструкція: Скажи навпаки: Інструкція: Скажи навпаки:

Синоніми Інструкція: Назви близькі Наприклад, “ іскритися ”. за змістом слова. Синоніми Інструкція: Назви близькі Наприклад, “ іскритися ”. за змістом слова.

Інструкція: Добери слова, близькі за значенням до слова “ЛЕДАР” Інструкція: Добери слова, близькі за значенням до слова “ЛЕДАР”

Омоніми Інструкція: Подивись на малюнок. Назви слова, що зображені. Скажи, що вони означають. Омоніми Інструкція: Подивись на малюнок. Назви слова, що зображені. Скажи, що вони означають.

Частина - ціле Інструкція: Назви частини тіла у голуба Частина - ціле Інструкція: Назви частини тіла у голуба

Інструкція: Назви частини чайника Інструкція: Назви частини чайника

Спільнокореневі слова Інструкція: Назви слова, в яких “ сховалося ” слово сніг Спільнокореневі слова Інструкція: Назви слова, в яких “ сховалося ” слово сніг

Граматика Мета : перевірити у дитини вміння складати прості та поширені речення, використовуючи різні Граматика Мета : перевірити у дитини вміння складати прості та поширені речення, використовуючи різні частини мови; вміння граматично правильно узгоджувати слова в реченнях.

Словозміна З'ясування роду іменників за допомогою підставляння займенників Поєднати слова-займенники до назв малюнків. Інструкція: Словозміна З'ясування роду іменників за допомогою підставляння займенників Поєднати слова-займенники до назв малюнків. Інструкція: “ Як скаже дівчинка(хлопчик, родина) про речі? ”

Число іменників, узгодження іменника з числівником Інструкція: Скажи котрий(-а) в ряду…? Склади речення. Наприклад, Число іменників, узгодження іменника з числівником Інструкція: Скажи котрий(-а) в ряду…? Склади речення. Наприклад, “ Перший їжачок ”.

Інструкція: Порахуй і назви об'єкти, що зображені на малюнку. Наприклад, “ один птах – Інструкція: Порахуй і назви об'єкти, що зображені на малюнку. Наприклад, “ один птах – шість птахів ”.

Узгодження іменників з прикметниками в роді та числі Інструкція: Розглянь малюнок. Назви колір і Узгодження іменників з прикметниками в роді та числі Інструкція: Розглянь малюнок. Назви колір і предмет ( “ Який? Яка? Яке? Які? ” ).

Інструкція: Розглянь малюнок. Назви колір і предмет ( “ Який? Яка? Яке? Які? ” Інструкція: Розглянь малюнок. Назви колір і предмет ( “ Який? Яка? Яке? Які? ” ).

Інструкція: Розглянь малюнок. Назви колір і предмет ( “ Який? Яка? Яке? Які? ” Інструкція: Розглянь малюнок. Назви колір і предмет ( “ Який? Яка? Яке? Які? ” ).

Інструкція: Розглянь малюнок. Назви колір і предмет ( “ Який? Яка? Яке? Які? ” Інструкція: Розглянь малюнок. Назви колір і предмет ( “ Який? Яка? Яке? Які? ” ).

Узгодження іменника з дієсловом Інструкція: Розглянь пересувається? малюнки. Скажи, хто як Узгодження іменника з дієсловом Інструкція: Розглянь пересувається? малюнки. Скажи, хто як

Узгодження іменника з дієсловом Інструкція: Розглянь пересувається? малюнки. Скажи, хто як Узгодження іменника з дієсловом Інструкція: Розглянь пересувається? малюнки. Скажи, хто як

Відмінювання іменників і прикметників Інструкція: Закінчи речення за малюнком. Додай слово “ рудий ”. Відмінювання іменників і прикметників Інструкція: Закінчи речення за малюнком. Додай слово “ рудий ”. Пасеться…. Хлопчик веде…. Хлопчик дає сіно…. Пташка летить над …. Хлопчик їде на …. Наприклад , “ Пасеться рудий кінь ”.

Інструкція: Скласти речення за малюнками, додаючи словосполучення Інструкція: Скласти речення за малюнками, додаючи словосполучення "чиста прозора вода".

Словотворення Зменшувальна форма слова Інструкція: Назви предмети на малюнках. А тепер скажи “ лагідно Словотворення Зменшувальна форма слова Інструкція: Назви предмети на малюнках. А тепер скажи “ лагідно ”.

