Скачать презентацию Norwex Uzlabo Dzīves kvalitāti Antibakteriālais dvielīšu komplekts Скачать презентацию Norwex Uzlabo Dzīves kvalitāti Antibakteriālais dvielīšu komplekts

79e5a14f11601826dc38aa74fe80d55d.ppt

  • Количество слайдов: 73

Norwex Uzlabo Dzīves kvalitāti! Norwex Uzlabo Dzīves kvalitāti!

Antibakteriālais dvielīšu komplekts ir: Izgatavots no Norwex slavenās antibakteriālās mikrošķiedras. Ļoti mīksts un ar Antibakteriālais dvielīšu komplekts ir: Izgatavots no Norwex slavenās antibakteriālās mikrošķiedras. Ļoti mīksts un ar īpaši augstu absorbcijas spēju Ātri žūst, tāpēc Jums vienmēr pa rokai būs sauss dvielītis. Izturīgs

Virtuves dvielīšu komplekta sastāvā: 1 antibakteriāls virtuves audums(32 x 26 cm) un 1 antibakteriāls Virtuves dvielīšu komplekta sastāvā: 1 antibakteriāls virtuves audums(32 x 26 cm) un 1 antibakteriāls dvielītis (32 x 64 cm)

Krāsu izvēles iespējas! Pelēks Kods: 307100 Zaļš Dzeltens Kods: 307102 Kods: 307101 CENA: 9, Krāsu izvēles iespējas! Pelēks Kods: 307100 Zaļš Dzeltens Kods: 307102 Kods: 307101 CENA: 9, 90 Ls

Antibakteriālo virtuves audumu komplektā ietilpst 3 audumi (32 x 26 cm). Audumu labās īpašības Antibakteriālo virtuves audumu komplektā ietilpst 3 audumi (32 x 26 cm). Audumu labās īpašības : Ļoti mīksti un ar īpaši augstu absorbcijas spēju Izgatavoti no Antibakteriālās mikrošķiedras – kas pasargā audumu no baktēriju augšanas un ilgāk saglabā audumu tīru. Tik pat kā ir novērsta auduma smakošana un ir maksimāli samazināta iespēja mikrobiem pārvietoties no auduma uz rokām. Ātri žūstošs. Lielisks, lai darbotos virtuvē. Ar šo audumu ērti un kvalitatīvi varēsiet notīrīt gan virtuves mēbeles, gan ledusskapjus, elektriskās un gāzes plītis.

Antibakteriālie virtuves audumi ir arī : Izturīgi Iepakojumā trīs dažādas krāsas, kas pieskaņotas dvieļu Antibakteriālie virtuves audumi ir arī : Izturīgi Iepakojumā trīs dažādas krāsas, kas pieskaņotas dvieļu komplekta krāsām. Kods 307200 Krāsas: Pelēka Dzeltena Zaļa Izmērs: 32 x 26 cm. CENA: 8. 20 Ls

Mazais varavīksnes komplekts– lielisks un vienmēr pa rokai! Pateicoties lieliskajam izmēram un iepakojumam, ērts Mazais varavīksnes komplekts– lielisks un vienmēr pa rokai! Pateicoties lieliskajam izmēram un iepakojumam, ērts līdzņemšanai ceļojumos un izbraukumos. Izgatavots no Antibakteriālās mikrošķiedras – kas pasargā audumu no baktēriju augšanas un ilgāk saglabā audumu tīru. Tik pat kā ir novērsta auduma Sastāvā 4 16 x 16 cm audumi! smakošana. Izturīgs.

Ar nelielu daudzumu ūdens– mazais varavīksnes komplekts padarīs ērtu tīrīšanu jebkur un jebkurā laikā. Ar nelielu daudzumu ūdens– mazais varavīksnes komplekts padarīs ērtu tīrīšanu jebkur un jebkurā laikā. Tas iztīrīs nelaikā sasmērētas bikses vai notīrīs rokas, kad nebūs iespēja tās nomazgāt (…tas palīdzēs daudz un dažādās situācijās atbrīvoties no traipiem un netīrumiem) Redziet Lielisks izmērs, lai paslēptu rokassomiņā? !

Lielisks, lai dalītu kā paraugus saviem potenciālajiem pircējiem! – Lielisks, lai to dāvinātu prezentācijās Lielisks, lai dalītu kā paraugus saviem potenciālajiem pircējiem! – Lielisks, lai to dāvinātu prezentācijās un iepazīstinātu ar Norwex audumiem un visbeidzot: Lieliska ideja! (Neiziet no mājas bez Norwex mazā varavīksnes komplektiņa). Tas sevi attaisnos! Kods: 300200 Krāsa: Sarkana/Zaļa/Dzeltena/Zila Izmērs: 16 x 16 cm audumi 4 gb, caurspīdīgā mitruma izturīgā maciņā. CENA: 5, 50 Ls

Norwex vannas halāts ir: Maigs, mīksts un silts Viegls Ērts Patīkams valkāšanai Regulē ķermeņa Norwex vannas halāts ir: Maigs, mīksts un silts Viegls Ērts Patīkams valkāšanai Regulē ķermeņa termoregulāciju

Norwex vannas halāts ir: Moderns (balts ar zaļu un ar smilškrāsas strīpām). Izturīgs. Relaksējošs Norwex vannas halāts ir: Moderns (balts ar zaļu un ar smilškrāsas strīpām). Izturīgs. Relaksējošs – tas viscaur apņem un nomierina augumu ar mīkstu un siltu audumu. Lieliska iespēja palutināt sevi, kad vien vēlies atpūsties un atslābināties komfortabli un stilīgi!

