Скачать презентацию Мехмед II Туреччина Підготувала учениця 7 -Д класу Скачать презентацию Мехмед II Туреччина Підготувала учениця 7 -Д класу

Мехмед II.pptx

  • Количество слайдов: 4

Мехмед II (Туреччина) Підготувала учениця 7 -Д класу Чернишева Діана Мехмед II (Туреччина) Підготувала учениця 7 -Д класу Чернишева Діана

Мехмед II Фатіх- османський султан, найбільший полководець свого часу — завоював Константинополь, поклавши кінець Мехмед II Фатіх- османський султан, найбільший полководець свого часу — завоював Константинополь, поклавши кінець існуванню Візантійській імперії, Кримське ханство, Сербію, Морею, Трапезундську імперію, Боснію, Албанію. Був четвертим сином Мурада II і наложниці Хюма Хатун.

Освіта Коли йому виповнилося шість років, дитину відправили до керівництва Манісскої губернії, де перебував Освіта Коли йому виповнилося шість років, дитину відправили до керівництва Манісскої губернії, де перебував до серпня 1444. 22 червня 1444 поляки і серби почали військові дії, і батькові Мехмеда II, Мураду II, який знову взяв управління імперією до своїх рук, в грудні цього року вдалося здолати їх у битві при Варні. Навесні 1446 Мурад II з особистою охороною в кілька тисяч військ перейшов межі Румелії, отримав там підтримку від Джандарли Халіль Паші і повторно сів на свій престол. Тут доречно згадати і про повстання яничарів (Бучуктепе Олайа), які своїм невдоволенням створили передумови до здачі трону і видаленню молодого падишаха. Мехмед II, зломлений протестом армії, змушений був залишити Едірне, і разом з вчителями, і наближеними, повернутися в Манісу. Будучи правителем Маніси вдруге протягом п'яти років, він приступив до вдосконалення своєї освіти, але вже не з під палки свого вчителя, а з власної волі. Тут він звернув увагу на інші області знань і став цікавитися метафізикою, з метою пізнання таємниці світобудови, життя і смерті. За наказом батька, між 1448 -1450 роками, він був учасником Албанської експедиції. За 15 днів до смерті Мурада II він повернувся в Едірне і вдруге зійшов на трон.

Відомий у сфері Відомий усьому світу, як султан, полководець, завойовник. Відомий у сфері Відомий усьому світу, як султан, полководець, завойовник.