Скачать презентацию Кривець Ємельянова Засновник проекту Програма заснована в Скачать презентацию Кривець Ємельянова Засновник проекту Програма заснована в

Проект людина року.pptx

  • Количество слайдов: 6

Кривець, Ємельянова Кривець, Ємельянова

Засновник проекту Програма заснована в 1995 році. Автор і розробник програми Райцин Аркадій Емільович. Засновник проекту Програма заснована в 1995 році. Автор і розробник програми Райцин Аркадій Емільович.

Основна мета проекту Програма стабільно затребувана суспільством тому, що: підносить національну самоповагу українців; формує Основна мета проекту Програма стабільно затребувана суспільством тому, що: підносить національну самоповагу українців; формує плеяду нових лідерів і надає їм вселюдного визнання; демонструє невичерпаність кадрового, духовного і культурного потенціалу українського народу; опробовує технології, які генерують майбутнє; сприяє зміцненню зв'язків з ближнім і віддаленим зарубіжжям.

Перші лауреати Лілія Підкопаєва в номінації “ спортсмен року ” в 1996 році. Богдан Перші лауреати Лілія Підкопаєва в номінації “ спортсмен року ” в 1996 році. Богдан Ступка в номінації “ актор року ” в 1197 і 1999 роках.

VIP-партнеры програми «Людина Року - 2014» VIP-партнеры програми «Людина Року - 2014»

Почесна нагорода Почесна нагорода