…un tiek piedāvāti 2 izmēri! Norwex vannas halāts ir lieliska dāvana katram, kuru vēlies …un tiek piedāvāti 2 izmēri! Norwex vannas halāts ir lieliska dāvana katram, kuru vēlies apdāvināt (protams, ieskaitot Jūs pašus) dažādiem notikumiem! Kods: 402002 (M) 402003 (L) Krāsa: Balts ar zaļu ar smilškrāsas strīpām Ražots: Ķīnā Izmēri: M & L Cena: 49. 99 Ls

Norwex SPA zeķes ir: Izgatavotas no ultramaigas mikrošķiedras. Ļoti mīkstas, siltas un patīkamas valkāšanai. Norwex SPA zeķes ir: Izgatavotas no ultramaigas mikrošķiedras. Ļoti mīkstas, siltas un patīkamas valkāšanai. Pēdas relaksējošas. Pieskaņotas vannas halātam Lieliskas, lai palutinātu Jūsu pēdas!

Norwex SPA zeķes ir izturīgas, piemērotas dažādiem izmēriem Kods: 402050 Krāsa: Zaļa Izmērs: viens, Norwex SPA zeķes ir izturīgas, piemērotas dažādiem izmēriem Kods: 402050 Krāsa: Zaļa Izmērs: viens, piemērots dažādiem kāju izmēriem CENA: 4, 90 Ls Norwex SPA zeķes LIELISKA DĀVANA jebkuram ģimenes loceklim (ieskaitot Jūs pašus).

NORWEX PERSONAL CARE PRODUCT LAUNCH 2008! IT’S ALL ABOUT THE INGREDIENTS! NORWEX PERSONAL CARE PRODUCT LAUNCH 2008! IT’S ALL ABOUT THE INGREDIENTS!

Produkti ko šodien piedāvājam ir: Revolucionāri. Ražoti Izraēlā un Itālijā. ECOCERT® sertificēti. Jauno produktu Produkti ko šodien piedāvājam ir: Revolucionāri. Ražoti Izraēlā un Itālijā. ECOCERT® sertificēti. Jauno produktu skaitā ietilpst arī Bio Suisse (Ch) sertificētie dabīgie produkti no Šveices Alpiem.

Ir ļoti daudz definīciju un kritēriju, kas tiek lietoti, lai noteiktu dabīgus produktus, tas Ir ļoti daudz definīciju un kritēriju, kas tiek lietoti, lai noteiktu dabīgus produktus, tas patērētājiem var sagādāt grūtības atšķirt patiesi dabīgus kosmētikas produktus. ECOCERT® ir brīvprātīgs standarts, kas sertificē kosmētikas produktus, apliecinot to dabisko izcelsmi. ECOCERT darbojas vairāk kā 80 valstīs, veicot regulāru ekoproduktu sertifikāciju un inspekciju. Sertifikācijai pakļautajiem produktiem jāsatur vismaz 95% dabiskas izcelsmes izejvielu. Atlikušie 5% izejvielu tiek strikti regulēti un nosaka minerāļu, organisku skābju un citu vielu klātbūtni. Un neviena no tām nedrīkst būt no neatļauto vielu saraksta. Minimums 95% no augu valsts izejvielām. ECOCERT liedz produkcijai pievienot sintētiskus parfīmus, sintētiskus konservantus, piemēram, parabēnus, minerāleļļu, propilēna glikolu un citas sintētiskas izejvielas.

Lai ECOCERT® atzītu produktus par dabīgiem, tie NEDRĪKST saturēt nevienu no zemāk minētajām sastāvdaļām: Lai ECOCERT® atzītu produktus par dabīgiem, tie NEDRĪKST saturēt nevienu no zemāk minētajām sastāvdaļām: Minerāleļļu un silikonu; Sintētiskos emulgatorus, tādus kā PEG (polietilēna glikols); Tāda sintētiska želeju veidojoša viela kā Carbomer, kas stabilizē emulsiju; Konservantus, tādus kas izdala formaldehīda, parabēni, vai fenoksietanols; Sintētiskos aromātus; Sintētiskās krāsvielas; Sintētiskos šķīdinātājus kā propilēnglikols.

Visa gala produkcija tiek piegādāta no Izraēlas un Itālijas un ir ECOCERT® sertificēta. Pašlaik Visa gala produkcija tiek piegādāta no Izraēlas un Itālijas un ir ECOCERT® sertificēta. Pašlaik MĒS esam viena no retajām kompānijām Latvijas tirgū, kas piedāvā ECOCERT® sertificētos produktus.

