Скачать презентацию Латаття — рід водних рослин сімейства кувшинкових що Скачать презентацию Латаття — рід водних рослин сімейства кувшинкових що

Латаття ОВЧАРЕНКО.pptx

  • Количество слайдов: 10

Латаття - рід водних рослин сімейства кувшинкових що включає в себе близько 50 видів. Латаття - рід водних рослин сімейства кувшинкових що включає в себе близько 50 видів. Добре відоме рослина з великими плаваючими на воді серцеподібноїовальними або серцеподібної-округлим листям і великими, як би плаваючими на воді квітками.

Латинське ім'я роду походить від грец. «Німфа» , Латинське ім'я роду походить від грец. «Німфа» ,

Ці кореневища можуть бути сировиною для приготування борошна та отримання крохмалю. Ці кореневища можуть бути сировиною для приготування борошна та отримання крохмалю.

Підсмажені насіння латаття можуть служити заміною кави Підсмажені насіння латаття можуть служити заміною кави

 Настій білосніжних пелюсток, відвари квіток та кореневища використовують в народній медицині. А в Настій білосніжних пелюсток, відвари квіток та кореневища використовують в народній медицині. А в Японії кореневища вживають у їжу. Нарізане шматочками свіже кореневище використовують проти тарганів.

 В Італії, поширена легенда про красуню Мелінду, яку викрав болотяний цар - страховисько В Італії, поширена легенда про красуню Мелінду, яку викрав болотяний цар - страховисько та одружився з нею. Від того шлюбу і народилося Латаття біле, пелюстки якого нагадують колір обличчя Мелінди, а тичинки - золоті коси красуні. Щороку красуня Мелінда вкриває трясовину квітами, нагадуючи своїй матері, що вона жива, вічно юна і царює над болотами.

Скандинавські легенди говорять про те, що у кожної Лілії є Ельф, який народжується разом Скандинавські легенди говорять про те, що у кожної Лілії є Ельф, який народжується разом з нею. Ельфи використовують листки рослини як маленькі човники.