За допомогою префіксів Інструкція: Утвори нові слова за малюнками від слова “ летів ”. За допомогою префіксів Інструкція: Утвори нові слова за малюнками від слова “ летів ”.

Зв'язне мовлення Мета : обстеження вміння дитини логічно пов'язувати речення, що відображають події, зображені Зв'язне мовлення Мета : обстеження вміння дитини логічно пов'язувати речення, що відображають події, зображені на малюнках, вміння описувати предмет або сюжетні малюнки звязним мовлення у формі оповідання

Розповідь за серією сюжетних малюнків Інструкція: Розглянь малюнки. Розкажи, що сталося з Катею та Розповідь за серією сюжетних малюнків Інструкція: Розглянь малюнки. Розкажи, що сталося з Катею та Вовою.

Складання оповідання за малюнком Інструкція: Розглянь малюнок. Розкажи оповідання на тему : “ Зима Складання оповідання за малюнком Інструкція: Розглянь малюнок. Розкажи оповідання на тему : “ Зима прийшла ”.

Складання розповіді - опису Інструкція: Що на малюнку? Опиши ведмедика. Який він? Що у Складання розповіді - опису Інструкція: Що на малюнку? Опиши ведмедика. Який він? Що у нього є?

Фонетика Фонетика

ЗВУКОВИМОВА Мета : визначити вимову звуків(голосних, приголосних) самостійно, за наслідуванням, в різних складових позиціях, ЗВУКОВИМОВА Мета : визначити вимову звуків(голосних, приголосних) самостійно, за наслідуванням, в різних складових позиціях, в словах з різноманітною складовою структурою.

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [С] , [C'] ) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [С] , [C'] )

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [З] , [З'] ) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [З] , [З'] )

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [Ц] , [Ц']) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [Ц] , [Ц'])

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [ДЗ] , [ДЗ']) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [ДЗ] , [ДЗ'])

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звук [Ш] та склад ШІ ) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звук [Ш] та склад ШІ )

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звук [Ж] та склад ЖІ ) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звук [Ж] та склад ЖІ )

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звук [ДЖ]) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звук [ДЖ])

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звукосполучення [ШЧ] Щ ) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звукосполучення [ШЧ] Щ )

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [Ч] та склад ЧІ) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [Ч] та склад ЧІ)

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [Л] , [Л']) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [Л] , [Л'])

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [Р] , [Р']) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (звуки [Р] , [Р'])

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною ( йотовані сполучення ) Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною ( йотовані сполучення )

Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (дзвінки звуки [Б] , [В], [Д], [Г], Інструкція: Назви малюнки або повтори за мною (дзвінки звуки [Б] , [В], [Д], [Г], [Ґ] )

Інструкція: Повтори або прочитай вірші Стоять під снігом сосни сонно. Сидять на соснах снігурі. Інструкція: Повтори або прочитай вірші Стоять під снігом сосни сонно. Сидять на соснах снігурі. Санчата на ставок з розгону Скотились весело з гори. * * * Шматок сальця шукає мишка, У нашій шафі шурудить, Як шугоне на кішку мишка! — А мишка — шусть у шпарку вмить! * * * Жуки дзижчать в садочку літом. По стежці жабка — плиг та плиг! Жоржини квітнуть жовтим цвітом, Кружляють бджоли біля них. * * *

СКЛАДОВА БУДОВА СЛІВ Мета: виявити групи слів, складова структура яких збережена у мовленні дитини СКЛАДОВА БУДОВА СЛІВ Мета: виявити групи слів, складова структура яких збережена у мовленні дитини ; виявити групи складової будови слів, які порушенні у мовленні дитини; виявити тип порушення складової структури слова.

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

Інструкція: Назви малюнки Інструкція: Назви малюнки

ФОНЕМАТИЧНІ ПРОЦЕСИ Мета: визначити здатність дитини сприймати на слух опозиційні фонеми, виділяти звук серед ФОНЕМАТИЧНІ ПРОЦЕСИ Мета: визначити здатність дитини сприймати на слух опозиційні фонеми, виділяти звук серед ряду інших та на початку в середині і в кінці слова; диференціювати звуки: м'які - тверді, свистячі-шиплячі, дзвінкі-глухі та ін.