Tiek lietotas tikai sertificētas un augstas kvalitātes sastāvdaļas no Eiropas piegādātājiem. Dabīgo augu ekstraktus Tiek lietotas tikai sertificētas un augstas kvalitātes sastāvdaļas no Eiropas piegādātājiem. Dabīgo augu ekstraktus ir sertificējuši Bio Suisse (Ch) un ECOCERT®. Dabīgās eļļas ir sertificējis CSI, Vācija; Shea sviestu ir sertificējis Suolo e Salute, Itālija, un dabīgo alveju USDA (NOP)/IFOAM (ASV). Dabiskie emulgatori tiek iegūti no ECOCERT® sertificētas olīveļļas.

Dabiskos gala produktus setrtificē ECOCERT®, turklāt visi Šveices alpu augi, ko lieto Izraēlas ražotāji, Dabiskos gala produktus setrtificē ECOCERT®, turklāt visi Šveices alpu augi, ko lieto Izraēlas ražotāji, tiek Bio Suisse sertificēti. Šveicē tiešām ir nopietna attieksme pret bioloģiskajām lauksaimniecībām. Apmēram 11% no Šveices lauksaimniecības zemes jau ir apstrādāta pēc Bio Suisse standartiem. Bio Suisse ir vairāk nekā 30 organisko lauksaimniecību organizāciju apvienība un apmēram 6300 saimniecības, kas piedāvā bioloģiskos produktus no Šveices un Lihtenšteinas. Bio Suisse kvalitātes apstiprinājuma zīmi “Bud” ļoti labi atpazīst patērētāji. Tā norāda produkta augsto kvalitāti.

Bio Suisse prasības Saimniecībām ir jābūt bioloģiskām – ja, piemēram, tajā pašā saimniecībā, kurā Bio Suisse prasības Saimniecībām ir jābūt bioloģiskām – ja, piemēram, tajā pašā saimniecībā, kurā ir augi, ir arī dzīvnieki, lai iekļautos Bio Suisse standartos, arī dzīvnieki jaaudzē tāpat kā augi - ekoloģiski. Minimālais pārvēršanās periods, lai saņemtu sertifikātu, par bioloģiski audzētiem produktiem ir 2 pilni kalendārie gadi t. i. saimniecībai jābūt pilnīgi ekoloģiskai nemazāk kā 2 gadus, lai atbilstu Bio Suisse prasībām.

100% tīrs & dabisks Premium dabīgais Šī sviests kombinēts ar avokado eļļu un E 100% tīrs & dabisks Premium dabīgais Šī sviests kombinēts ar avokado eļļu un E vitamīnu, kas var tikt izmantots, lai ārstētu plašus un dažādus ādas traucējumus. Norwex Item # 403015 Produkts no Izraēlas Izmērs: 50 ml Cena: 11, 80 Ls Lielisks mitrinātājs ar ārkārtīgi mīkstinošām, nomierinošām un dziedējošām īpašībām.

Dabīgais Šī sviests– Bagātināts ar vitamīniem A, E, un kanēļskābes saturošs. Iekļūst dziļi ādā, Dabīgais Šī sviests– Bagātināts ar vitamīniem A, E, un kanēļskābes saturošs. Iekļūst dziļi ādā, atjaunina bojātās šūnas un atjauno tās elastību un toni. Palīdz izzust rētām un uzlabot defektus, krokas, ekzēmas, apdegumus, ievainojumus, nobrāzumus, izsitumus, tumšos plankumus, ādas krāsas maiņu, sasprēgājušas lūpas, strijas un samazina kairinājumu no psoriāzes. Ir nepārspējamas mitrinošās īpašības – līdzīgas dabīgajiem mitrinātājiem – tauku dziedzeriem ādā. Nodrošina nelielu daudzumu dabisko UV staru aizsardzības. (virs 6 spf). Pievieno un uztur mitrumu sausos, trauslos un lūstošos matos, turklāt atjauno un aizkavē lūšanu.

Kāpēc pievienota avokado eļļa? Avokado eļļa ir bagāta ar vitamīniem A, B 1, B Kāpēc pievienota avokado eļļa? Avokado eļļa ir bagāta ar vitamīniem A, B 1, B 2, D un E, aminoskābēm, lecitīnu, kāliju, sterolu un ir viegli absorbējoša dziļākajos ādas slāņos. Tā ir nomierinoša, barojoša un tai piemīt brīnumainas mīkstinošas un mitrinošas īpašības, kas ir kā radītas nobriedušai ādai. Bez tam avokado eļļa atbrīvo arī no sausuma un niezes, no psoriāzes un ekzēmām. Palīdz dziedēt saules bojājumus, rētas un vasaras raibumus, un padara ādu maigāku, palīdzot tai atveseļoties un atjaunoties. Lielisks papildinājums, lai palielinātua Šī sviesta efektivitāti!

Vitamīns E (<0. 4%): Antioksidants – saglabā (konservē) produktu. Mitrina ādu. Palīdz aizsargāt ādu Vitamīns E (<0. 4%): Antioksidants – saglabā (konservē) produktu. Mitrina ādu. Palīdz aizsargāt ādu no apkārtējās vides piesārņojuma. Piedalās ievainojumu dziedināšanā un palīdz aizkavēt priekšlaicīgu novecošanos. Cilvēka āda to labi absorbē un var arī uzlabot citu maisījumu uzsūkšanos ādā.

