КІТ. Аудит Роботу виконали: студентки групи ОАП-31д Теличко.

Скачать презентацию КІТ. Аудит Роботу виконали: студентки групи ОАП-31д Теличко. Скачать презентацию КІТ. Аудит Роботу виконали: студентки групи ОАП-31д Теличко.

34356-kit-1.ppt

  • Количество слайдов: 14

>КІТ. Аудит  Роботу виконали: студентки групи ОАП-31д Теличко. М; Макова. П; Петрик. М; КІТ. Аудит Роботу виконали: студентки групи ОАП-31д Теличко. М; Макова. П; Петрик. М; Мережко. А.

> "KIT.Аудит" - це перша вітчизняна автоматизована інформаційна система управління аудиторською діяльністю.

>“КІТ.Аудит” створена для забезпечення: повної відповідності міжнародним та національним стандартам проведення аудиту за рахунок: “КІТ.Аудит” створена для забезпечення: повної відповідності міжнародним та національним стандартам проведення аудиту за рахунок: наявності повного узгодженого набору робочих документів та методичних вказівок, що чітко та послідовно описують кроки, які необхідно виконати аудиторській групі для проведення та обліку аудиту за допомогою "КІТ.Аудит" повного та прозорого здійснення функції контролю якості в "КІТ.Аудит" під час проведення аудиту наявності чіткого розділення прав доступу до функцій виконавців, керівника аудиторської групи та контролера якості можливості індивідуального налаштування прав користувачів

>Головні переваги КІТ.Аудит Головні переваги КІТ.Аудит

>Також до плюсів можна віднести Також до плюсів можна віднести

>Автоматизована інформаційна система «КІТ.Аудит» побудована на базі технології Автоматизована інформаційна система «КІТ.Аудит» побудована на базі технології "KIT-XXI"© - вітчизняної технології оперативної обробки даних із трьох ланковою архітектурою клієнт-сервер. Сфера застосування "KIT-XXI" - інформаційно-управляючі системи для автоматизації документообігу з використанням баз даних. "KIT-XXI" – це багатоцільова система оперативного аналітичного опрацювання даних з асоціативно-реляційним представленням даних.

>

> "KIT.Аудит" апробовано на аудиторських фірмах різної величини з отриманням найкращих оцінок та рекомендацій. Результати впровадження "KIT.Аудит" на кожному підприємстві ретельно аналізуються командою розробників і враховуються під час подальшого доопрацювання системи.

>Також у КІТ.Аудит присутні:  - журнал всіх аудиторських перевірок з різноманітною функціональністю; Також у КІТ.Аудит присутні: - журнал всіх аудиторських перевірок з різноманітною функціональністю;

>- електронна форма створення аудиторської перевірки; - електронна форма створення аудиторської перевірки;

>- електронна форма самої аудиторської перевірки; - електронна форма самої аудиторської перевірки;

>- облік проведених процедур контролю якості аудиторської фірми в окремому Журналі моніторингу; - облік проведених процедур контролю якості аудиторської фірми в окремому Журналі моніторингу;

>- облік кореспонденції за аудиторськими перевірками. - облік кореспонденції за аудиторськими перевірками.

>Отже, КІТ.Аудит, як продукт українського походження такого виду, покладає великі надії щодо подальшого розвитку Отже, КІТ.Аудит, як продукт українського походження такого виду, покладає великі надії щодо подальшого розвитку автоматизованих програм аудиту, удосконалення уже існуючих та формуванню таких програм, які б нічим не поступали міжнародним.