Незвичайні ресторани сві ту Зміст 1.

Скачать презентацию Незвичайні ресторани сві ту Зміст 1. Скачать презентацию Незвичайні ресторани сві ту Зміст 1.

prezentaciya_microsoft_powerpoint_[avtosohranennyy].pptx

 • Размер: 1.1 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 20

Описание презентации Незвичайні ресторани сві ту Зміст 1. по слайдам

Незвичайні ресторани сві ту Незвичайні ресторани сві ту

Зміст 1. Незвичайні ресторани світу 2. Зміст 3. Означення ресторану 4. Найкращі ресторани світу 5. ПрацяЗміст 1. Незвичайні ресторани світу 2. Зміст 3. Означення ресторану 4. Найкращі ресторани світу 5. Праця рестораторів 6. Ресторанні консепції 7. Kinderkookkafe 8. Ресторан Noir Montreal 9. Заклад Dark Side 10. Ресторан Dinner in the Sky 11. Ресторан з туалетною тематикою 12. Ресторан Observatory Restaurant Johannesburg 13. Ресторан Alkatraz 14. Ресторан у Нюрнберзі 15. Ресторан Waldgeist 16. Готель Hilton

Означення ресторану РЕСТОРАН – тип підприємств громадського харчування, де здійснюється виготовлення, реалізація і організаціяОзначення ресторану РЕСТОРАН – тип підприємств громадського харчування, де здійснюється виготовлення, реалізація і організація споживання широкого асортименту блюд із різноманітних продуктів, реалізація вино-горілчаних виробів. Високий рівень обслуговування в ресторанах забезпечується кваліфікованими кухарями, офіціантами, метрдотелями і поєднується з організацією відпочинку і розваг.

Найкращі ресторани світу 1 місце • El Celler de Can Roca • (Жирона, Іспанія) 2Найкращі ресторани світу 1 місце • El Celler de Can Roca • (Жирона, Іспанія) 2 місце • Noma • (Копенгаген, Данія) 3 місце • Osteria Francescana • (Модена, Італія) 4 місце • Mugaritz • (Сан-Себастьан, Іспанія) 5 місце • Eleven Madison Park • (Нью-Йорк, США) 6 місце • D. O. M. • (Сан-Паулу, Бразилія) 7 місце • Dinner by Heston Blumenthal • (Лондон, Великобританія) 8 місце • Arzak • (Сан-Себастьан, Іспанія) 9 місце • Steirereck • (Відень, Австрія) 10 місце • Vendome • (Бергіш-Гладбах, Німеччина)

Праця рестораторів Ресторатори знаходяться в постійному пошуку унікальних бізнес ідей, які допоможуть їм зацікавити відвідувачівПраця рестораторів Ресторатори знаходяться в постійному пошуку унікальних бізнес ідей, які допоможуть їм зацікавити відвідувачів і виділитися на цьому висококонкурентному ринку.

 Будь-який хороший ресторан – це насамперед шоу . . . У світі маса аномальних Будь-який хороший ресторан – це насамперед шоу . . . У світі маса аномальних закладів і безліч талановитих рестораторів, фантазії яких варто тільки позаздрити. Переглянемо найоригінальніші ресторанні концепції. . . Ресторанні консепції

Kinderkookkafe – незвичайний ресторан Амстердама. Замість дорослих офіціантів в цьому по-справжньому дитячому закладі юні голландціKinderkookkafe – незвичайний ресторан Амстердама. Замість дорослих офіціантів в цьому по-справжньому дитячому закладі юні голландці не тільки обслуговують відвідувачів і приносять рахунки, але й готують під наглядом дорослого кухаря . . . Їжа смачна, особливо десерти . . . А з яким задоволенням відвідувачі залишають чайові — такого не побачиш ні в якому іншому ресторані. . .

Ресторан Noir Montreal – «темний» ресторан . . . Інтер'єри ресторану виконані вРесторан Noir Montreal – «темний» ресторан . . . Інтер’єри ресторану виконані в темних барвах, а зустрічають і проводжають гостей до столиків офіціанти в приладах нічного бачення. На території ресторану заборонені запальнички, мобільні телефони та інша ілюмінація. Перше подібне заклад відкрився в 1999 році в Цюріху, з тих пір ідея стала настільки популярною, що сьогодні в темну повечеряти можна майже в будь-якій країні світу — Франції, Німеччини, Англії , Канаді, США, Росії, Австралії, Китаї. . .

Заклад Dark Side У Києві відкрився заклад Dark Side – «Темний ресторан» . ВЗаклад Dark Side У Києві відкрився заклад Dark Side – «Темний ресторан» . В одному із залів повністю відсутнє освітлення, і гості можуть сповна насолодитися смаком їжі, не відволікаючись на оточуючих.

Ресторан Dinner in the Sky В Брюсселі ресторан Dinner in the Sky пропонує пообідати на висотіРесторан Dinner in the Sky В Брюсселі ресторан Dinner in the Sky пропонує пообідати на висоті 50 метрів над землею. . . Всього за столом можуть розміститися 22 людини, не рахуючи трьох кухарів, офіціантів і конферансьє. . . Всю цю компанію разом зі столом, навісом, світильниками, кріслами з ременями безпеки доставляє в «небо» підйомний кран. . . Загальна вага «ресторану» приблизно 2, 2 тонни. . .