Alveja Makadāmijas rieksti Džodžoba (Aloe barbadensis ) (Macadamia ternifolia ) (Simmondsia chinensis ) Šī Alveja Makadāmijas rieksti Džodžoba (Aloe barbadensis ) (Macadamia ternifolia ) (Simmondsia chinensis ) Šī koks (Butyrospermum parkii ) Olīves (Olea europaea )

Emulgatori – visi dabiski, pārsvarā iegūti no olīveļļas. Glicerīns – iegūst no augiem, darbojas Emulgatori – visi dabiski, pārsvarā iegūti no olīveļļas. Glicerīns – iegūst no augiem, darbojas kā mīkstinātājs un mitrinātājs (piesaista ādai mitrumu un palīdz to saglabāt). Arī kalpo kā labs emulgators. Parfīms – kas iegūts 100% dabiski (bez sintētikām), un ir bez alergēniem. Konservanti, kas sastopams dabā un ir droši lietošanai ēdienos. Vitamīns E – antioksidants, konservants, mitrinātājs, kairinājumu mazinošs.

Ietver daudz dažādus medicīniskos augus, kas aug Valaizijas kalnos, Šveices Alpos. Retie Šveices alpu Ietver daudz dažādus medicīniskos augus, kas aug Valaizijas kalnos, Šveices Alpos. Retie Šveices alpu augi augstāk par normālo augstumu, gadsimtiem ilgi tie ir pakļauti ekstrēmai temperatūrai, mitruma pārmaiņām un augstam UV starojumam. Šie augi attīstījuši efektīvu aizsardzību, lai izdzīvotu. Dabīgās sastāvdaļas no Alpiem piedāvā visaugstāko kvalitāti sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem, kā arī ievēro stingrākos bioloģisko produktu noteikumus no sēklas līdz ražai. Tie tiek apstrādāti sīki un ekoloģiski, un atrodas iekonservētā dabiskajā atrašanās vietā, tā retie augi iztur alpu bioloģisko diversitāti (daudzveidību) un saglabā augu mantojumu.

Ēdelveiss Alpu vērmele Parastā marūbija (Leontopodium alpinum) (Artemisia umbelliformis ) (Marrubium vulgare ) Meistarsakne Ēdelveiss Alpu vērmele Parastā marūbija (Leontopodium alpinum) (Artemisia umbelliformis ) (Marrubium vulgare ) Meistarsakne Dāvida budleja un timiāns (Imperatoria ostruthium ) (Buddleja davidii & Thymus vulgaris )

Šis izmeklētais roku krēms ir bagātināts ar meistarsakni – slavenu augu no Šveices Alpiem, Šis izmeklētais roku krēms ir bagātināts ar meistarsakni – slavenu augu no Šveices Alpiem, pazīstamu ar tās ievērojamajām dziednieciskajām un kairinājumu mazinošajām īpašībām. Dabīgie mīkstinātāji mūsu roku krēmā mitrina un baro ādu, kamēr krēms dziedē un nomierina ādu.

Ar Šveices Alpu augiem: ēdelveisu, alpu vērmelēm, marūbiju un Nectapure (kombinācijā ar Dāvida budleju Ar Šveices Alpu augiem: ēdelveisu, alpu vērmelēm, marūbiju un Nectapure (kombinācijā ar Dāvida budleju un timiānu) – visus sertificējis Bio Suisse. Īpaši efektīvs krēms ādas mitrināšanai un barošanai. Šie medicīniskie augi ir bagāti ar antioksidantiem un palīdz aizsargāt ādu no bojājumiem, kas radušies no brīvajiem radikļiem un piesārņojuma. Palīdz novērst grumbas un ādas dzīvīguma zaudēšanu. Tiem ir pretnovecošanas un pārsteidzoši nomierinošas īpašības.

Ieteicams lietot: Uzklāt uz tīras ādas vieglām pliķējošām kustībām, līdz tas tiek uzsūkts. Kods: Ieteicams lietot: Uzklāt uz tīras ādas vieglām pliķējošām kustībām, līdz tas tiek uzsūkts. Kods: 403005 Izmērs: 50 ml Cena: 17, 30 Ls

Ar Šveices alpu augiem – meistarsakni – dziedējošu un kairinājumu mazinošu, un parasto marūbiju Ar Šveices alpu augiem – meistarsakni – dziedējošu un kairinājumu mazinošu, un parasto marūbiju (samazina ādas alerģisko reakciju). Šie medicīniskie augi darbojas kā kairinājumu mazinošas sastāvdaļas un paātrina ievainojumu dzīšanu. Pievienotās dabiskās sastāvdaļas darbojas tā, lai pievienotu un ievērojami saglabātu mitrumu un nomierinātu ādu. Šis produkts satur sastāvdaļas, kas samazina ādas novecošanos, palīdz novērst grumbas, atgūt ādas elastīgumu un ādas dzīvīgumu, kā arī iedarbojas uz iekaisušas ādas ar nomierinošu efektu.

