Скачать презентацию Модуль Моніторинг система Інтернет-Клієнт-Банк інформування про події та Скачать презентацию Модуль Моніторинг система Інтернет-Клієнт-Банк інформування про події та

e501fe1c785a2e4d59017ae5977750d8.ppt

  • Количество слайдов: 14

Модуль «Моніторинг» система «Інтернет-Клієнт-Банк» інформування про події та стан Ваших рахунків Інструкція по використанню Модуль «Моніторинг» система «Інтернет-Клієнт-Банк» інформування про події та стан Ваших рахунків Інструкція по використанню © АКБ «Укрсоцбанк» 2007

Система «Інтернет-Клієнт-Банк» загальні характеристики модулю АКБ Укрсоцбанк продовжує розширювати можливості системи «Інтернет-Клієнт. Банк» . Система «Інтернет-Клієнт-Банк» загальні характеристики модулю АКБ Укрсоцбанк продовжує розширювати можливості системи «Інтернет-Клієнт. Банк» . Відтепер, для того щоб знати про стан свого рахунку, Вам не потрібно входити в систему «Інтернет Клієнт-банк» . Чи можливо таке? - Так. Модуль «Моніторинг» в системі «Інтернет-Клієнт-Банк» відкриває для Вас нові горизонти. Даний модуль призначений для інформування про події та стан Ваших рахунків за допомогою СМС-повідомлень або листів по електронній пошті. Всі настроювання повідомлень Ви можете змінювати самостійно, в довільному порядку, без участі адміністратору банку, що суттєво прискорює роботу з модулем для Вас. ü ü ü За допомогою модуля можливо отримувати повідомлення про такі події: Про рух коштів на рахунку; Про поточні залишки на певний час Виписки по рахунках на певний час; Про відхилення документа; Про вхідні банківські листи; Про вхід в систему Скористайтесь модулем «Моніторинг» в системі «Інтернет Клієнт-банк» та переконайтеся, що це не лише сучасно, а ще й дуже зручно!

Поточна робота з модулем «Моніторинг» Для роботи з модулем «Моніторинг» , Ви, за допомогою Поточна робота з модулем «Моніторинг» Для роботи з модулем «Моніторинг» , Ви, за допомогою АРМів Інтернет-Банкінг для корпоративних клієнтів або РС-Банкінг для корпоративних клієнтів вибираєте і настроюєте зручний для Вас канал доставки повідомлень. Далі настроюєте розсилку повідомлень, тобто, указуєте подію, про яку бажаєте отримувати повідомлення і додаткову інформацію по даній події, яка міститиметься в повідомленні. У разі настання вибраної події, Ви отримуєте відповідні повідомлення по каналу, вказаному в настройках. Вітка Моніторинг АРМів Інтернет-Банкінг для корпоративних клієнтів і PC-Банкінг для корпоративних клієнтів призначена для настройки каналів отримання повідомлень модуля «Моніторинг» , а також настройки розсилки повідомлень. Для настройки отримання повідомлень Вам необхідно: ü Налаштувати канал доставки повідомлень, тобто, вибрати зручний спосіб отримання повідомлень (SMS-повідомлення або листи по електронній пошті); ü налаштувати розсилку повідомлень, тобто, вказати інформацію, яку буде міститися у повідомленнях (дані про поточні залишки, про відкидання документів і ін. ). Настройки модулю відбуваються за декілька кроків та не займуть у Вас багато часу. До того ж, провівши настройки тільки раз, вам немає необхідності до них повертатися. Розглянемо дану тему детальніше на наступній сторінці даної презентації.

