Скачать презентацию Компанія HP Hewlett-Packard Компанія Hewlett-Packard HP читається Скачать презентацию Компанія HP Hewlett-Packard Компанія Hewlett-Packard HP читається

Бурак Арсен НР.ppt

  • Количество слайдов: 9

Компанія“HP” Hewlett-Packard Компанія“HP” Hewlett-Packard

Компанія Hewlett-Packard (HP) ( читається: «г'ю лет па кард» ) — велика технологічна компанія Компанія Hewlett-Packard (HP) ( читається: «г'ю лет па кард» ) — велика технологічна компанія зі штабквартирою в Пало-Альто(Каліфорнія, США). HP є світовим постачальником ключових технологій для корпоративних замовників і кінцевих користувачів. Компанія надає рішення в галузі інфраструктури, персональних обчислювальних систем і пристроїв , а також пристрої друку і засоби виведення зображень для великих підприємств, організацій малого і середнього бізнесу. У 2004 році компанія налічувала біля 150 000 службовців і мала річний дохід майже 80 млрд. дол.

Hewlett-Packard У 2002 році HP об'єдналася з Compaq, ставши світовим лідером з продажу персональних Hewlett-Packard У 2002 році HP об'єдналася з Compaq, ставши світовим лідером з продажу персональних комп'ютерів. HP випускає ряд принтерів, сканерів, калькуляторів, КПК, серверів, робочих станцій, комп'ютерів для офісного і домашнього використання.

Hewlett-Packard HP заснували 1 січня 1939 року Біл Г'юлет і Дейв Пакард (випускники Стенфордського Hewlett-Packard HP заснували 1 січня 1939 року Біл Г'юлет і Дейв Пакард (випускники Стенфордського університету 1934 року) як компанію з виробництва тестувального та вимірювального устаткування.

Hewlett-Packard Назва компанії була складена з прізвищ засновників і, якби Біл не виграв при Hewlett-Packard Назва компанії була складена з прізвищ засновників і, якби Біл не виграв при підкиданні монети, компанія б зараз називалася Packard-Hewlett.

Hewlett-Packard За словами аналітиків, зараз значна частина інвесторів очікує 14 березня, коли новий генеральний Hewlett-Packard За словами аналітиків, зараз значна частина інвесторів очікує 14 березня, коли новий генеральний директор компанії Лео Апотекер представить свою стратегію розвитку компанії, оскільки зараз HP фактично рухається рейками, ще прокладеними колишнім CEO Марком Хердом, який пішов з компанії минулої осені. У першому кварталі чистий прибуток HP зріс до 2, 6 мільярда доларів або 1, 17 долара на акцію, проти 2, 25 мільярда доларів або 93 цента на акцію торік. Прибуток без урахування операційних витрат компанії склав 1, 36 долара на акцію. Продажі HP склали 32, 3 мільярда доларів, при середньому прогнозі аналітиків у 33 мільярда доларів продажів і 1, 29 долара чистого прибутку на акцію.

Hewlett-Packard На даний час головним генеральним директором компанії є Лео Апотекер Народився в 1953 Hewlett-Packard На даний час головним генеральним директором компанії є Лео Апотекер Народився в 1953 р. в Аахені, Німеччина. Закінчив Університет Єрусалиму за спеціальністю «міжнародні відносини та економіка» .

Hewlett-Packard Серед позитивних даних експерти наголошують на тому, що компанії вдалося розширити маржу в Hewlett-Packard Серед позитивних даних експерти наголошують на тому, що компанії вдалося розширити маржу в сегменті персональних обчислювальних рішень. «Не схоже, що вони використовують зростання ціни для підняття прибутку і це добре» , — говорить Дарьянані.

Дякую за увагу! Дякую за увагу!