Ieteicams lietot: Uzklāt uz tīras ādas vieglām plikšķinošām kustībām līdz tas tiek uzsūkts. Kods: Ieteicams lietot: Uzklāt uz tīras ādas vieglām plikšķinošām kustībām līdz tas tiek uzsūkts. Kods: 403010 Izmērs: 50 ml Cena: 17, 30 Ls Barojošs krēms ar maksimālu aizsargspēju.

Ar Alpu augiem – meistarsakni (dziedē), parasto marūbiju (samazina UV staru radītās ādas alerģiskās Ar Alpu augiem – meistarsakni (dziedē), parasto marūbiju (samazina UV staru radītās ādas alerģiskās reakcijas uz ādas), Ēdelveisu un vībotni (pasargā ādu no oksidēšanās/stresa). Augus sertificējis Bio Suisse. Terapeitisks serums, kas cīnās ar laiku.

Mitrinošās gumiņbaktēriju sveķi, Senegālas akācijas sveķi un Ksantāna sveķi – ādas nostiprināšanas un antioksidantu Mitrinošās gumiņbaktēriju sveķi, Senegālas akācijas sveķi un Ksantāna sveķi – ādas nostiprināšanas un antioksidantu īpašības. Gumiņbaktēriju sveķi ir polisaharīdi, ko ražo cukura fermenti no gumiņbaktēriju dzimtas. Lietojot kopā ar senegālas akācijas sveķiem, tie uzlabo ādas audus (struktūru). Senegālas akācijas sveķi un Ksantāna sveķi – aizsargājošie polisaharīdi var būt noderīgi kosmētikas formulās vai pretapdeguma krēmos, lai aizsargātu cilvēka ādu no UV radītajiem bojājumiem.

Ieteicams lietot: Uzklāt uz tīras ādas ar vieglām pliķējošām kustībām līdz tiek uzsūkts. Izmērs: Ieteicams lietot: Uzklāt uz tīras ādas ar vieglām pliķējošām kustībām līdz tiek uzsūkts. Izmērs: 5 ml Jāpiezīmē, ka šis ir tikai parauga izmērs

Dažādi medicīniskie augi no visas pasaules atrodami šajos pārsteidzošajos produktos! Augsta dabīgo sastāvdaļu koncentrācija. Dažādi medicīniskie augi no visas pasaules atrodami šajos pārsteidzošajos produktos! Augsta dabīgo sastāvdaļu koncentrācija. Sastāvdaļas, kas iesūcas ļoti dziļi ādā un nomierina, atslābina saspringušus muskuļus, palīdz venozajai cirkulācijai un varikozām vēnām, paātrina dzīšanu un samazina iekaisumu. Pārsteidzoši liels sortiments ar bioloģiski tīriem produktiem.

Aveja (Aloe barbadensis ) Olīve (Olea europaea ) Šī koks (Butyrospermum Makadāmijas rieksti parkii Aveja (Aloe barbadensis ) Olīve (Olea europaea ) Šī koks (Butyrospermum Makadāmijas rieksti parkii ) (Macadamia ternifolia )

Satur: Alveju, kviešu asnu un olīvu eļļu, Šī sviestu, un kliņģerītes (dziedējoša, mazina kairinājumu, Satur: Alveju, kviešu asnu un olīvu eļļu, Šī sviestu, un kliņģerītes (dziedējoša, mazina kairinājumu, nomierinoša, antiseptiska, barojošs, mitrinošs); Glicerīns (mitrinošs); Dabiskas izcelsmes, ādai draudzīgas virsmas aktīvās vielas (tīrītājus); Nomierinošs, pilnīgi dabīgs un nealerģisks aromāts. Konservanti, kas ir dabiska nepieciešamība un tiek lietoti daudzos pārtikas produktos.

Mūsu jaunā Vannas & dušas želeja, kas ir speciāli pagatavota, lai maigi attīrītu ādu. Mūsu jaunā Vannas & dušas želeja, kas ir speciāli pagatavota, lai maigi attīrītu ādu. Maigās virsmas aktīvās vielas šajā formulā mitrina, mīkstina, nomierina un dziedē ar dabīgajiem ekstraktiem; darbojas, lai aizsargātu un barotu ādu vannojoties, taču beidzot, atstāt pārsteidzoši svaigu sajūtu!

Nozīmīgs dziedējošs augs – kliņģerīte - bagātīga ar karotīnu, aromātu, augu gļotām, saponīniem, miecvielām Nozīmīgs dziedējošs augs – kliņģerīte - bagātīga ar karotīnu, aromātu, augu gļotām, saponīniem, miecvielām un būtiskām eļļām. Tās ir nomierinošas, kairinājumu mazinošas, audus savelkošas un tiek lietotas, lai paātrinātu ievainojumu dzīšanu un neielaistu infekciju. Tās tika lietotas, lai ārstētu audu bojājumus – tādus kā – grūti ārstējamus ievainojumus, pušumus, pūtītes, čūlas, varikozas vēnas, sitienu pēdas, izsitumus, ekzēmas u. c. Kā arī, lai ārstētu tādas sēnīšinfekcijas kā atlēta pēdu.

