Скачать презентацию Motto O N A S Jesteśmy firmą Скачать презентацию Motto O N A S Jesteśmy firmą

48ac78469b71dd7701da81399698e715.ppt

  • Количество слайдов: 17

Motto Motto

O N A S Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku. Firma rozwijała O N A S Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku. Firma rozwijała się wraz ze zmieniającymi się potrzebami rynku, dlatego też zawsze działamy świadomie i na bieżąco możemy dostosować się do potrzeb Klientów.

O N A S Wysoką jakość gotowego produktu uzyskujemy: 
stosując surowce wysokiej jakości od O N A S Wysoką jakość gotowego produktu uzyskujemy: 
stosując surowce wysokiej jakości od stałych dostawców 
stosując nowoczesną technologię produkcji, wysoko wydajne linie do produkcji opakowań. 
unowocześniając park maszynowy 
nadzorując wyroby we wszystkich etapach produkcji 
zarządzając systemem zarządzania jakością zgodnym z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001: 2001 i systemem zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego żywności HACCP zgodnym z wymaganiami normy DS. 3027 E: 2002.

O N A S 
Współpracujemy z wieloma kontrahentami w kraju i za granicą. Realizujemy O N A S 
Współpracujemy z wieloma kontrahentami w kraju i za granicą. Realizujemy zamówienia eksportowe na całą Europę. Naszymi stałymi odbiorcami są takie firmy jak: Nestle, Zielona Budka, Koral, Kilargo, Nordis, Ice Mastry, Anita, Grycan, R&R, Mlekpol, większość znaczących spółdzielni mleczarskich w Polsce, oraz inni liczący się producenci artykułów spożywczych.

F A K T Y - ---- -- nasz dział kontroli jakości, kontroluje produkcję F A K T Y - ---- -- nasz dział kontroli jakości, kontroluje produkcję opakowań przez 24 h, jakość szybkość innowacyjność kompleksowa obsługa -- --posiadamy w naszej ofercie oryginalne i nowatorskie rozwiązania, których nie zaoferuje Państwu żaden inny producent opakowań!

T E C H N O L O G I A Termoforming polega na T E C H N O L O G I A Termoforming polega na termicznym i ciśnieniowym formowaniu opakowań z folii. Realizacja zamówień wykonywanych w tej technologii jest bardzo szybka oraz wydajna.

T E C H N O L O G I A Pre-print 
 Nanoszenie T E C H N O L O G I A Pre-print 
 Nanoszenie druku na folię przed wyformowaniem opakowania metodą fleksodruku. Wysokonakładowa technika nadruku (np. pokrywek do pojemnika) łącząca w sobie niskie koszty z bardzo wysoką jakością druku

T E C H N O L O G I A Wtrysk 
 Formowanie T E C H N O L O G I A Wtrysk 
 Formowanie opakowań metodą wtrysku daje nam produkt najwyższej jakości zarówno pod względem estetycznym jak i o świetnych właściwościach mechanicznych

T E C H N O L O G I A Tampodruk 
 Umożliwia T E C H N O L O G I A Tampodruk 
 Umożliwia nanoszenie dużej ilości tekstu na stosunkowo małą powierzchnię (np. opisy, składy surowcowe, itp. ). Drukowanie metodą tampodruku polega na bezpośrednim naniesieniu tekstu na opakowanie, co w zdecydowany sposób obniża koszty produkcji, pozostawiając teksty, znaki towarowe i kody kreskowe bardzo czytelnymi.

T E C H N O L O G I A Etykietowanie opakowań daje T E C H N O L O G I A Etykietowanie opakowań daje nam możliwość elastycznego reagowania na zmieniające się potrzeby Klienta. Pozwala na błyskawiczną zmianę asortymentu bez ponoszenia dodatkowych kosztów przy jednoczesnej oszczędności czasu.

T E C H N O L O G I A IML-In Mould Labelling T E C H N O L O G I A IML-In Mould Labelling 
 Poprzez etykietowanie technologią IML uzyskujemy produkt o najwyższej jakości pod względem estetycznym o doskonałej jakości druku. W tej technologii również istnieje możliwość szybkiej zmiany asortymentu co pozwala elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby Klienta.

T E C H N O L O G I A Produkcja folii PS T E C H N O L O G I A Produkcja folii PS 
 W 2006 roku uruchomiliśmy produkcję folii polistyrenowej. Folia produkowana jest metodą ekstruzji na wytłaczarce dwu ślimakowej co zapewnia wysoką homogenizację surowca. Rocznie produkujemy około 1000 T. Uruchomienie własnego działu ekstruzji pozwala na szybszą realizację zamówień klienta oraz szybkie przeprowadzanie testów nowych opakowań.

L O G I S T Y K A Szybka realizacja zamówień, nawet w L O G I S T Y K A Szybka realizacja zamówień, nawet w 24 h od otrzymania zlecenia. Towar jest monitorowany we wszystkich fazach produkcji, od momentu zlecenia do momentu dostawy.

OBSŁUGA PROJEKTÓW Wstępny projekt opakowania Wizualizacja 3 D Forma z żywicy - wzór stereolitograficzny OBSŁUGA PROJEKTÓW Wstępny projekt opakowania Wizualizacja 3 D Forma z żywicy - wzór stereolitograficzny Wdrożenie do produkcji

K L I E N C I K L I E N C I

K L I E N C I K L I E N C I

dziękujemy 
STARK Partner Spółka z o. o. 05 -825 Grodzisk Mazowiecki, Urszulin 6, Województwo dziękujemy 
STARK Partner Spółka z o. o. 05 -825 Grodzisk Mazowiecki, Urszulin 6, Województwo Mazowieckie tel. /fax +48 (22) 734 32 91, tel. /fax +48 (22) 734 32 92 e-mail: [email protected] pl