Настройка каналів доставки повідомлень 1. Канали доставки повідомлень 4. 1. Вкажіть адресу вашої електронної Настройка каналів доставки повідомлень 1. Канали доставки повідомлень 4. 1. Вкажіть адресу вашої електронної скриньки 2. Натисніть кнопку «Новий документ» для створення нового каналу 3. Вибір тип каналу для надходження повідомлень (на електронну пошту чи мобільний телефон) 4. 2. Вкажіть номер вашого мобільного телефону 6. Після збереження, настройки необхідно підписати 5. Вкажіть будь-яку назву каналу, на будь-якій мові

Конфігурація розсилки повідомлень. Повідомлення та об’єкти 1. Для настройки послуг необхідно перейти на вкладку Конфігурація розсилки повідомлень. Повідомлення та об’єкти 1. Для настройки послуг необхідно перейти на вкладку «Повідомлення та об’єкти» 3. Вибір необхідної послуги 2. Натисніть кнопку «Новий документ» для створення нового каналу 4. Вибір текстового чи веб формату відображення пошти, що надходить 5. Замовлені послуги у залежності від вибраного каналу доставки 6. Замовлені послуги можна тимчасово відключити

Настройка розсилки повідомлення про відхилення документу 1. Вибір послуги про відхилення документу 2. Якщо Настройка розсилки повідомлення про відхилення документу 1. Вибір послуги про відхилення документу 2. Якщо канал доставки – email адреса, стане доступно вибрати формат txt чи html 3. Вибір каналу доставки з заведених Вами на вкладці “Канали доставки” 4. Вибір типів документів, за станом яких, Вам необхідно слідкувати. 5. 1. При натисканні на “Рахунок” відбувається вибір необхідного рахунку 5. 2. Рахунок, за документами якого Вам необхідно слідкувати. 6. Вибір мінімальної суми 7. Натискаємо на кнопку “Зберегти”

Настройка розсилки повідомлення про вхідні банківські листи 1. Вибір послуги про вхідні банківські листи Настройка розсилки повідомлення про вхідні банківські листи 1. Вибір послуги про вхідні банківські листи 2. Вибір каналу доставки з заведених Вами на вкладці “Канали доставки” 3. Вибір формату повідомлень - txt чи html 4. Вибір додатково необхідної інформації у повідомленнях. 5. Натискаємо на кнопку “Зберегти”

Настройка розсилки повідомлення про рух коштів по рахунку 1. Вибір послуги про рух коштів Настройка розсилки повідомлення про рух коштів по рахунку 1. Вибір послуги про рух коштів по рахунку 2. Вибір каналу доставки з заведених Вами на вкладці “Канали доставки” 3. Якщо канал доставки – email адреса, стане доступно вибрати формат txt чи html 4. 1. Рахунок, за документами якого Вам необхідно слідкувати. 4. 2. При натисканні на “Рахунок” відбувається вибір необхідного рахунку 5. Вибір типів документів, за станом яких, Вам необхідно слідкувати. 6. Вибір мінімальної суми 7. Натискаємо на кнопку “Зберегти”

Настройка розсилки повідомлення про вхід до системи 1. Вибір послуги про вхід до системи Настройка розсилки повідомлення про вхід до системи 1. Вибір послуги про вхід до системи 2. Вибір каналу доставки з заведених Вами на вкладці “Канали доставки” 3. Вибір формату повідомлень - txt чи html 4. Вибір додатково необхідної інформації у повідомленнях. 5. Натискаємо на кнопку “Зберегти”

Настройка розсилки повідомлення виписки за рахунком 1. Вибір послуги отримання виписки за рахунком 2. Настройка розсилки повідомлення виписки за рахунком 1. Вибір послуги отримання виписки за рахунком 2. Вибір каналу доставки з заведених Вами на вкладці “Канали доставки” 3. Вибір формату повідомлень - txt чи html 4. 1. Рахунок та валюта, за документами якого Вам необхідно слідкувати 4. 2. При натисканні на “Рахунок” відбувається вибір необхідного рахунку 5. Вибір часу, в який ви бажаєте отримати необхідну інформацію 6. Вибір дати за яку Ви хочете отримувати виписки (поточний чи попередній день) 7. Натискаємо на кнопку “Зберегти”