Фонематичне сприймання Інструкція: Визнач спільний звук у словах: • аркуш, аґрус, армія, айстра; Фонематичне сприймання Інструкція: Визнач спільний звук у словах: • аркуш, аґрус, армія, айстра; "а" серед о, а, у, и, і, а • осінь, око, оклик, окунь; "у"серед и, і, у, о, а, у • стіл, стілець, стіна, "д"серед р, м, д, с, т, д, к стукати; "с"серед м, н, р, с, д, к, с • ніс, лис, аґрус, автобус; "с"серед ш, з, с, ж, ц, ч, с • кішка, "ш" серед л, м, н, ш, x, к, ш мишка, кришка, кашка; "ш"серед ж, ч, ш, с, щ, ш, ц • норка, дірка, марка, Мурка. Інструкція: Підніми руку, коли почуєш звук …

Інструкція: Повтори слова ЛАК, ТАК, МАК, БАК. МИТИ, ШИТИ, ЛИТИ, ПИТИ. МИЛО, ШИЛО, РИЛО. Інструкція: Повтори слова ЛАК, ТАК, МАК, БАК. МИТИ, ШИТИ, ЛИТИ, ПИТИ. МИЛО, ШИЛО, РИЛО. РІК, СІК, БІК, ВІК. МАЙКА, ГАЙКА, ЧАЙКА, БАЙКА. Інструкція: Підніми руку на заданий склад СА ША, ЧА, ШУ, СА, ЦА ЧА СА, ЩО, ША, ЧА ВА ФА, ХА, КА, ВА, ГА ДА ЗА, ДА, МА, ТА, КА

Інструкція: Плесни у долоньки, коли почуєш звук … у словах Інструкція: Плесни у долоньки, коли почуєш звук … у словах "а" в словах: осінь, аґрус, укол, оси, аркуш, сік, сам, син, кіт, мак; "о" в словах: оклик, айстра, око, армія, успіх, окунь, лак, сом, мак, лом; "к" в словах: кран, грім, кріт, кіт, гра, ікра, кулька, година, ліжко; "п" в словах: булка, пакет, бабуся, пилка, лапи, клубок; "с" в словах: зозуля, синиця, снігур, стіл, миска, мишка, кришка, посуд, козел, осінь; "ш" в словах: шпак, жайворонок, шишкар, жаба, шафа, шапка, сапа, машина, ожина, аґрус; "т" в словах: тканина, дрова, дах, трава, дім, тин, "ц" в словах: цапеня, суша, чапля, лисиця, бочка, вівця, лис; "т" в словах: тканина, дрова, дах, трава, дім, тин, тачка

Інструкція: Я буду називати слова, я ти покажи де вони на малюночку (миска, мишка, Інструкція: Я буду називати слова, я ти покажи де вони на малюночку (миска, мишка, мак, рак, тир, сир, кози, коси)

Інструкція: Я буду називати слова, я ти покажи де вони на малюночку (каска, качка, Інструкція: Я буду називати слова, я ти покажи де вони на малюночку (каска, качка, казан, фазан, жабка, шапка, сук, жук).

Інструкція: Я буду називати слова, я ти покажи де вони на малюночку (вуса, вужі, Інструкція: Я буду називати слова, я ти покажи де вони на малюночку (вуса, вужі, пшениця, лисиця, сапка, шапка, салат, халат).

Фонематичне уявлення Інструкція: Знайди малюнок, у назві якого є звук с (потім ц, з, Фонематичне уявлення Інструкція: Знайди малюнок, у назві якого є звук с (потім ц, з, ш, ж, р, л, т, д, п, б, в) Інструкція: Придумай і назви слова із звуком Р (або С, Ш, Л, Ж, З, Д, В, та ін. )

Фонематичний аналіз та синтез Інструкція: Визнач кількість голосних, приголосних звуків : У –А; Б–Н; Фонематичний аналіз та синтез Інструкція: Визнач кількість голосних, приголосних звуків : У –А; Б–Н; І –Е – У; К-Х-Д ; НА –НА ; НА –НУ; А –О –И – Е; Ф – Х –С П ЗА – ЗИ ЗУ Е–У–О– А –И ; К–П–Т– М–Н ШЕ – ШИ – СА - СО

