Скачать презентацию Квіти матінки природи Харезантеми це чудесні квіти Тюльпани Скачать презентацию Квіти матінки природи Харезантеми це чудесні квіти Тюльпани

Презентация Microsoft Office PowerPoint (2).pptx

  • Количество слайдов: 18

Квіти матінки природи. Харезантеми це чудесні квіти. Тюльпани це чарівно. Квіти матінки природи. Харезантеми це чудесні квіти. Тюльпани це чарівно.

Симпатичний котик. Симпатичний котик.

Вони зовсім різні. Красуня сова. Щасливий ведмедик. Вони зовсім різні. Красуня сова. Щасливий ведмедик.

Це найкраще, що створила природа. Це найкраще, що створила природа.

будьмо разом, як одна сім”я. нехай все буде добре! Троянда яку ще ніхто не будьмо разом, як одна сім”я. нехай все буде добре! Троянда яку ще ніхто не зрізав. Посмішка завжди дарує життя.

Не будьте байдужими до природи. Це все, що у нас є. Їй всеодно на Не будьте байдужими до природи. Це все, що у нас є. Їй всеодно на природу. Вона не знає, що таке природа.

Навіть цим можна назвати природою. Розколи льоду. Навіть цим можна назвати природою. Розколи льоду.

Тварини це також люди! Коала це приємна тваринка. Пінгвіни це чудо. Тварини це також люди! Коала це приємна тваринка. Пінгвіни це чудо.

Різноманітні міста це просто чудеса! Пустеля із каменів. Маяк у горах. Різноманітні міста це просто чудеса! Пустеля із каменів. Маяк у горах.

Краса природи! Бережіть природу і не забруднюйте її різними відходами, адже це чудесно коли Краса природи! Бережіть природу і не забруднюйте її різними відходами, адже це чудесно коли природа просто співає що її не нищать.

Природа не любить, коли її вбивають просто так для свого життя. Природа не любить, коли її вбивають просто так для свого життя.

Це також чудо, але морське. Це також чудо, але морське.

Лев це король звірів. Лев це король звірів.

Тут зображено 3 категорії того чи любимо ми природу. Ряд 1 Ряд 2 Ряд Тут зображено 3 категорії того чи любимо ми природу. Ряд 1 Ряд 2 Ряд 3

Ці дівчата не нищуть ліси, а навпаки бережуть їх. Ці дівчата не нищуть ліси, а навпаки бережуть їх.

Квіти це все для природи! Квіти це все для природи!

Ці літаки нищать небо. Ці літаки нищать небо.

Природа хоче , щоб усі жили нормально. І вона старається для нас. Природа хоче , щоб усі жили нормально. І вона старається для нас.