Kviešu asnu eļļa ir ar augstu vitamīna E saturu un ir zināma kā antioksidants, Kviešu asnu eļļa ir ar augstu vitamīna E saturu un ir zināma kā antioksidants, kairinājumu mazinoša un ar mitrinošām īpašībām. No kviešiem iegūtie, ūdenī šķīstošie proteīni, klīniski ir pierādīti kā vielas, kas samazina grumbas. Tie tiek lietoti arī, lai pārklātu poras un bojātās vietas, lai stiprinātu un ārstētu matu šķiedras. Āda un mati viegli uzsūc mitrinošos proteīnus no kviešiem, un tie ir kā spēcīgs mitrinātājs.

Ieteicams lietot: Uzklāt uz ķermeņa ar cimdu, sejas lupatiņu vai lufu, vai arī vienkārši Ieteicams lietot: Uzklāt uz ķermeņa ar cimdu, sejas lupatiņu vai lufu, vai arī vienkārši ar rokām. . . ieziepēt. . . izbaudīt. . . noskalot. Kods: 403100 Produkts no Itālijas Izmērs: 250 ml Cena: 10, 50 Ls

Mūsu JAUNAIS šampūns ir klīniski veidots, lai būtu maigs galvas ādai, atjaunotu un stiprinātu Mūsu JAUNAIS šampūns ir klīniski veidots, lai būtu maigs galvas ādai, atjaunotu un stiprinātu matus, un būtu drošs ikdienas lietošanai visiem matu tipiem. Maigās virsmas aktīvās vielas šajā formulā ir kopā ar mitrinošajiem, mīkstinošajiem, barojošajiem, nomierinošajiem, dziedējošajiem, dabisko antioksidantu ekstraktiem; pasargā un baro galvas ādu matu mazgāšanas laikā. Sastāvdaļas arī veicina to, lai samazinātos matu/galvas ādas taukainums; bojātie mati tiktu atjaunoti un pēc matu mazgāšanas būtu sajūtams, ka mati ir biezāki un stiprāki.

Šampūns satur iepriekšminētās ķermeņa losjona sastāvdaļas, kā arī: Pantenolu (Vitamīns B 5) – mitrina Šampūns satur iepriekšminētās ķermeņa losjona sastāvdaļas, kā arī: Pantenolu (Vitamīns B 5) – mitrina un baro matus un galvas ādu, padara matus biezākus. Moringa pterygosperma sēklu ekstrakts – tropisko lietusmežu augs, populārs ar augsto efektivitāti cīnoties, lai netiktu piesārņoti mati, nebūtu stresa, brīvo radikāļu bojājumi, ieskaitot saules apdegumus. Augam ir matu atjaunošanas un stiprināšanas īpašības, kā arī antiseborejas efekts (Moringa pterygosperma ) (samazina taukainumu).

Laboratorijas testi parādījuši, ka moringa palīdz aizsargāt matus no apkārtējās vides stresa/piesārņojuma, putekļiem un Laboratorijas testi parādījuši, ka moringa palīdz aizsargāt matus no apkārtējās vides stresa/piesārņojuma, putekļiem un UV staru radiācijas, kad to salīdzina ar šampūnu bez moringas. Tika atklāts, ka tā: samazina putekļus par 38%; uzlabo matu stiprumu par 38% uzlabo mata ārējo virsmu (gludumu, faktūru) par 64% uzlabo kreatīna kvalitāti attīrot matu UV staru bojājumus par 64%.

Ieteicams lietot: Ieziest mitros matos, ieziepēt. . . izbaudīt. . . izskalot. Kods: 403105 Ieteicams lietot: Ieziest mitros matos, ieziepēt. . . izbaudīt. . . izskalot. Kods: 403105 Produkts no Itālijas Izmērs: 250 ml Cena: 11, 50 Ls

Mūsu JAUNAIS kondicionieris veidots kā nomierinošs krēms, lai maigi kondicionētu matus pēc mazgāšanas ar Mūsu JAUNAIS kondicionieris veidots kā nomierinošs krēms, lai maigi kondicionētu matus pēc mazgāšanas ar šampūnu. Šim maigajam kondicionierim ir dabīgas sastāvdaļas, kas mitrina, baro, nomierina un dziedē galvas ādu un matus. Šīs sastāvdaļas darbojas kā mitrinātāji un aizsargā matus, palīdzot saglabāt to dabiskā mitruma līdzsvaru, un uzlabo bojājumus, padarot matus stiprākus un veselīgākus.

Satur: Kviešu asnu eļļu, alveju, olīveļļu un Šī sviestu. Bioloģiski iegūti, ādai draudzīgi, matus Satur: Kviešu asnu eļļu, alveju, olīveļļu un Šī sviestu. Bioloģiski iegūti, ādai draudzīgi, matus nomierinoši, (neļauj tiem savelties) mīkstinoši līdzekļi. Nomierinošs, pilnīgi dabisks aromāts, kas nesatur alergēnus. Pantenols (Vitamīns B 5) – mitrina un baro matus un galvas ādu, padara matus biezākus.

