Скачать презентацию ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ МОНА ЛІЗА ДЖОКОНДА Презентацію виконала Скачать презентацию ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ МОНА ЛІЗА ДЖОКОНДА Презентацію виконала

11 клас.Худ.культура Mona_Liza Проненко.pptx

  • Количество слайдов: 7

ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ “МОНА ЛІЗА” (ДЖОКОНДА) Презентацію виконала учениця 11 -А класу Проненко Єлизавета ЛЕОНАРДО ДА ВІНЧІ “МОНА ЛІЗА” (ДЖОКОНДА) Презентацію виконала учениця 11 -А класу Проненко Єлизавета

1 «Мо на Ліза» — написаний італійським художником Ле онардо да Вінчі близько 1503 1 «Мо на Ліза» — написаний італійським художником Ле онардо да Вінчі близько 1503 року. Картина є одним з найвідоміших творівживопису у світі. Належить до епохи Відродження. Виставлена в Луврі (Париж, Франція). Повна назва картини італ. Ritratto di Monna Lisa del Giocondo .

 У даний момент картина виставлена в Луврі. За охоронну систему віддали 7 мільйонів У даний момент картина виставлена в Луврі. За охоронну систему віддали 7 мільйонів доларів. Тут і куленепробивне скло і сучасна складна сигналізація. А спеціально створений мікроклімат не дасть зіпсуватися полотну.

 Через численні, спеціальні дослідження з'ясувалося: картина перероблялася двічі автором. Напевно, художник намагався поліпшити Через численні, спеціальні дослідження з'ясувалося: картина перероблялася двічі автором. Напевно, художник намагався поліпшити своє творіння. Хоча експерти стверджують, що попередні версії були набагато соковитіше і яскравіше.

 За однією з версій (чи легенд) на картині намальована дружина торговця шовковими тканинами За однією з версій (чи легенд) на картині намальована дружина торговця шовковими тканинами з Флоренції Франческа дель Джокондо. До речі, друга назва «Джоконда» бере свої коріння звідси. Є й інші версії, за якими на полотні До Вінчі зобразив самого себе в жіночому обличчі або намалював свою матір Катерину.

Австралійці створили Австралійці створили "Мону Лізу" з кави з молоком Для створення картини розмірами 6 на 4 метри (20 на 13 футів), знадобилося 3604 чашки і 338 літрів молока (564 пінти), а також вісім чоловік і три години роботи.

ІНФОРМАЦІЯ: http: //facti. info/rizne/istorija/22754 -cikavi- fakti-pro-kartini-mona-liza. html http: //tsn. ua/tsikavinki/avstraliitsi-stvorilimonu-lizu-z-kavi-z-molokom. html https: //uk. wikipedia. ІНФОРМАЦІЯ: http: //facti. info/rizne/istorija/22754 -cikavi- fakti-pro-kartini-mona-liza. html http: //tsn. ua/tsikavinki/avstraliitsi-stvorilimonu-lizu-z-kavi-z-molokom. html https: //uk. wikipedia. org/wiki/Мона_Ліза