Інструкція: Назви спільний звук у словах ОСА, СОМ, МИСКА, НІС КРАН, РИБА, СИН, МИР Інструкція: Назви спільний звук у словах ОСА, СОМ, МИСКА, НІС КРАН, РИБА, СИН, МИР ПИЛКА, СТІЛ, ЛОЖКА Інструкція: Назви склад у слові, яка повторюється БАНАН БАГАЖ БАТОН БАЛКОН БОРЩИК ГОРЩИК ДОЩИК ГОНЩИК ПИСАНКА МОВЧАНКА ЧИТАНКА КОЛИСАНКА

Інструкція: Назви перший, а потім останній звук в словах: • аркуш, урна, осінь, кран, Інструкція: Назви перший, а потім останній звук в словах: • аркуш, урна, осінь, кран, дріт, стіл, шпак, кіт, мак, сік, лис, око, риба; Інструкція: Полічи звуки у словах: • мак, дах, сом, лоша, маки, палка, дірка, стіл, кран, столи, крани, хустка, коржик; Інструкція: Порівняй слова за звуковим складом: • сам — сом, сом — лом, сон — син, лис — ліс, білка — булка; Інструкція: Назви, скільки слів у реченні: яке 1 -ШЕ (2 -ГЕ, 4 -ТЕ, з- ТЄ) слово? • Діти рвали польові квіти. Біля школи зелена ялинка. Дідусь купив червоні яблука. Знайди звук (склад), у словах цих речень. на котрий падає наголос,

Інструкція: Я буду називати склад, а тобі треба буде додати його до звуку [Р] Інструкція: Я буду називати склад, а тобі треба буде додати його до звуку [Р] і назвати слово, яке утворилося: снігу — р, помідо — р, хо — р, каси — р, куха — р, буква — р, мухомо — р. Інструкція: Я буду називати склад, а тобі треба буде додати на початку слова звук [Ж] і назвати слово: ж — асмин, ж — овток, ж — уйка, ж — урнал, ж — упан, ж — ито.

Інструкція: Я додай до слова такий звук, щоб утворилося нове слово: буря — буряк; Інструкція: Я додай до слова такий звук, щоб утворилося нове слово: буря — буряк; рано — ранок; коло — колос; лото — лоток; сила — силач; лист — листи; луг — плуг. Інструкція: Утвори слово із звуків, переставивши, якщо потрібно, їх місцями: - [і, р, г] — ріг; - [к, і, р, п] — кріп; - [в, о, е, с] — овес; - [и, с, л] — лис; - [л, е, к, н] — клен.

Список використаних джерел: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Барищук Г. С. Список використаних джерел: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Барищук Г. С. Прислухайтесь, як говорить ваша дитина. Альбом обстеження мовлення дітей: Посібник для логопеда. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2010. – 48 с. : іл. Володіна В. С. Альбом з розвитку мовлення: Говоримо правильно. – 3 -тє вид. , без змін. К. : ТОВ «Перо» , 2012. – 96 с. Волкова Г. А. Методика психолого-логопедического обследования детей с нарушениями речи. Вопросы дифференциальной диагностики: Учебно-Методическое пособие, — СЕЮ , : ДЕТСТВО-ПРЕСС, 2004 — 144 с. Логопедичні картки 1 Для обстеження звуковимови дітей - К. : «Ранок» , 2003. -120 іл. Логопедичні картки 2 Для обстеження та розвитку лексикограматичної будови та зв’язного мовлення дітей - К. : «Ранок» , 2003. - 60 карт. -мал. Малярчук А. Я. Обстеження мовлення дітей: Дидактичний матеріал. К. : Літера ЛТД , 2003. - 104 с. : іл. Правдина О. В. Логопедия. / Учеб. пособие для студентов дефектолог. фак-тов пед. ин-тов. Изд. 2 -е, доп. и перераб. -М. : "Просвещение", 1973. - с. 272 с ил. Ткаченко Т. А. Формирование и развитие связной речи у дошкільника 4 -6 лет. М. : Из-во «Ювента» , 2007. -24 с. + 48 с. цв. вк. : ил.

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! Виконала: студентка ІІІ курсу групи КОб-1 -11 -4. Од Місюра Уляна ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! Виконала: студентка ІІІ курсу групи КОб-1 -11 -4. Од Місюра Уляна Сергіївна Викладач: Ільяна І. М.