Скачать презентацию Міні-проект рослинимандрівники Дубровіної Катерини 6 Б Рослинимандрівники Скачать презентацию Міні-проект рослинимандрівники Дубровіної Катерини 6 Б Рослинимандрівники

тюльпан.pptx

  • Количество слайдов: 6

Міні-проект рослинимандрівники Дубровіної Катерини 6 Б Міні-проект рослинимандрівники Дубровіної Катерини 6 Б

Рослинимандрівники Існує безліч рослин мандрівників навіть можна сказати, що всі рослини які існують всі Рослинимандрівники Існує безліч рослин мандрівників навіть можна сказати, що всі рослини які існують всі вони є мандрівниками. В сучасному світі майже всі рослини мандрують за допомогою людини. На територію нашої держави різними шляхами проникли понад 600 видів рослин, батьківщина яких лежить далеко за її межами.

Тюльпан Батьківщина тюльпана – Персія. В Європу він потрапив у другій половині 16 століття. Тюльпан Батьківщина тюльпана – Персія. В Європу він потрапив у другій половині 16 століття. Завдяки старанням Огира Гізеліна де Бус. Бека, посла австрійського імператора Фердинанда в Османській імперії. Це був прекрасно освічена людина, який цікавився історією, археологією і біологією, любив подорожувати.

Значення Перше значення тюльпану – початок нового, так як ці квіти розпускаються одними з Значення Перше значення тюльпану – початок нового, так як ці квіти розпускаються одними з перших після зими. Також, тюльпани є символом Овна. Ще, тюльпан асоціюється з 11 річчям. Так, що ця квітка може стати не поганим подарунком на такий випадок.

Чому необхідно охороняти рослини? Рослини відіграють велику роль в життєдіяльності всіх живих організмів на Чому необхідно охороняти рослини? Рослини відіграють велику роль в життєдіяльності всіх живих організмів на Землі. Без них існування на нашій планеті було б неможливим. Рослини виробляють кисень, який потрібен для дихання як тваринам, так і людям (і самим рослинам теж). Рослинами ми харчуємося. З великої кількості диких рослин виробляють лікарські препарати, щоб лікувати небезпечні захворювання. Величезні масиви, особливо вологі ліси в Південній Америці, Африці та Азії допомагають контролювати світову погоду.