Ieteicams lietot: Ieziest izmazgātos matos un izskalot. Ja mati ir ļoti sausi vai bojāti, Ieteicams lietot: Ieziest izmazgātos matos un izskalot. Ja mati ir ļoti sausi vai bojāti, tad kondicionieri kādu brīdi paturēt matos un tikai tad izskalot. Kods: 403105 Produkts no Itālijas Izmērs: 200 ml Cena: 11, 50 Ls

Mūsu JAUNAIS ķermeņa losjons ir ļoti nomierinošs, veidots, lai mīkstinātu un nomierinātu ādu, kamēr Mūsu JAUNAIS ķermeņa losjons ir ļoti nomierinošs, veidots, lai mīkstinātu un nomierinātu ādu, kamēr palielinās tās elastīgums. Dabīgās sastāvdaļas šajā produktā pasargā un baro ādu, palīdzot remdēt apsārtumu, kamēr tiek saglabāts ādas elastīgums. Padarot ādu mīkstu un samtainu stundām ilgi vēl pēc tam.

Aprikožu kodolu eļļa* (Prunus armeniaca ) Saldo mandeļu eļļa* (Prunus dulcis ) Mežrozīte Linu/Linsēklu Aprikožu kodolu eļļa* (Prunus armeniaca ) Saldo mandeļu eļļa* (Prunus dulcis ) Mežrozīte Linu/Linsēklu eļļa (Rosa canina ) (Linum usitatissimum)

Ieteicams lietot: Uzklāt uz tīras ādas un maigi ierīvēt ādā līdz tiek uzsūkts. Kods: Ieteicams lietot: Uzklāt uz tīras ādas un maigi ierīvēt ādā līdz tiek uzsūkts. Kods: 403110 Produkts no Itālijas Izmērs: 250 ml Cena: 15, 80 Ls

Gatavots tikai no dabīgiem ekstraktiem, šis atsvaidzinošais pēdu losjons darbojas, lai nomierinātu nogurušas, sāpošas Gatavots tikai no dabīgiem ekstraktiem, šis atsvaidzinošais pēdu losjons darbojas, lai nomierinātu nogurušas, sāpošas pēdas un palīdz novērst svīšanu. Sastāvdaļas darbojas, lai mazinātu iekaisumu, aizsargātu pret ādas defektiem, kā arī atvēsina, nomierina un palīdz ārstēt sāpošas un nogurušas pēdas. Pēc lietošanas pēdas tiek atvēsinātas un atsvaidzinātas, kā arī samazinās svīšana. Efekts ir tūlītējs un ilglaicīgs.

Ūdens, alveja, kviešu asni, olīvas, rozmarīns, lavanda, citrons, piparmētra, eikalipts, timiāns, citronmelisa, ārstniecības verbēna, Ūdens, alveja, kviešu asni, olīvas, rozmarīns, lavanda, citrons, piparmētra, eikalipts, timiāns, citronmelisa, ārstniecības verbēna, fenhelis, Linalool, citrāls * Sertificētas dabīgās sastāvdaļas no dabīgi audzētiem produktiem.

Rozmarīns (Rosmarinus officinalis ) Lavandas eļļa (Lavandula angustifolia ) Citrona mizas eļļa Piparmētru eļļa Rozmarīns (Rosmarinus officinalis ) Lavandas eļļa (Lavandula angustifolia ) Citrona mizas eļļa Piparmētru eļļa (Citrus limonum ) (Mentha piperita )

Eikalipts (Eucalyptus globulus ) Timiāna ēteriskā eļļa (Thymus vulgaris ) Citronmelisa Ārstnieciskā verbena (Melissa Eikalipts (Eucalyptus globulus ) Timiāna ēteriskā eļļa (Thymus vulgaris ) Citronmelisa Ārstnieciskā verbena (Melissa officinalis ) (Verbena officinalis )

Ieteicams lietot: Uzklāt uz pēdām ik dienas ar maigām, berzējošām kustībām, lai novērstu nogurumu, Ieteicams lietot: Uzklāt uz pēdām ik dienas ar maigām, berzējošām kustībām, lai novērstu nogurumu, samazinātu svīšanu un mazinātu sāpes. Kods: 403125 Produkts no Itālijas Izmērs: 200 ml Cena: 12, 70 Ls

Sastāvdaļas samazina iekaisumus, palielina skābekļa piegādi un aizvadīšanu novārdzinātajiem audiem Kopā šīs sastāvdaļas darbojas, Sastāvdaļas samazina iekaisumus, palielina skābekļa piegādi un aizvadīšanu novārdzinātajiem audiem Kopā šīs sastāvdaļas darbojas, lai nomierinātu un remdētu sāpošus un nogurušus muskuļus. Efekts ir tūlītējs un ilgstošs.

Sastāvdaļas: Ūdens, kviešu asni, olīvas, alveja, lavanda, salvija, Rozmarīns, citrusaugi, algīns, velna nags, arnika, Sastāvdaļas: Ūdens, kviešu asni, olīvas, alveja, lavanda, salvija, Rozmarīns, citrusaugi, algīns, velna nags, arnika, piparmētra, parastā priede, Sodium Dehydroacetate, Geraniols, fenhelis, Linalool * Bioloģiski audzētas un sertificētas dabīgās sastāvdaļas.