Ресторан з туалетною тематикою На Тайвані надзвичайною популярністю користується ресторан з туалетного тематикою . . .Ресторан з туалетною тематикою На Тайвані надзвичайною популярністю користується ресторан з туалетного тематикою . . . В Modern Toilet Taipei – посуд та стільці в ресторані виконана у вигляді унітазів. . . » Ми продаємо не тільки їжу, а й гарний настрій. Меню нічим особливим не відрізняється від інших ресторанів, але зате у нас весело «, – говорить власник ресторану Ерік Ванг. . .

Ресторан Observatory Restaurant Johannesburg В ресторані Observatory Restaurant Johannesburg в Південній Африці гастрономія межує з астрономієюРесторан Observatory Restaurant Johannesburg В ресторані Observatory Restaurant Johannesburg в Південній Африці гастрономія межує з астрономією . . . У перервах між стравами, можна подивитися на зірки. . .

Ресторан Alkatraz в Токіо – це не в'язниця, а мережа ресторанів з тюремної тематикою .Ресторан Alkatraz в Токіо – це не в’язниця, а мережа ресторанів з тюремної тематикою . . . У гостей перед входом беруть відбитки пальців і зачитують правила поведінки. Потім відвідувачам пропонують скуштувати «злодійський коктейль» і вдягнути тюремну робу, в якій вони за гратами тюремної на деякий час занурюються в атмосферу тюремного життя. . .

Ресторан у Нюрнберзі У Нюрнберзі знаходиться ресторан, в якому офіціантів не побачиш. Відвідувачі вибираютьРесторан у Нюрнберзі У Нюрнберзі знаходиться ресторан, в якому офіціантів не побачиш. Відвідувачі вибирають страви на вмонтованих в столики сенсорних екранах і через них оформляють замовлення. Інформація з комп’ютерів надходить на кухню, розташовану під дахом. Готові страви прямо з кухні спускають відвідувачам по спеціальних рейках, які підведені до столиків. Під час очікування гості можуть скористатися екраном для відправки SMS або електронного листа.

Ресторан Waldgeist В німецькому Хофхаймі ресторан Waldgeist пропонує найбільші в світі стейки і сосиски, а пабРесторан Waldgeist В німецькому Хофхаймі ресторан Waldgeist пропонує найбільші в світі стейки і сосиски, а паб Denny’s в Огайо – найбільші в світі порційні гамбургери і гамбургер-рекордсмен, що важить більше 100 фунтів (більше 45 кг). Смачного!

Готель Hilton У готелі Hilton на Мальдівах під час трапези з вас не будуть спускати очейГотель Hilton У готелі Hilton на Мальдівах під час трапези з вас не будуть спускати очей акули, скати та інші морські мешканці. Адже перший в світі повністю засклений ресторан розташований на глибині п’яти метрів на кораловому рифі. У ресторані всього 14 місць. Потрапити в нього можна, пройшовши по дерев’яному настилу і спустившись гвинтовими сходами.

 Вам доводилося вечеряти в музеї? А в оточенні антикваріату і творів мистецтва? Якщо ви Вам доводилося вечеряти в музеї? А в оточенні антикваріату і творів мистецтва? Якщо ви не проти долучитися за трапезою до прекрасного, загляньте в «Антверпен» . У ресторані відтворена атмосфера старої Європи і епохи Відродження. В закладі з шиком оформлені Французький, Бельгійський, Німецький і Мисливський зали. Ресторан Антверпен у Києві

 Грандіозність часів Київської Русі тут відобразили в копіях давніх настінних фресок та різьблених меблях. Грандіозність часів Київської Русі тут відобразили в копіях давніх настінних фресок та різьблених меблях. Давні боги, скіфські баби, оригінальні скульптури доповнюють інтер’єр, створюючи середньовічну атмосферу. Вона відчувається в кожній деталі: химерних чарках з ніжкою у вигляді голови тварини, столових приладах з гравіюванням, люстрах, свічниках. Ресторан Княжий Град у Києві

 Бар Вічність потрапив у список 15 ресторанів світу з найбільш неординарною концепцією. Заклад опинився Бар «Вічність» потрапив у список 15 ресторанів світу з найбільш неординарною концепцією. Заклад опинився дев’ятим у списку видання Web. Urbanist. «Це будівля без вікон, зроблена у формі гігантської домовини. Всередині ви знайдете цвинтарні вінки, стіни, затягнуті у чорне, довкола — домовини в людський зріст. У меню є страви з назвами на зразок «Зустрінемось в раю!» — описує видання креатив трускавецьких бізнесменів. Вітчизняний бар-домовина у Львові

 Презентацію виконав: студент 21 -РО групи Мозговий Ігор Презентацію виконав: студент 21 -РО групи Мозговий Ігор