Настройка розсилки повідомлення про поточні залишки 1. Вибір послуги про поточні залишки 2. Вибір Настройка розсилки повідомлення про поточні залишки 1. Вибір послуги про поточні залишки 2. Вибір каналу доставки з заведених Вами на вкладці “Канали доставки” 3. Вибір формату повідомлень - txt чи html 4. Рахунок та валюта, за документами якого Вам необхідно слідкувати 5. При натисканні на “Рахунок” відбувається вибір необхідного рахунку 6. Вибір часу, в який ви бажаєте отримати необхідну інформацію 7. Натискаємо на кнопку “Зберегти”

Приклади повідомлень на телефон (SMS), на пошту (txt та html) Приклад надходження виписки у Приклади повідомлень на телефон (SMS), на пошту (txt та html) Приклад надходження виписки у вигляді СМС-повідомлення: USB. Vipiska Schet: 4322381034000001 UAH Ostatok: 1241246623. 78 Oboroti za 03. 10. 2004: (12345. 95, -5431. 95, 9445231. 95)# Приклад надходження виписки на електронну адресу в форматі Текстового повідомлення (txt) html Укрсоцбанк. Мини-выписка по счету Счет: 4322381034000001 UAH Остаток: 1241246623. 78 UAH Движения по счету за 03. 10. 2004: 03. 10. 2004 UAH 12345. 95 03. 10. 2004 UAH -5431. 95 03. 10. 2004 UAH 9445231. 95 Приклад надходження поточних залишків у вигляді СМС-повідомлення: USB. Ostatok Schet: 4070281010000311 Ostatok: 450. 21 UAH Data: 12. 07. 2004# Приклад надходження поточних залишків на електронну пошту в форматі Текстового повідомлення (txt) html Укрсоцбанк. Текущие остатки по счету Счет: 2062 XXXXX Тип счета: Кредитный Текущий остаток: +0. 00 UAH Дата остатка: 07. 12. 2007 Акцентуємо Вашу увагу на те, що знак «#» у СМС-повідомленні означає кінець повідомлення (тобто цілісність повідомлення)

Джерела додаткової інформації З додатковою інформацією з даної тематики можна ознайомитися в документах: Ø Джерела додаткової інформації З додатковою інформацією з даної тематики можна ознайомитися в документах: Ø Загальна інформація про систему „Інтерент-Клієнт-Банк” – офіційний сайт системи Ø https: //ibank. ukrsotsbank. com ü Керівництво користувача. Інтернет-Банкінг для корпоративних клієнтів Ø http: //usb. com. ua/ibank/Internet-Banking_Full. Guide. pdf ü Керівництво користувача. РС-Банкінг для корпоративних клієнтів Ø http: //usb. com. ua/ibank/PC-Banking_Full. Guide. pdf ü Коротке керівництво користувача. Інтернет-Банкінг для корпоративних клієнтів Ø http: //usb. com. ua/ibank/Internet-Banking_Short. Guide. pdf ü Коротке керівництво користувача. РС-Банкінг для корпоративних клієнтів Ø http: //usb. com. ua/ibank/PC-Banking_Short. Guide. pdf ü Додаткова інформація про модуль Ø https: //ibank. ukrsotsbank. com/kl_sms. html Також, для отримання додаткової інформації, Ви маєте можливість звертатись до служби централізованої підтримки за телефонами Call-Центру: • 8 -800 -5000 -200 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безплатні); • (044) 205 -45 -55; • 332 (короткий номер: для абонентів МТС і Джинс – внутрішньомережний тариф; для абонентів Life: ) вартість хвилини – 1, 06 грн. , для абонентів Київстар – 1, 00 грн. , для абонентів Beeline – 0, 95 грн. , Велтон. Телеком – стягується почасова сплата за місцеві розмови).

Дякуємо ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ Дякуємо ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