Скачать презентацию Національний Університет Цивільного Захисту України http apbu edu Скачать презентацию Національний Університет Цивільного Захисту України http apbu edu

Абитуриенту.ppt

  • Количество слайдов: 5

Національний Університет Цивільного Захисту України http: //apbu. edu. ua/ukr/ Національний Університет Цивільного Захисту України http: //apbu. edu. ua/ukr/

Національний університет цивільного захисту України – це провідний вищий навчальний заклад МНС України IV Національний університет цивільного захисту України – це провідний вищий навчальний заклад МНС України IV рівня акредитації та один із найавторитетніших та найстаріших навчальних закладів пожежно-рятувального профілю не тільки в Україні, а й в країнах СНД. Навчальний заклад здійснює усі види перепідготовки і підвищення кваліфікації начальницького складу органів управління та підрозділів Міністерства надзвичайних ситуацій України. Науково-педагогічні працівники та курсанти університету беруть безпосередню участь у гасінні пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, аварій та стихійних лих, проводять профілактичну роботу серед населення.

Сьогодні університет – це сучасний провідний вищий навчальний заклад МНС України з повністю сформованою Сьогодні університет – це сучасний провідний вищий навчальний заклад МНС України з повністю сформованою науково-методичною та матеріальною базою, що спроможний готувати високопрофесійні кадри з вищою освітою, тобто фахівців, які здійснюють свою професійну діяльність у сфері профілактики надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Сьогодні навчальний процес в університеті забезпечують 5 факультетів: • цивільного захисту; • оперативно-рятувальних сил; • соціально-психологічний; • пожежної безпеки; • техногенно-екологічної безпеки.

Потреба у фахівцях за напрямом «Охорона праці» зі спеціальною професійною підготовкою наявна в усіх Потреба у фахівцях за напрямом «Охорона праці» зі спеціальною професійною підготовкою наявна в усіх центральних органах виконавчої влади, державних, комунальних та приватних установах, організаціях та промислових підприємствах незалежно від форм власності, видів господарювання та галузевої належності. Охорона праці - це система правових, соціально-економічних, організаційнотехнічних, санітарно-гігієнічних і лікувально -профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

З 2008 року Університет здійснює підготовку за напрямом 6. 170202 «Охорона праці» за освітньокваліфікаційними З 2008 року Університет здійснює підготовку за напрямом 6. 170202 «Охорона праці» за освітньокваліфікаційними рівнем «бакалавр» , за освітньо-кваліфікаційними рівнем «спеціаліст» та за напрямом 8. 170202 «Охорона праці» за освітньокваліфікаційними рівнем «магістр» .