Скачать презентацию Минув місяць як нова команда СР розпочала свою Скачать презентацию Минув місяць як нова команда СР розпочала свою

Вересень 2015.pptx

  • Количество слайдов: 25

Минув місяць, як нова команда СР розпочала свою активну діяльність, своє служіння в УГІ Минув місяць, як нова команда СР розпочала свою активну діяльність, своє служіння в УГІ та ДС.

Молодим, енергійним дівчатам та хлопцям вистачило місяця, щоб увійти в курс справ, зайнятись розважальними Молодим, енергійним дівчатам та хлопцям вистачило місяця, щоб увійти в курс справ, зайнятись розважальними програмами, знайти спільну мову з адміністрацією навчального закладу, задіяти студентів в активному житті студентського містечка.

За ці 30 днів – багато чи мало було зроблено, судити Вам. Щось встигли За ці 30 днів – багато чи мало було зроблено, судити Вам. Щось встигли реалізувати, щось чекає попереду.

Перебуваючи на служінні, Студентська Рада (з 12 осіб) мала і має величезне бажання покращити Перебуваючи на служінні, Студентська Рада (з 12 осіб) мала і має величезне бажання покращити життя студентів на території студентського містечка. Для цього прикладає всі зусилля, весь свій вільний час саме для Вас студенти.

За мету поставили, проводити більше розважальних заходів, більше заходів розвиваючих розумові та духовні здібності. За мету поставили, проводити більше розважальних заходів, більше заходів розвиваючих розумові та духовні здібності.

Як тільки СР приступила до свого служіння, містечко та його жителі відчули зміни. СР Як тільки СР приступила до свого служіння, містечко та його жителі відчули зміни. СР зосередила увагу на між особових стосунках студентів з адміністрацією. Заходи проведені ними сприяли цьому знайомству.

На сьогоднішній день було організовано та проведено низка заходів: На сьогоднішній день було організовано та проведено низка заходів:

День першокурсника День першокурсника

чений суто ика, присвя першокурсн День ого курсу. дентів перш для сту чений суто ика, присвя першокурсн День ого курсу. дентів перш для сту

Програма проведення, акцентувала увагу на самих осіб першого курсу. Програма проведення, акцентувала увагу на самих осіб першого курсу.

 Знайомство один з одним – це завдання лежало перед Студентським Самоврядуванням. Знайомство один з одним – це завдання лежало перед Студентським Самоврядуванням.

Завершували своє свято, студенти, за чашкою гарячого чаю сидячи біля вогнища. Дорогою до своїх Завершували своє свято, студенти, за чашкою гарячого чаю сидячи біля вогнища. Дорогою до своїх домівок вони грали в «Ручиек» - молодіжна гра на знайомство. СР більш ніж впевнена, що це свято сприяло знайомству всіх хто відвідав його.

Кіно Кіно

Кіно, для любителів фантастики. Запущений фільм, сприяв відпочинку студентів в хорошій атмосфері з друзями Кіно, для любителів фантастики. Запущений фільм, сприяв відпочинку студентів в хорошій атмосфері з друзями та з пригощенням, яке знову ж таки СР приготувала для студентів.

Арбузник Арбузник

Свято «Арбузник» , СР ні в якому разі не могла оминути, адже, традиція яка Свято «Арбузник» , СР ні в якому разі не могла оминути, адже, традиція яка була колись започаткована першими студентами повинна жити.

Свято «Арбузник» , СР ні в якому разі не могла оминути, адже, традиція яка Свято «Арбузник» , СР ні в якому разі не могла оминути, адже, традиція яка була колись започаткована першими студентами повинна жити.

Змогу відчути себе в середньовічні роки, коли не було електронних приладів, за допомогою чого Змогу відчути себе в середньовічні роки, коли не було електронних приладів, за допомогою чого люди спокійно могли мати спілкування.

Студенська пошта Студенська пошта

Студентська пошта, дала можливість поспілкуватись через написання листів від руки та пережити саме ті Студентська пошта, дала можливість поспілкуватись через написання листів від руки та пережити саме ті емоції від «живого листа» , які переживались колись нашими дідусями та бабусями.

Проведення обходів кімнат, дало змогу ближче спілкуватись з кожним, зокрема, студентом. Дало змогу чути Проведення обходів кімнат, дало змогу ближче спілкуватись з кожним, зокрема, студентом. Дало змогу чути голос студента. Його потреби в зміні середовища життя.

Всі вересневі заходи Проведення Дня першокурсника «Арбузник» Проведення пізнавально-розважальної гри для дітей «Країна здоров'я» Всі вересневі заходи Проведення Дня першокурсника «Арбузник» Проведення пізнавально-розважальної гри для дітей «Країна здоров'я» - Співпраця з громадською організацією інвалідів «Відгук» , проведення свят для дітей з особливими потребами - «Студентська пошта» - Ранкові п'ятничні служіння -

Плани на жовтень місяць 1. Англійський вечір 2. Організація «Англійського клубу» 3. Поздоровлення викладачів Плани на жовтень місяць 1. Англійський вечір 2. Організація «Англійського клубу» 3. Поздоровлення викладачів з «Днем викладача» 4. Проведення наукової конференції спільно з іншими учбовими закладами м. Київ 5. Сприяння у проведенні пізнавально-розважальної гри для дітей «Країна здоров'я» 6. Статті у Вікипедії про УГИ і Духовну семінарію 7. Ранкові богослужіння 8. «Малі олімпійські ігри» 9. Дебют першокурсника 10. Молитовний вечір 11. «Вгадай мелодію» 12. Майстер класи

Дякуємо за увагу Дякуємо за увагу