Скачать презентацию МОЯ ПРОФЕССИЯ НАЙКРАЩА Оператор компьютерного набору Скачать презентацию МОЯ ПРОФЕССИЯ НАЙКРАЩА Оператор компьютерного набору

оператор.pptx

  • Количество слайдов: 5

МОЯ ПРОФЕССИЯ НАЙКРАЩА Оператор компьютерного набору МОЯ ПРОФЕССИЯ НАЙКРАЩА Оператор компьютерного набору

 Оператор комп`ютерного набору Повинен знати: правила експлуатації комп’ютерної техніки і систем зв’язку; технологію Оператор комп`ютерного набору Повинен знати: правила експлуатації комп’ютерної техніки і систем зв’язку; технологію опрацювання даних, робочі інструкції, програмне забезпечення, що використовується; послідовність виконання операцій у комп’ютерних системах (мережах); стандарти уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації; діловодство; правила орфографії та пунктуації; технічні вимоги до магнітних дисків, паперу, витратних матеріалів для принтера; основи організації праці; основи законодавства про працю; правила захисту інформації.

оператор оператор

Що повинен знати оператор Оператор комп'ютерного набору знає будову і структуру персонального комп'ютера, основні Що повинен знати оператор Оператор комп'ютерного набору знає будову і структуру персонального комп'ютера, основні принципи роботи з програмами, дисками, файлами, папками. Він запускає програми, працює з файлами, вводить та редагує тексти, оформлює їх. В процесі роботи він проводить форматування тексту (шрифти, абзаци, списки, границі та зливання абзаців, параметри і рамки, сторінки), робить його попередній перегляд, вставляє до тексту та таблиць різні символи, дати, робить вставку малюнків, зображень, діаграм, графіків, фігурного тексту.

 Ефективне використання сучасної комп'ютерної техніки у процесі розв'язання завдань економіки та управління господарством Ефективне використання сучасної комп'ютерної техніки у процесі розв'язання завдань економіки та управління господарством неможливе без спеціаліста за професією "Оператор комп'ютерного набору". Він володіє навичками практичної роботи на комп'ютерах, знаннями машинопису, сучасними програмними засобами та базовими даними.