Алимова Ульяна 9 класс.pptx
- Количество слайдов: 15
Моя майбутня професія – МЕДИЧНА СЕСТРА
Історія професії: Раніше, на початку XIX століття, ця професія викликала загальне захоплення і повагу. Медсестер ще називали сестрами милосердя за їх бажання допомогти пораненому воїну без будь-якої винагороди. У неспокійний воєнний час багато жінок об'єднувалися і йшли на фронт. Там вони організовували центри допомоги пораненим. Сестри милосердя часто не мали жодної медичної освіти, отримуючи необхідні навички вже на місці під керівництвом наявних лікарів. .
У наші дні затребуваність професії медсестри ( медбрата ) висока. Будьякому лікарю буде важко самостійно справлятися з лікуванням хворого без професійного помічника , що спеціалізується в області сестринської справи і має середню медичну освіту. Робота медсестри не полягає в тому , щоб ставити хворому діагнози , призначати йому курс лікування і прописувати лікарські препарати. Все це входить в обов'язки лікаря , призначення якого і виконує помічник. Наприклад , робить уколи , ставить крапельниці , займається перев'язками , перевіряє температуру і тиск і т. д.
Медсестра – це ноги безногого, очі сліпого, опора дитині, джерело знання та впевненість для молодої мами, вуста тих, хто вже слабкий або занадто заглиблений в себе, щоб говорити.
Чому я хочу обрати професію медсестри : 1. ) Я хочу допомагати людям. Коли лежиш у лікарні, завжди не вистачає тепла, участі, ласкавих слів. Медсестра більше з хворими, ніж лікар, і вона може втішити хворого. 2. ) Мені самій вона стане в нагоді в житті. Коли у мене буде сім'я, діти, я зможу надати їм саму елементарну медичну допомогу. Чи зможу кваліфіковано доглядати за своїми батьками - адже вони теж скоро постаріють.
У кожній країні існує своя форма медсестри ! 1. Медсестри у Італії
2. Медсестри у Британії
3. Медсестра у Канаді
12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри.
Слід визнати, що професія медсестри особливо затребувана життям. Враховуючи повсюдну брак середнього медичного персоналу, дівчата в білих халатах часто змушені працювати понад 14 годин на добу, перебуваючи в постійному русі і часто не маючи часу на нормальний обід. Під час чергування медсестри повинні бути постійно напоготові, адже тривалість одужання і результат захворювання багато в чому залежить від їхнього досвіду, вміння та навичок: "Порятунок важко хворого пацієнта залежить від того, чи зуміє медсестра вчасно помітити погіршення його стану і визначити, з чим це пов'язано ".
Особисті якості Головні якості , якими повинні володіти люди цієї професії - це співчуття , милосердя , уважність , чуйність , комунікабельність , відмінна пам'ять , акуратність і відповідальність. Хороша координація рук необхідна медсестрам , що працюють у процедурних кабінетах. Бажаючим присвятити себе цьому роду діяльності слід бути здоровими , витривалими і стресостійкими. Часто робочий день медсестри ненормований , а нічні чергування і фізичні навантаження можуть негативно позначитися на емоційному і психічному стані медперсоналу.
Втрати роботи медичної сестри – найважчи наслідки праці травмують психіку (велика відповідність , постійна напруга і спілкування з важкими хворими) - синдром емоційного дефіциту і емоційного вигорання.
Безкорисливість — необхідна риса, проте, аби стати вправною медсестрою, недостатньо лише її. Добрій медсестрі потрібні ґрунтовна підготовка та багатий досвід. Однією з основних вимог є навчання від одного до чотирьох років, а то й більше, та практичні заняття.
МЕДСЕСТРА - НЕ ПРОФЕСІЯ, ЦЕ СТАН ДУШІ
Алимова Ульяна 9 класс.pptx