Скачать презентацию Найменший ссавець у світі кажан Craseonycteris thonglongyai Скачать презентацию Найменший ссавець у світі кажан Craseonycteris thonglongyai

тварини..pptx

  • Количество слайдов: 20

Найменший ссавець у світі — кажан (Craseonycteris thonglongyai). Розмах крил тварини складає всього 130 Найменший ссавець у світі — кажан (Craseonycteris thonglongyai). Розмах крил тварини складає всього 130 -145 мм, а вага ледь досягає 1, 7— 2, 0 г.

* * * Найменша жаба-чорногрудажаба, що живе в Африці. Найбільший екземпляр мав 24 мм * * * Найменша жаба-чорногрудажаба, що живе в Африці. Найбільший екземпляр мав 24 мм у довжину. Найбільша жаба-ага, що живе в тропічній зоні Південної Америки й у Австралії .

Павук – це найрозумніший мисливець на планеті , незважаюуи на крихітний розмір мозку. Павук – це найрозумніший мисливець на планеті , незважаюуи на крихітний розмір мозку.

Найкоротше життя в метелика поденщика. Вони проводять 2 -3 роки в стадії личинки на Найкоротше життя в метелика поденщика. Вони проводять 2 -3 роки в стадії личинки на дні озер або рік, а в дорослій крилатій стадії 2 -3 дні, іноді навіть усього день.

Кальмар гігантський молюск з довгим і гострим тілом, схожим на стрілу - найшвидший з Кальмар гігантський молюск з довгим і гострим тілом, схожим на стрілу - найшвидший з морських тварин.

Найдовша вагітність у самок азіатського, або індійського слона. Вона триває 2 роки й закінчується Найдовша вагітність у самок азіатського, або індійського слона. Вона триває 2 роки й закінчується народженням 1 слоненяти.

Перший качкодзьоб був пійманий у 1797. У 1824 році в самок качкодзьоба були відкриті Перший качкодзьоб був пійманий у 1797. У 1824 році в самок качкодзьоба були відкриті молочні залози, щоправда, без сосків. Можна було зробити висновок , що качкодзьоб - ссавець.

Пес свійський, або свійський cоба ка (Canis familiaris) — культигенна тварина. Термін застосовується як Пес свійський, або свійський cоба ка (Canis familiaris) — культигенна тварина. Термін застосовується як для домашніх, так і для бездомних тварин. Домашній собака був одним з найбільш широко застосовуваних службових та компанійських тварин протягом всієї історії людства. Коли відбулося одомашнення — питання спірне; наукові оцінки варіюються в межах від 100. 000 до 15. 000 років до сьогодення. Собака швидко став незамінним у всіх світових культурах, та був дуже цінним в ранніх людських поселеннях. Наприклад, вважається, що успішна еміграція через Берингову протоку могла б бути неможливою без їздових собак. Собаки виконують багато видів робіт для людей, таких як полювання, охорона, служба в поліції та військах, а також собаки допомагають пасти стада худоби, допомагають інвалідам, та служать компанійськими сімейними собаками. Ця універсальність, більша ніж практично в будь-якої відомої людству тварини, дала собаці прізвисько «кращий друг людини» . Зараз, за підрахунками на планеті проживає 400 млн. собак.

 “цікаві факти про котів” 1 якщо котові відрізати вуса по самий коорінь, він “цікаві факти про котів” 1 якщо котові відрізати вуса по самий коорінь, він повністю втрачає нюх. 2 кішка інтенсивно дряпає дерева протягом 2 х днів- чекайте дощу. 3 якщо кішка вискочить людині на груди, під час того як вона спить твердим сном, ця людина може померти від нестачі повітря. 3 одне з найвразливіших місь в кота є його шия. Тому коли він воїться що його вдарить господар чи нападе сильніший суперник, він її втягує в тіло. 4 у 80% перші народжені кошенята виявляються мертвими. 5 кіт ніколи не саде людині на коліна від якої не відчуває любові. 6 котів ще називають “пухнастими лікарями”. Тому не поспішайте зганяти його, адже він може вилікувати від хвороб які вам не відомі.

Жирафа давно увійшла до культури людей — зображення жираф з'являються вже на ранніх єгипетських Жирафа давно увійшла до культури людей — зображення жираф з'являються вже на ранніх єгипетських гробницях. Як і сьогодні, хвости жираф дуже цінувалися, бо довге жорстке волосся використовувалося для виготовлення поясів та прикрас. В античні часи на північноафриканські популяції жираф полювали вже греки та римляни. Іноді жираф навіть використовували для показів у Колізеї. Жирафи були мало відомі у Європі. Хоча у північній півкулі існує сузір'я Жираф, воно являє собою відносно нову умовність і не має якогось міфологічного походження. У Африці на жираф полювали за допомогою копання ям та пасток. Тіла жираф використовували для виготовлення музичних інструментів, луків для стрільби; одяг зішкіри жирафи у багатьох народів уживався як символ високого статусу