Скачать презентацию Наш 10 В Мій клас дуже веселий і Скачать презентацию Наш 10 В Мій клас дуже веселий і

Наш 10 -В.pptx

  • Количество слайдов: 20

Наш 10 –В Мій клас дуже веселий і дуже непередбачуваний, але й старанний. Ми Наш 10 –В Мій клас дуже веселий і дуже непередбачуваний, але й старанний. Ми активно беремо участь у різних змаганнях, і конкурсах, і фантазуємо над нашими роботами.

У ШКОЛІ) Я люблю свій клас. Наш 302 кабінет - найкращий у школі У ШКОЛІ) Я люблю свій клас. Наш 302 кабінет - найкращий у школі

ДРУЖБА У НАШОМУ КЛАСІ Ми звичайно приходимо щодня до школи, звичайно кидаємо один одному: ДРУЖБА У НАШОМУ КЛАСІ Ми звичайно приходимо щодня до школи, звичайно кидаємо один одному: «Привіт!» , звично ділимося новинами, проблемами, звично даємо поради. На уроках ми всі об'єднані одним прагненням — одержати нові знання, закріпити раніше набуті. Мабуть, саме ця спільна мета керує нашим бажанням допомогти один одному краще розібратися у матеріалі, тому у наших шкільних стосунках багато уваги приділяється урокам.

ДРУЖНІЙ КЛАС Бути дружним класом — це, на мій погляд, значить мати однакові (або ДРУЖНІЙ КЛАС Бути дружним класом — це, на мій погляд, значить мати однакові (або схожі) погляди на людські цінності та вади.

Активність класу Ми з радістю беремо участь у позаурочних заходах: підготовці та проведенні різних Активність класу Ми з радістю беремо участь у позаурочних заходах: підготовці та проведенні різних вечорів, концертів, змагань. Так минає день за днем, рік за роком шкільного життя. І ми навіть не замислюємося, що це життя складається з двох головних чинників: набуття знань та шкільної дружби. Якщо наші знання ми одержуємо від учителів, то якою буде шкільна дружба, — повністю залежить від нас самих, нашого ставлення один до одного.

МИ НА КАТКУ Дружний клас — це коли багато «я» зливаються в одне «ми» МИ НА КАТКУ Дружний клас — це коли багато «я» зливаються в одне «ми» , як струмочки зливаються в одну річку, що весело й гідно потім тече в одному напрямі!

МИ НА ЕКСКУРСІЇ Дружний клас — це не тільки спільні веселі розваги, а й МИ НА ЕКСКУРСІЇ Дружний клас — це не тільки спільні веселі розваги, а й уміння, сприймаючи чужий біль як власний, вчасно усім разом прийти на допомогу однокласнику. Або у хвилини щастя — чи то день народження, чи якась особиста перемога, — щиро сприйняти і всім класом поділити цю радість, улаштувавши класне свято.

НАШІ ХЛОПЧИКИ Дружний клас — це вміння зупинити свого однокласника перед прірвою біди або НАШІ ХЛОПЧИКИ Дружний клас — це вміння зупинити свого однокласника перед прірвою біди або поганого вчинку, простягнувши йому сильну руку друзів.

ЦЕ МИ Також у класі дуже гарно й затишно. У нас панує дружня атмосфера ЦЕ МИ Також у класі дуже гарно й затишно. У нас панує дружня атмосфера й веселий настрій

Також у класі дуже гарно й затишно. У нас панує дружня атмосфера й веселий Також у класі дуже гарно й затишно. У нас панує дружня атмосфера й веселий настрій

МИ МАЛЕНЬКІ) Я люблю свій клас тому, що тут мені завжди весело МИ МАЛЕНЬКІ) Я люблю свій клас тому, що тут мені завжди весело

ЛЮБЛЮ В нас найвеселіший та найбурхливіший клас в школі. ЛЮБЛЮ В нас найвеселіший та найбурхливіший клас в школі.

ВИПУСКНИЙ А ще в моєму класі ніколи не буває трьох речей: тиші, нудьги й ВИПУСКНИЙ А ще в моєму класі ніколи не буває трьох речей: тиші, нудьги й суму.

ФОТОСЕСІЯ А ще в моєму класі ніколи не буває трьох речей: тиші, нудьги й ФОТОСЕСІЯ А ще в моєму класі ніколи не буває трьох речей: тиші, нудьги й суму.

ПРОГУЛЯНКА Ми – клас бешкетників, але ми – дружні. ПРОГУЛЯНКА Ми – клас бешкетників, але ми – дружні.

МІЙ КЛАС Я ніколи не сумнівалася у своїй школі, бо вона дарує мені якісне МІЙ КЛАС Я ніколи не сумнівалася у своїй школі, бо вона дарує мені якісне навчання, і кожен день, проведений у ній, лишає тільки гарні спогади.

У ЦЕРКВІ У ЦЕРКВІ

Наш класний керівник Дякуємо за це нашому класному керівнику. Маємо звичку дарувати на свята Наш класний керівник Дякуємо за це нашому класному керівнику. Маємо звичку дарувати на свята подарунки. Завжди проводимо свята у класі всі разом. Звичайно, інколи бувають і сварки, та вони швидко налагоджуються. До нас у клас часто приходять новенькі, ми їх приймаємо з миром, адже розуміємо, як це опинитися на їхньому місці.

Ми клас – суперклас! Шикуйся на нас, бо ми дружній, добрий клас! Ми клас – суперклас! Шикуйся на нас, бо ми дружній, добрий клас!