Скачать презентацию Коли журналіст готує матеріал то прагне аби він Скачать презентацию Коли журналіст готує матеріал то прагне аби він

питання 4.pptx

  • Количество слайдов: 12

Коли журналіст готує матеріал, то прагне, аби він був прочитаний/почутий/переглянути й якомога більшим числом Коли журналіст готує матеріал, то прагне, аби він був прочитаний/почутий/переглянути й якомога більшим числом людей. Аби це було справді так, які правила слід враховувати?

Що робити журналістові, щоб його матеріал прочитала якомога більше частина населення? 1. Використовувати один Що робити журналістові, щоб його матеріал прочитала якомога більше частина населення? 1. Використовувати один чи декілька принципів спорідненості з аудиторією. 2. Матеріал повинен бути на початку чи вкінці видання. 3. Ілюстрація матеріалу.

4. Заголовок, що здатний зацікавити. 5. Навести у матеріалі корисні та цікаві дані. 6. 4. Заголовок, що здатний зацікавити. 5. Навести у матеріалі корисні та цікаві дані. 6. Початок матеріалу повинен “затримати” увагу читача. 7. Зрозумілість і простота висловлювань.

Як звернути увагу якомога більшої кількості людей на журналістську програму на радіо? 1. Приємний Як звернути увагу якомога більшої кількості людей на журналістську програму на радіо? 1. Приємний тембр голосу ведучого. 2. Уникати монотонності та надмірної однорідності тексту.

3. Знати свою аудиторію та орієнтуватись на її інтереси. 4. Наявність інших елементів окрім 3. Знати свою аудиторію та орієнтуватись на її інтереси. 4. Наявність інших елементів окрім “начитки” тексту ведучим. 5. Час виходу радіо-передачі

Що потрібно для того, аби телепередачу переглянуло якомога більше людей? Популярність телеканалу. Попередня реклама Що потрібно для того, аби телепередачу переглянуло якомога більше людей? Популярність телеканалу. Попередня реклама телепередачі. Цікава, але не набридлива заставка.

Оформлення студії, зовнішній вигляд ведучих. Деталі, які запам’ятовуються. Тембр голосу і правильність вимови. Оформлення студії, зовнішній вигляд ведучих. Деталі, які запам’ятовуються. Тембр голосу і правильність вимови.

Відомі лиця на екрані. Мінімальна реклама під час телепередачі. Свіжість та актуальність фактів. Відомі лиця на екрані. Мінімальна реклама під час телепередачі. Свіжість та актуальність фактів.

Дослідження цікавості Дмитро Биков Альберт Эйнштейн Дослідження цікавості Дмитро Биков Альберт Эйнштейн

Формула цікавості Ц- цікавість Й – імовірність В - вірогідність Формула цікавості Ц- цікавість Й – імовірність В - вірогідність

інфотейнмент Сім орієнтирів «ТСН» : Скандали, Сенсації, Страх, Смерть, Секс, Сміх і Гроші. інфотейнмент Сім орієнтирів «ТСН» : Скандали, Сенсації, Страх, Смерть, Секс, Сміх і Гроші.

Дякуємо за увагу! Дякуємо за увагу!