Salvija (Salvia officinalis ) Velna nags (Harpagophytum procumbens ) Arnika Priede (Arnica montana ) Salvija (Salvia officinalis ) Velna nags (Harpagophytum procumbens ) Arnika Priede (Arnica montana ) (Pinus sylvestris )

Ieteicams lietot: Uzklāt ar maigām, berzējošām kustībām, lai atbrīvotu sāpīgos un nogurušos muskuļus no Ieteicams lietot: Uzklāt ar maigām, berzējošām kustībām, lai atbrīvotu sāpīgos un nogurušos muskuļus no sasprindzinājuma un sāpēm. Kods: 403125 Produkts no Itālijas Izmērs: 100 ml Cena: 11, 20 Ls

Mūsu JAUNAIS Alvejas/olīveļļas sejas un kakla gēls satur TIKAI Eco-Cert® sertificētas sastāvdaļas. Ka vienmēr, Mūsu JAUNAIS Alvejas/olīveļļas sejas un kakla gēls satur TIKAI Eco-Cert® sertificētas sastāvdaļas. Ka vienmēr, tas ir nomierinošs, mīkstinošs, nogludinošs un nostiprina kakla un sejas ādu. Sastāvdaļas labi pazīstamas ar iekaisumu samazināšanu, ādas mitruma uzlabošanu, ādas aizsargāšanu no bojājumiem. Tonizē, nomierina, mīkstina ādu – acīmredzami uzlabo tās faktūru.

Šis produkts vairs nesatur: kolagēnu; karbomēru; trietanolamīnu; vai dabīgos ekstraktus, kas var saturēt alergēnus, Šis produkts vairs nesatur: kolagēnu; karbomēru; trietanolamīnu; vai dabīgos ekstraktus, kas var saturēt alergēnus, tādus kā amilkanēļaldehīdu un heksilkanēļaldehīdu, geraniolu un fenheli. Tagad tas satur jaunas sastāvdaļas: Allantoīnu (kairinājumu mazinošu, pret-iekaisuma, veicina ādas reģenerāciju, padara ādu gludāku, veicina šūnu augšanu un ievainojumu dzīšanu); Algīnu (polisaharīds no jūraszālēm – biezinātājviela); un Pilnīgi dabīgu un alergēnus nesaturošu aromātu.

Mūsu JAUNAIS relaksējošais kāju krēms satur TIKAI Eco-Cert® sertificētās sastāvdaļas. Kā vienmēr, tas ir Mūsu JAUNAIS relaksējošais kāju krēms satur TIKAI Eco-Cert® sertificētās sastāvdaļas. Kā vienmēr, tas ir veidots, lai uzlabotu asins cirkulāciju un vēnu nepietiekamību, kā arī remdētu sāpošas un nogurušas kājas. Sastāvdaļas uzlabo asins cirkulāciju, samazina kapilāru caurlaidību un edēmu, remdē sāpes nogurušās un sāpošās kājās, un samazina negatīvo efektu no vēnu asins nepietiekamās cirkulācijas kāju ikru daļā (variakozas vēnas, celulītu u. c. )

Kastanis (Aesculus hippocastanum ) Dzelzs asparāgs jeb dzeloņu ruskuss (Ruscus aculeatus ) Āzijas centīlija Kastanis (Aesculus hippocastanum ) Dzelzs asparāgs jeb dzeloņu ruskuss (Ruscus aculeatus ) Āzijas centīlija (Centella asiatica ) Mentola eļļa — (iegūta no piparmētrām).

Šie produkti vairs nesatur: Propiļēna glikolu; Karbomēru; Tritanolīnu – TEA; Sodas benzonātu; vai Krāsu. Šie produkti vairs nesatur: Propiļēna glikolu; Karbomēru; Tritanolīnu – TEA; Sodas benzonātu; vai Krāsu. Tagad produkcija satur jaunas sastāvdaļas: Algīns, Kastanis (dziedē, antioksidants) Kukurūza

Jaunie mikrošķiedras produkti: Vannas pleds (poliesteris) SPA zeķes! Antibakteriālo tējas dvieļu kolekcija. . . Jaunie mikrošķiedras produkti: Vannas pleds (poliesteris) SPA zeķes! Antibakteriālo tējas dvieļu kolekcija. . . 3 krāsās! Atibakteriālo virtuves lupatiņu kolekcija – lupatiņas 3 krāsās! Antibakteriālā ceļojumu paciņa – Kāda lieliska ideja!

Personīgās higiēnas produkti – Izraēla: Dabīgais Shea sviests ar avokado eļļu Roku krēms Dienas Personīgās higiēnas produkti – Izraēla: Dabīgais Shea sviests ar avokado eļļu Roku krēms Dienas krēms Nakts krēms Liftinga serums

Dabīgās personīgās higiēnas kopšanas līdzekļi – Itālija: Vannas/ dušas želejas Šampūni Kondicionieri Ķermeņa losjoni Dabīgās personīgās higiēnas kopšanas līdzekļi – Itālija: Vannas/ dušas želejas Šampūni Kondicionieri Ķermeņa losjoni Pēdu losjoni Augu balzams Relaunch of /Kakla gels – dabīgs un relaksējošs kāju krēms – dabīgs.

Norwex produkti 2008 Padarīsim šo par labāku vietu! Norwex produkti 2008 Padarīsim šo par labāku vietu!